Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w "Taryfach Kubali"

Nowe telefony w "Taryfach Kubali"

WitekT 17 Sierpnia 2007 14:51

0 0
Od 20. sierpnia w Taryfach Kubali w Plusie pojawią się nowe telefony, a część dotychczas dostępnych będzie miała nowe ceny.

Nowe telefony w ofercie to LG KE850 Prada, LG KE970 Shine, Nokia 2626, Nokia 3110 classic, Samsung SGH-C260, Samsung SGH-M300 oraz SonyEricsson K320i z zestawem Bluetooth.

Obniżono ceny następujących telefonów: Nokia 6080, Nokia 6230i, Nokia E50, Samsung SGH-E570, Samsung SGH-X530 oraz Samsung SGH-X700.

Podwyższono cenę następujących telefonów: Nokia 6103, Samsung SGH-X510, Samsung SGH-X520, SonyEricsson K750i oraz SonyEricsson W300i.

Zobacz: szczegóły promocji Taryfy Kubali.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • 0

    18. ~mx2  2007-08-18 00:31:18  host: nat-pr2.aster.pl

    marudzicie jak zwykle. dobre ceny, dobre taryfy a poza tym kto kupuje telefon z abo?? trzeba negocjować 30% albo 50% zniżki przez cały czas trwania umowy a telefon na wolnym rynku :)

  • 0

    19. ~dolores  2007-08-18 05:45:56  host: n9pro.resetnet.pl

    jedyna słuszna droga - do playa! przeniesienie numeru to jedyne 50zł w czasie ok 5 dni. W play-u na kartę codziennie mi dochodzi ok. 10 do 20 minut gratis - bonus za każde 2 minuty rozmowy z innej sieci dają 1 min! Tyle co ja kasy zostawiłem w simplusie.........przez tyle lat! Uciekajcie z plusa - naprawdę warto!

  • 0

    20.  2007-08-18 08:10:48

    Widać wpływ ludzi którzy odeszli z Orange i Tp i przeszli do Polkomtela. Najpierw ta strona w necie, jej układ podobny do Orżnąć a teraz wyższe ceny telefonów. Teraz zostaje tylko czekać na podwyżkę cen rozmów do obcych sieci, a w szczególności do Play:)

  • 0

    21.  2007-08-18 08:44:32

    Podwyższono cenę Nokii 6103. Za ten wadliwy szmelc powinni jeszcze obniżyć.

  • 0

    22. ~szalony  2007-08-18 09:44:24  host: apn-99-40.gprspla.plusgsm.pl

    Ofertę telefonów Plus ma bardzo słabą .

  • 0

    23. ~kartagińczyk  2007-08-18 10:11:06  host: host-81-190-115-162.gdynia.mm.pl

    owszem plus ma nie najlepszą ofertę telefonów i ceny również ale w porównaniu do orange i tak jest lepiej a najwię kszy wybór telefonów macie w erze zapraszam do cenników jeśli ktoś nie wierzy

  • 0

    24. ~Nick  2007-08-18 12:49:17  host: staticline679.toya.net.pl

    **dolores, z końcem roku Play zmieni zasady rozliczeń interkonektowych i bonus będzie naliczany na takich zasadach jak w Tak-Taku (swoją drogą tam to już działa ze dwa lata)

  • 0

    25. ~kolorowy misio  2007-08-18 13:04:56  host: fhost-33.mtm-info.pl

    Play nie ma czegoś takiego jak darmowe rozmowy z jednym numerem. A akurat dla mnie to jest najważniejsze. Więc proszę nie odchodzić od tematu Kubali.

  • 0

    26. ~dolores  2007-08-18 23:43:26  host: n9pro.resetnet.pl

    podobno dzwoniąc do Playa są jakieś inne, wyższe stawki--ciekawe czy to prawda?

  • 0

    27. ~berdys  2007-08-19 10:21:19  host: 195.117.209.32

    ale mam "dzikiego" hosta xD co do darmowych numerow w Play - chodza plotki ze beda.. oczywiscie nie darmowe a za zryczaltowana oplata ;)

  • 0

    28. ~maka  2007-08-20 11:09:22  host: dok253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No narazie to sie nie mozna dziwic ze tyle kosztuja te nowe LG bo jednak sa to telefony z wyzszej polki, trzeba cierpliwie czekac az sie troche obnizy!

  • 0

    29. ~rex  2007-08-20 11:17:03  host: dot242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Super jest ten Shine brat przywiozl mi go z Anglii i musze powiedziec, ze robi wrazenie nie tylko wygladem, jest bardzo latwy w obsludze! Nie dziwie sie ze na razie jest jego cena taka wysoka!

  • 0

    30. ~Patros  2007-08-20 11:37:09  host: dqs168.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja myslalem ze teraz czekolada bedzie walczyc a tu dwie takie rewelacje wybajrzone

  • 0

    31. ~Right  2007-08-20 15:39:43  host: nat-tar.aster.pl

    brawo Plus nie pozostaje w tyle i pokazuje po raz kolejny ze ma najlepsza oferte i telefony. Jestem dumny ze jestem ich anonentem,przynajmniej nie musze sie obawiac ze ktos bedzie mnie ganiał jak to w Erze i straszył komornikiem ,he he

  • 0

    32. ~Papi  2007-08-20 21:48:09  host: nat-7.autocom.pl

    Tylko strasznie wszyscy zachwalaja tego Plusa, a telefony jakie sa w Palyu za 1 zl Plus oferuje w granicach tysiaca. I kto na kim chce zarabiac?

  • 0

    33. ~damian  2007-08-21 00:06:00  host: chello089077017148.chello.pl

    hehe ciekawe czy do telefonów dodają coś fajnego jeszcze, np jakiś pokrowiec czy gre:) ja bym poprosił piłe nożną Eto'o. sprawdźcie czemu:D http://samueletoostreetfootball.prv.pl/

  • 0

    34. ~lalamido  2007-08-21 17:30:08  host: djw13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    piłeczkę do telefonu? :) słyszałem, że ciekawa, ale i telefony warte uwagi. w końcu trochę ich się pojawiło ciekawych. a konkurencja ostatnio jakby przycichła (jak zwykle zresztą).

  • 0

    35. ~  2007-08-21 19:17:32  host: nat-tar.aster.pl

    Jak dla mnie to super.Telefony pierwsza klasa,zreszta jak wszystko w ofercie Plusa

  • 0

    36. ~oczekująca  2007-08-23 21:27:10  host: aaxq114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a mnie ta cała oferta Plusa wkurza..jestem już kolejny rok w erze i czekam na coś ciekawego w plusie i się doczekac nie moge..ofeta Kubali się cały czas trzyma jak..no.. i jak narazie najciekawiej prezentuje się play..mulitimedialne telefony przy abo 30 zł już za zł i w tym 80 min w lajcie..kusi kusi..

  • 0

    37. ~rada  2007-08-28 11:03:13  host: dtk140.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja tam w plusie zostaje i tyle:) mi siępodobają kubali taryfy, starcza na moje dzwonienie i dostaje jeszcze bonusy + możliwosć obniżenia rachunków. a teraz jeszcze mogę sobie wygrać super telefon se w910i bo jest konkurs - ściągasz super gre shrek 3 i bierzesz udział w losowaniu. www.tiny.pl/5pb3

Dodaj swoją opinię