Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w TakTaku

Nowe telefony w TakTaku

WitekT 26 Października 2009 09:39

0 0
W ofercie Era TakTak pojawiły się dwa nowe telefony - w Nokia i LG.

Nowe telefony to LG GB220 i Nokia 2330 classic, oba w cenie 299 zł.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14. ~gregy  2009-10-26 11:28:34  host: chello089078203116.chello.pl

    Era jest chora. Wg mnie wszystkie promocje są dyskusyjne.

  • 0

    15.  2009-10-26 11:50:57

    Ad 14. Godzina za grosze (29gr) jest the best ofertą. Nie ma obecnie lepszej oferty dla ludzi którzy chcą sobie dużo i długo pogadać wewnatrz sieci.

  • 0

    16.  2009-10-26 11:51:38

    Szkoda tylko, że na początku listopada ta promocja się kończy. Niewiadomo czy Erą ją przedłuży.

  • 0

    17. ~ratat  2009-10-26 11:52:20  host: don81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zawsze rozszerzyli ofertę. do tego do starterów dorzucają co miesiąc minuty do Ery przy nawet 20 pierwszych doładowaniach

  • 0

    18. ~  2009-10-26 12:03:50  host: chello089076145090.chello.pl

    a w sklepie nokii 2330 kosztuje 231 zl...

  • 0

    19.  2009-10-26 12:04:07

    GZG w TT na razie ma ważność do końca 2010roku. Z początkiem listopada kończy się okres promocyjny, w którym gzg to 29gr. Możliwe, że wróci 99gr/h, ale nawet to rozwiązanie będzie mi się opłacało.

  • 0

    20. ~ratat  2009-10-26 12:09:31  host: don81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    myślę, że przedłużą promocję. kto wie, może jeszcze coś dodadzą. do rozmów w sieci to chyba rzeczywiście najlepsza promocja

  • 0

    21. ~uzer  2009-10-26 12:10:05  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    18. znalazlem ją w innym m-cu ponizej 200zl.

  • 0

    22. ~bolo  2009-10-26 12:18:37  host: 77-254-37-166.adsl.inetia.pl

    Jakie to szczęście, że wreszcie uwolniłem się od TT :-). Zdecydowało to, że w taryfie HOT nie zrobili nic z wydłużeniem ważności konta na połączenia wychodzące, nie dali żadnych pakietów obniżających koszt połączeń w sieci, a czarę goryczy przelało to, że za SMS-a od 5 lat płaciłem 16gr a teraz miałbym płacić 18! Nie chodzi mi o to, że 2gr na SMS-ie to majątek, ale chodzi o fakt, że wzrosła cena!!!

  • 0

    23. ~mk  2009-10-26 13:21:06  host: v02-15.opera-mini.net

    Justyna, umiejętność czytania to nie wszystko. Przydatna czasem bywa zolność zrozumienia czytanego tekstu. Z tym, jak widzę, krucho u Ciebie. News dotyczy oferty Tak Tak, z której można skorzystać bez zawierania z operatorem umowy na czas określony. Wciąż nie rozumiem, po co wypisujesz bzdety o "dwuletnim haraczu" pod informacją o ofercie przedpłaconej.

  • 0

    24. ~Maco  2009-10-26 13:34:09  host: aejm139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fakt w UK ceny prepaidów są taniutkie (sam sobie co roky wymieniam telefon przez znajomych w UK). Ale mysle ze w Polsce dotowanie prepaid by sie nie sprawdziło. Mamy granice wschodnia bardzo chłonna na tanie telefony. Wiec jak cos by bylo tanie to by szło na wschód. Poza tym Polacy są "kreatywni". Jak potrafili robic wałki na IMEIach w ofertach abo zeby zarobic stówke to co by było dopiero na prepaidach. ps. w uk czesto jest limit sprzedazy tzn mozesz sie wycanic i kupic pare sztuk ale np. sprzedaca nie sprzeda np calej palety telefonow jednej osobie. Wszystko jest rejestrowane i limitowane.

  • 0

    25. ~Maco  2009-10-26 13:34:43  host: aejm139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oczywiście mówie o promocjach gdzie cena telefony jest atrakcyjna. Jak telefon jest drogi to mozna kupowac ile sie chce:)

  • 0

    26. ~  2009-10-26 14:03:12  host: public81440.xdsl.centertel.pl

    Lg ma dobrą cenę, ale ta nokia nie powinna kosztować 2330 Cls. Ta Nokia jest ta tandetna, że głowa boli :-(

  • 0

    27. ~varius  2009-10-26 14:11:45  host: n1-131-j8.teoc.pl

    Nie wiem co się tak burzycie na to że u danego operatora jakiś tel. jest droższy niż u producenta - przecież jakby nie patrzyć Era, Orange, Plus czy Play czy jakikolwiek inny operator jest od świadczenia usług telekomunikacyjnych, natomiast telefon jest dodatkiem do ich oferty. Logicznie się zastanawiając operatorzy są "sklepem" w którym możemy kupić sobie telefon i w tym wypadku logiczne jest że nakładają na towar marżę.

  • 0

    28. ~Pitl  2009-10-26 14:56:21  host: 94.254.251.76

    Mam TT w taryfie Happy. W miare pojawiania sie u konkurencji uslug pakietowych na internet i niskich stawek do wszystkich sieci moje wydatki w TT sie przesunely na rzecz tejze konkurencji. TT zostal mi jedynie do rozmow w sieci i na stacjonarne, ciekawe na jak dlugo? :)

  • 0

    29. ~bambo  2009-10-26 18:07:19  host: 188.33.4.216

    #varius: sugerujesz że era kupuje telefony w markecie z elektroniką? Hahaha, żartowniś jesteś. Zgadzam się, operator powinien może być od usług, niestety tak tak prezentuje również w tym zakresie denny poziom. Dziwię się ludziom, którzy go używają.

  • 0

    30. ~  2009-10-26 18:29:31  host: inet20909ns-3s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    LG cenowo wypada tyle ile na aukcji w KT Nokia troche w sklepach kosztuja pewnie od 299zl co za tym idzie troszke drozej w sklepach. Tutaj kupuje sie telefon wraz z karta i wg mnie pewniej bo na allegro nie pewnie...

  • 0

    31.  2009-10-26 22:58:53

    @16 wg. regulaminu promocji 'godzin...' w ostatecznosci wroci stara stawka 99gr. jest to o tyle niekorzystne, ze w przypadku uruchomienia tej uslugi na wszystkie polaczenia do ery i stacjonarne pobierana jest oplata z gory, nawet za polaczenie trwajace 10s.

  • 0

    32. ~varius  2009-10-27 10:54:59  host: n1-131-j8.teoc.pl

    #bambo nie sugeruje że Era kupuje w markecie :) ale jak kupuje od Noki to musi własną marżę nałożyć.

  • 0

    33.  2009-10-29 20:02:03

    @31, Godziny za grosze, w myśl regulaminu, są ważne do końca 2010 roku. Nawet po powrocie ceny 99gr/h usługa będzie mi się opłacać- każda rozmowa trwająca 3min< wychodzi na korzyść gzg. Z tych telefonów rzeczywiście LG wychodzi najkorzystniej. Lepiej kupić telefon u opa (zakup pewny) niż na alle.

Dodaj swoją opinię