Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w TakTak Fon

Nowe telefony w TakTak Fon

WitekT 1 Maja 2010 20:24

0 0
Do listy telefonów dostępnych w ofercie TakTak Fon, z początkiem maja dołączą 3 kolejne modele - dwie Nokie i jeden LG.

Nowe modele to Nokia 2220 slide, Nokia 7230 i LG GU230. Równocześnie obniżona zostanie cena Alcatela OT-800 przy 2-letniej umowie.

Aktualny cennik telefonów w ofercie TakTak Fon:
era ttf telefonym



Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 58
  • 0

    39. ~  2010-05-04 07:44:39  host: t14-05.opera-mini.net

    A jak włączycie strone wap.era.pl w tel. aby sprawdzić coś, to też wam najtaniej wyjdzie???

  • 0

    40.  2010-05-04 09:36:33

    Pablo-co mi po tańszej słuchawce jak z nawiązką zapłacę za rozmowy poza sieć.Czyż nie lepiej mieć ofertę która jest w miarę tania we wszystkich kierunkach?A w sieci gratis lub 5gr/min.Poza tym wiążesz się umową,a w tym czasie konkurencja nie próżnuje.Zdecydowanie jestem zwolennikiem wolnej słuchawki,przy swobodnym wyborze ofert.I to niekoniecznie Play Fresh,żeby była jasność.

  • 0

    41. ~timur  2010-05-04 09:49:04  host: aavh70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 40 - ale to umowa specyficzna, bo obejmują ją promocje dla prepaidów, to nie abo gdzie nie masz żadnych zmian. wiadomo, że prepaidy są tańsze, noa le jednak słuchawka jest tu dotowana przy zakupie, skoro taki Zetafon ponad 100 pln więcej bierze np. za Aville

  • 0

    42. ~Maciek  2010-05-04 10:08:38  host: chello089078022166.chello.pl

    Moja mama np chetnie skorzysta z tej promocji. Ceny minut maja małe znaczenie bo i tak dzwoni przeważnie z minut otrzymanych przez bonus. Czas kontraktu nie ma znaczenia bo i tak nie zamierza zmieniac sieci. Nierówno mierne korzystanie i koszt utrzymania nr powodują że abonamet bylby duzo mniej korzystny od prepaida.

  • 0

    43.  2010-05-04 10:34:02

    to oferta dla ludzi którym wystarcza doładowanie za 50 zł na trzy miesiące dzwonią w sieci a telefon służy im raczej do odbierania. Są osoby które od kilku ładnych lat maja tego tak tak-a z jakąs starą taryfą płacą spore stawki za minute wiec dostaną nowy tel. Wiec to jest dla ludzi którzy pamiętają jeszcze czasy kiedy nie było komórek... a uwierzcie mi były kiedys takie czasy.......

  • 0

    44.  2010-05-04 10:53:36

    @42-czy taryfa "HOT" i związane z nią promocje są dostępne w "TAK-TAK FONIE"?Nowym,bądź starym.Oczywiście,że nie,podobnie jak Orange Free na kartę nie jest udziałem oferty "ZETAFON".Dlatego-moim zdaniem-oszczędność tego rodzaju ofert,jeśli chodzi o cenę telefonu jest wątpliwa.

  • 0

    45.  2010-05-04 13:11:00

    Mój koment był do @41,sorki.

  • 0

    46.  2010-05-04 15:39:51

    W TT Fonie dostępne są te same bonusy, które otrzymać można w ramach promocyjnych doładowań TT, czyli wchodzi tutaj m.in. mega doładowanie i podwójne. Kolejne telefony wprowadzane do TT powodują, że Zetafonowi brakuje już jakichkolwiek argumentów do bycia lepszą ofertą.

  • 0

    47.  2010-05-04 21:19:35

    Już Zetafon jest w tyle i to daleko. Teraz oferta TTF jeszcze bardziej go dystansuje. Jak wyżej - fajne bonusy i warunki oferty no i imponująca lista telefonów - ok 40.

  • 0

    48.  2010-05-05 13:58:38

    @darekkk. to jest oferta dla ludzi, którzy niekoniecznie dzwonią często do innych sieci. W Nowym TTFonie jest np. usługa Bonus, która nalicza sekundowo bonusowe minuty wychodzące do Ery za odebrane połączenia z innych sieci, czyli za samo odbieranie można sobie nabić całkiem miłą sumę minut. A W TTFonie wybór telefonów jest szeroki,modele całkiem niezłe i w porównaniu do Orange- znacznie tańsze i bez blokady sim.

  • 0

    49.  2010-05-05 17:35:28

    Pablo, nie wiedziałam o tym bonusie, muszę donieść rodzicom, bo mają a się nie chwalili tym bonusem - więc pewnie nie wiedzą. Największy plus to chyba właśnie oferta telefonów. Jest w czym przebierać.

  • 0

    1.  2010-05-06 20:39:52

    Widzę, że portal po małej awarii wrócił do działania :-) Cieszy mnie to. TTF znowu się rozbudowywuje - nie dziwi mnie to specjalnie. Naprawdę dużo robią w tej ofercie a już jest chyba najciekawszą ofertą z telefonem na rynku. Lista telefonów już jest kosmiczna i cały czas rozbudowywana.

  • 0

    50. ~k  2010-05-07 13:37:17  host: public-gprs39598.centertel.pl

    Cennik telefonów w TTfonie jest imponujący. W zetafonie telefony są gorsze, a jeśli ktoś chce avile czy corby, to musi wyłożyć min. 2000zł w ciagu 3 lat. W TTFonie wszsytko jest 3 razy tańsze: telefon, kwota utrzymania oferty itp. Tylko minuta do wszystkich jest trochę droższa, niż w zeta. Ale zetafon jest kompletnie nieopłacalny.

  • 0

    51.  2010-05-07 15:08:34

    Przy takich przewagach ta różnica stawki minutowej schodzi na drugi plan. Albo i czwarty nawet. Mnie chwilowo najbardziej zadziwia to, że mój wyższy komentarz ma numerek 1 pomiędzy 49, a 50... Chyba efekt wczorajszej awarii portalu :)

  • 0

    52.  2010-05-10 12:48:51

    188.146.34.122.nat.umts.dynamic.eranet.pl Pozdrawiam gościa z tej domeny, pracownika Ery. Pokaż swoje posty szefowi, może za podlizywanie się dostaniesz dwa startery.

  • 0

    53. ~m  2010-05-10 13:54:48  host: s32.zabrze.net.pl

    Smieszny jestes bartheks :) Taką domenę pokazuje kiedy korzysta sie z blueconnet.

  • 0

    54.  2010-05-11 21:11:13

    Ojej, a poważne zarzuty zostały wytoczone. Przy czym dobrze wiedzieć tę kwestię o domenie, ja tego o blueconnekcie nie wiedziałam. Myślę, że sieci nie bawią się w takie rzeczy. Nie ma to wymiernych korzyści moim zdaniem.

  • 0

    55.  2010-05-12 15:29:00

    @53, takie IP mają korzystający z BC, nr 50 korzysta z internetu w Orange i też pochlebnie wypowiada się w TTFonie. @52, może podkabluj go do Orange bo to pewnie jego szefowie.

  • 0

    56. ~  2010-05-13 16:47:05  host: public-gprs43789.centertel.pl

    W TTFonie można dostać dobry telefon najniższym kosztem. Oferta jest świetna. Wystarczy użyć kalkulatora i cennika Zetafon.

  • 0

    57.  2010-05-13 19:37:53

    Pablo_79, Polowania na czarownice zawsze były i będą w modzie :-) tak samo jak teorie spiskowe. Niektórzy po prostu nie dają rady bez tego typu podniet :-P Z powyższym się totalnie zgadzam. Zetafon się nie umywa to oferty TTF. TTF nie dość, ze wychodzi korzystniej to jeszcze wybór telefonów jest naprawdę imponujący.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-107-122.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

jowish | 2017-09-22 18:58:18

Wszyscy wszedzie szpiegowani...


~ | 2017-09-22 18:47:57

Bojkot virgin i tigera!


~ | 2017-09-22 18:45:00

Nie kupuje nic co wyprodukował maspex, bojkot tigera na zawsze.


~BB | 2017-09-22 18:39:17

Mam Virgin i faktycznie zasięg internetu jest słaby w roamingu krajowym.


~wer | 2017-09-22 18:16:39

A oferta tez jest dla Taryfy 2012?

Ankieta

Jak oceniasz ofertę Nielimitowanego Internetu Domowego T-Mobile?

Nowa oferta Internetu domowego T-Mobile

 

Zobacz wynik | Opinie (25)

Archiwum Ankiet