Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w Simplusie

Nowe telefony w Simplusie

WitekT 30 Października 2006 10:34

0 0
Od 30. października w Simplusie pojawiły się trzy nowe telefony, a cena jednego z dotychczasowych zmieniła się.

Cena zestawu z telefonem Sagem my100X wzrosła o 10 zł do 139 zł brutto.

Nowe telefony w ofercie to:
SonyEricsson J220i za 199 zł,
SonyEricsson Z300i za 219 zł,
Samsung SGH-X640 za 429 zł.

Ceny brutto (z VAT). Więcej szczegółów w dziale Promocje.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1.  2006-10-30 12:27:12

    heh, już nie wiedzą czym przyciągnąć ludzi, to wprowadzać zaczeli nowe telefony. Bo wszyscy są w tak-taku;)

  • 0

    2.  2006-10-30 21:43:58

    a ja proponuje żeby w Simplusie pojawił się zestaw z Nokią 6822 - np. w cenie 699zł. ;)

  • 0

    3.  2006-10-31 20:50:35

    szkoda tylko że w sklepach Plusa nikt nic nie wie o nowych zestawach Simplus. jestem zainteresowany SE z300 i chyba będę się musiał obejść smakiem :(

  • 0

    4.  2006-10-31 20:52:42

    ps. na www Simplusa też cisza, jedynie cena sageme zaktualizowana.

  • 0

    5.  2006-11-01 12:08:11

    przed chwilą otrzymałem odpowiedź z bok-u plusa: z300 nie jest oferowany w zestawie simplusa, ponadto nie wiadomo czy i ewentualnie kiedy będzie dostępny. w takim razie pytanie: skąd taką informację zdobył Telepolis ??

  • 0

    6.  2006-11-01 13:28:20

    lapetti: dwie rzeczy. Po pierwsze, ogólnie do wszystkich - nie wymagajcie od nas, żebyśmy mówili skąd mamy informacje i zdradzali informatorów. Zawsze swoje wiadomości piszemy na podstawie wiarygodnych źródeł. To - wyjątkowo - określę jako "materiały wewnętrzne Polkomtela". Po drugie - BOK nie był, nie jest i nigdy nie będzie wiarygodnym źródłem informacji, a już napewno nie w wypadku Polkomtela. Wyjścia są więc dwa - albo jeszcze nie wiedzą o tym zestawie, albo coś im się w ostatnim momencie odwidziało i tego zestawu jednak nie wprowadzili. Jutro postaram się dowiedzieć czemu taka sytuacja ma miejsce.

  • 0

    7.  2006-11-02 12:02:24

    Zgodze sie w BOK więdzą dużo mniej niż ktoś kto się tym intersuje. A telefony będą napewno ostatnio dzwoniłem (jakis tydzien temu) i pytłem jak z dostępnośćią Sagema my501x to powiedzieli ze nie ma takiego telefonu w simplusie :)

  • 0

    8.  2006-11-02 20:40:33

    dzisiaj BOK potwierdził mailowo że powyższe telefony będą jednak dostępne w Simplusie (pewnie czytają Telepolis ;))

  • 0

    9.  2006-11-02 20:50:18

    WitekT: a jak chodzi o moje pytanie dotyczące źródła informacji to rzeczywiście było trochę nie na miejscu. Zazwyczaj do tej pory o wszystkich promocjach w Simplusie dowiadywałem się z Telepolis, na www Simplusa informacja pojawiała się z parudniowym opóźnieniem więc miejmy nadzieję że i tym razem będzie podobnie ;) Moje zniecierpliwienie wynika tylko z tego, iż teraz poluje na SE Z300 i gdyby pojawił się w Simplusie w takiej cenie to nie zastanawiał bym się ani chwili.

  • 0

    10. ~mistall  2006-11-02 22:31:24  host: chello084010040005.chello.pl

    no beda beda...a mialo ich nie byc ? ciesze sie, bo do simplusa dorzucaja coraz to lepsze te telefony. z300, k310i, to juz na prawde solidne aparaty, w dodatku po okazjonalnych cenach. w ogole to uradowany jestem, ze simplus, ale i w ogole pre-paid, staje sie usluga dla ludzi ceniacych sobie pewna niezaleznosc, usluga nie zobowiazujaca, nie ograniczajaca uzytkownika umowami itd. bardzo mi sie to podoba, ech :)

Dodaj swoją opinię