Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w zestawach Tak Tak

Nowe telefony w zestawach Tak Tak

LuiN 12 Stycznia 2009 13:23

0 0

Od 12. stycznia Era rozszerza ofertę Tak Tak z telefonem. Do cennika promocji wchodzą trzy nowe zestawy, z telefonami: Sagem my 721X, Sagem my 511X oraz LG KS360.

sagem my721x Sagem my721X wraz ze starterem Tak Tak kosztuje 349 zł. Telefon cechuje się metalową obudową, ma radio FM, Bluetooth, gniazdo pamięci microSD, odtwarzacz MP3 i aparat cyfrowy 3,2 Mpix. Prostszy model - Sagem my511X - w cenie 149 zł, oferuje aparat fotograficzny 1,3 Mpix oraz między innymi odtwarzacz multimedialny.




lg ks360 LG KS360 to telefon z wysuwaną klawiaturą QWERTY, która ułatwi pisanie SMS-ów, wiadomości email czy też korzystanie z Gadu Gadu. Wbudowany aparat fotograficzny ma rozdzielczość 2 Mpix, do tego dochodzą łączność EDGE, Bluetooth i czytnik kart microSD. Dotykowy ekran telefonu ma przekątną 2,4 cala, wyświetla 262 tys. kolorów i ma rozdzielczość QVGA (240 x 320 pikseli). Cena tego zestawu to 449 zł.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~marco  2009-01-12 13:32:41  host: dph120.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wiadomo, najciekawsza z tego zestawu jest Etna. QWERTY i dotykowy ekran w tej cenie to niezła okazja. ogólnie ceny w porządku trochę nawet niższa niż średnie sklepowe

  • 0

    2.  2009-01-12 14:13:50

    a nie jest jakos tak ze od 01.01.2009 nie ma juz sagema?

  • 0

    3.  2009-01-12 14:21:35

    511x - ładna cena :)

  • 0

    4. ~Rysiu  2009-01-12 14:40:07  host: chello089078212133.chello.pl

    Ile kosztuje starter Tak Taka oraz kupony ?

  • 0

    5. ~fiodor  2009-01-12 14:47:55  host: dqk22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wystarczy zerknąć na ich stronę - http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryfy/karta/startery od 12 do 30 pln, kupony to jak rozumiem doładowania - te bardz różnie, zależnie od rodzaju itp. ale ogólnie od 25 do bodajże 500 nawet

  • 0

    6. ~Szpe  2009-01-12 14:53:17  host: dqg135.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no tak Etna tutaj góruje, tak tak + tel z klientem gg + pełna klawiatura, zestaw do uderzenia w grupę gimnazjum, liceum:D ja już z tego wyrosłem ale rozwiązanie przemyślane na pewno znajdzie się zainteresowanie takim zestawem.

  • 0

    7. ~mobile4you  2009-01-12 16:20:11  host: host-89-230-74-141.rzeszow.mm.pl

    A nie wiecie za ile i gdzie zdjąć simlocka z LG KS360?

  • 0

    8. ~dzetex  2009-01-12 18:58:12  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    To fakt, Etna jest naprawde spoko mlodziezowym telefonem, raz ze pelna klawiatura to i gg. Cena adekwatna wrecz bardzo dobra. Do do Sagemow, to ten drozszy jest naprawde spoko telefon, metalowa obudowa no i 3,2mpx aparat, niezle

  • 0

    9.  2009-01-12 19:34:31

    Nieźle :) 3,2mpx w sagemie to całkiem całkiem. LG służy tu raczej pisemnej komunikacji, więc bardziej młodzieżowy. Ceny naprawdę zachęcają. Ja za zdjęcie simlocka z LG zapłaciłem jakieś 2 lata temu 30 zł.

  • 0

    10. ~Max  2009-01-13 10:55:05  host: 82.160.241.148

    Wie może ktoś z was,co dalej będzie z pakietem bezterminowym 25/100 w taryfie HAPPY???W czwartek konczy sie jego waznosc.

  • 0

    11.  2009-01-13 15:44:57

    Zacytuję to, co przeczytałem na stronie ery odnośnie tego pakietu: Nie musisz się martwić, że oferta się skończy a Ty tracisz zainwestowane pieniądze. Minuty i SMS-y z Pakietów nie przepadają a w taryfie Happy połączenia są rozliczane co do sekundy. Czyli chyba nie masz się o co martwić, lecz nie przechodź na NTT póki nie wykorzystasz tego pakietu.

  • 0

    12. ~  2009-01-13 20:35:29  host: 82.160.241.148

    To wiem.Tylko,że po 15stym tego pakietu moze nie byc!!!!Czas trwania promocji: od 05.11.2008 r. do odwołania, ale nie dłużej niż do 15.01.2009 r.!!

  • 0

    13.  2009-01-14 14:39:50

    Wiem o co ci chodzi- linka nie wklejałem, bo i tak by wykasowali. I jak pisałem- jest adnotacja: nawet jeśli oferta się kończy- minuty i smsy nie przepadają i możesz je wykorzystać. Spokojnie: chociaż oferta się kończy- nic Tobie nie przepada.

Dodaj swoją opinię