Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe twarze Play [wideo]

Nowe twarze Play [wideo]

LuiN 18 Stycznia 2013 13:52

3 4
Magdalena Różczka, Agnieszka Dygant, Maciej Stuhr i Kuba Wojewódzki to bohaterowie nowej kampanii promocyjnej sieci Play. Tematem przewodnim reklam jest fakt, że 7 osób na 10 przenoszących numer przechodzi do Play.

Nowa kampania reklamowa ma na celu promocję odświeżonej oferty Formuła 4.0, którą sieć rozszerzyła o plany Formuła S, Formuła M i Formuła L oraz Formuła L1000. Szerzej o nowych taryfach pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy





Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • -1

    17. ~r  2013-01-18 17:49:01  host: 89-76-31-164.dynamic.chello.pl

    Czemu pierwszy film wyświetla mi się jako prywatny???

  • -1

    18. ~kanarek  2013-01-18 17:57:24  host: v10-16.opera-mini.net

    Tym razem wybrali moich ulubionych aktorów.

  • -1

    19.  2013-01-18 18:37:28

    Czekam na reklamę z Agnieszką Dygant! Jedna z moich ulubionych aktorek, zaraża pozytywną energią. ;-) Kuba już mi się znudził tak szczerze.. denerwuje mnie ostatnio jego chamskie zachowanie względem innych ludzi showbizu. Myślałem, że znudziło mu się "już" tańczenie do piosenek szefostwa.. A prywatnie wydawał się taki spokojny i fajny gościu. :P

  • 1

    20. ~hiob  2013-01-18 19:16:27  host: 77-254-142-227.adsl.inetia.pl

    No i co tak nagle zmienisliscie logo play w tych newsach? Czyzby ktos z play sie upomnial ze wstawiliscie stare logo? Nawet jesli tak to co z tego?

  • 0

    21.  2013-01-18 19:22:29

    hiob: przepraszam - czy mam to rozumieć, że węszysz tu jakiś spisek? Zmieniliśmy logo na aktualne. Tak samo wkrótce zmienimy logo Netii, bo też jest stare.

  • 0

    22. ~hiob  2013-01-18 19:44:33  host: 77-254-142-227.adsl.inetia.pl

    nie, nie nie spisek, tylko po prostu zwykła ciekowść bo mi by się nie chciało zmieniać loga w opublikowanych juz newsach. Zmieniłbym tylko w przyszłych newsach gdybym sie zoorientował ;]

  • -2

    23. ~omena  2013-01-18 22:39:58  host: ip-37-209-153-133.free.aero2.net.pl

    Magdalena Różczka TAK, Agnieszka Dygant TAK, Maciej Stuhr TAK. Kuba Wojewódzki NIEEEEE!!!!

  • 1

    24. ~sucker killah  2013-01-19 02:14:28  host: 89-77-176-219.dynamic.chello.pl

    Różdżka wygląda jaj by miała zespół downa, a Dygant wygląda jak menel, kto tych ludzi zatrudnia w telewizji?!?! Wojewódzki to poza tym że jest rządowym politrukiem, to przynajmniej ma talent i co by nie mówić robi dobry talk show, więc to rozumiem, do Stuhra mam neutralny stosunek, ale te pseudo aktorzyny Dygant i Różdżka to po prostu straszne że w Polsce takie osoby są pokazywane publicznie, dno po prostu, a Play się trochę kompromituje zatrudniając tą TVNowską żałość...

  • 0

    25. ~sucker killah  2013-01-19 02:18:56  host: 89-77-176-219.dynamic.chello.pl

    Zresztą jaka kampania by nie była, to to nie zmienia wysokich cen telefonów do abonamentów...

  • 0

    26. ~  2013-01-19 10:01:28  host: 77-254-195-209.adsl.inetia.pl

    Pierwszy film nie działa

  • 0

    27. ~LORD  2013-01-19 10:39:47  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    strona play chyba będzie sie ładować do us ra nej śmierci :)

  • 1

    28. ~Piotrek  2013-01-19 15:38:49  host: 37.31.164.38.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Słabe baaaaardzo słabe :-( szkoda 2 MLN :-(

  • 0

    29. ~Piotrek  2013-01-19 15:56:12  host: 37.31.164.38.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Nawet jeśli prezydenci OBAMA i Putin byliby w play to CO Z TEGO?? Jakaś Różdżka nie wyczaruje Play nadajników nie poprawi jakości połączeń w Wojewódzkim ani powiatowym nawet obszarze. A Ma ciąg do pieniędzy taka gwiazdeczka jedna z drugą i tylko tracą na tym ale ich sprawa tylko jak przegrają przetarg na 1800 bo zabrakło kasy to niech nie plączą do mediów jacy to biedni są

  • 0

    30.  2013-01-19 18:16:30

    Najpierw powinni się wziąć za budowanie porządnej sieci obniżenie cen telefonów i wprowadzeniem większej ilości telefonów do oferty co z tego że reklamują ich celebryci jak pani Różdżka i tak nic nie wyczaruje z niczego

  • -1

    31. ~  2013-01-19 19:06:57  host: staticline-31-183-84-74.toya.net.pl

    Kolejna nudna nie przekazująca nic reklama z osłem roku na czele... Jak ktoś wyżej napisał... zamiast kasę wydawać na celebrytów, lepiej wydajcie ją na chociaż jeden maszt... hhahaha najszybciej rozwijająca się sieć w Polsce.... qwa żenada i nic poza tym...

  • 0

    32. ~  2013-01-20 08:05:28  host: public-gprs370092.centertel.pl

    Dlaczego nie można obejrzeć pierwszego filmu? Jest komunikat, że jest prywatny.

  • 0

    33. ~  2013-01-20 09:25:19  host: ip-93-154-155-172.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Nowe twarze? Przecież Wojewiejski bywał już w reklamach Play i zdaje się że zarobił na swojej durnej mordzie jakąś kasę. Dlatego proszę o nie szerzenie dezinformacji, telepolis. A wracając do twarzy, to ten pajac mógłby co najwyżej swoją twarzą reklamować wyciory do centralnych pieców, a ta cała Rószczka czy jak jej tam... pasuje raczej do reklamy plastikowych butelek do przechowywania cieczy. Oj telepolis, dokąd ty idziesz? Oj Play, quo vadis?

  • 0

    34. ~Johny11  2013-01-20 15:09:28  host: ip-94-42-231-120.multimo.pl

    Jeszcze Karolaka brakuje ;]

  • 0

    35.  2013-01-20 22:19:18

    Magdalena Różczka NIE, Agnieszka Dygant NIE, Maciej Stuhr TAK, Kuba Wojewódzki TAK.

  • 0

    36. ~irs  2013-02-03 13:48:58  host: 218-187-78-94.net.stream.pl