Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w sieci Era

Nowe telefony w sieci Era

sirmark 8 Listopada 2006 16:36

0 0
Od 9. listopada w sieci Era, w ofercie dla klientów biznesowych dostępne będą nowe telefony.

W promocji "10 Numerów za grosz" pojawią się trzy nowe telefony: MDA Compact III, MDA Vario II oraz Nokia 6131.
Obniżeniu ulega także cena telefonu Nokia E61.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2006-11-08 17:53:19

    przy zajętej jednej ręce można posłuzyć się wargę ;)

  • 0

    3.  2006-11-08 18:03:53

    MDA chciałbym mieć... ;)

  • 0

    4. ~RobertD  2006-11-08 18:08:09  host: 213-238-120-218.adsl.inetia.pl

    Nigdy nie lubiłem Nokii. ale E61 ma wbudowanego klienta VOIP :)Konfigurując go do voipdiscount na polskie komórki zapłacimy 23 gr a na stacjonarne nie zapłacimy nic. Ciekawe czy Era poblokuje protokół sip

  • 0

    5.  2006-11-08 18:36:24

    To mamy w Plusie skansen :-) jeśli porównamy ofertę telefonów Ery i Plusa :-) oj coraz bardziej Plus u mnie sobie grabi ;) no tak ale co ja narzekam po co mi więcej niż tylko gprs w sprzęcie bo Plus i tak w mojej okolicy tylko gprs udostępnia ;) dziś kontrolnie wsadziłem kartę plusa czy może jakimś cudem mam edge i co i nic zoonkk nadal gprs only :-):-):-) u mnie Plus zmienia świat na minus od bardzo dawna.

  • 0

    6. ~alma  2006-11-08 18:53:25  host: 212.160.172.70

    Szalony: podziwiam Twoją wytrwałość i zaciętość w jaką opisujesz brak edge w Aleksandrowie; mam nadzieję, że zostaniesz nagrodzony. pzdr

  • 0

    7. ~Jural  2006-11-08 19:21:52  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    A ile tak średnio w tej 6131 trzyma bateria ?

  • 0

    8.  2006-11-08 19:24:34

    Alma- dziękuję za życzenia :) oj nie życzę klientom Plusa tylko gprs bo można oszaleć np wysyłając załącznik w mailu 1mb prawie 10minut a takie rzeczy to tylko w Plusie ;)

  • 0

    9.  2006-11-08 19:28:12

    Byłem dziś na targu w Krotoszynie i dwie handlary rozmawiały o tym czy Szalony w końcu ma to EDGE od Plusa czy moze przeszedł do Ery :) A tak odnosnie newsa to ERA obniża ceny telefonów a Orange podwyższa.

  • 0

    10.  2006-11-08 19:41:08

    Jural- niestety 6131 ma dość słabą baterie :/ moja żona ją miała i mi także się bardzo podobała :) wyświetlacz ma bajka nasycenie i ostrość kolorów jest lepsza od samsungów i noki np n73 !!! Jeśli umts Ci zbędny to kobieta z 6131 będzie zadowolona :) Plus na mnie się obraził że publicznie narzekam że w Łodzi i Aleksandrowie nie mam nawet edge i odpisał mi żebym zapomniał o mobilnym internecie bo Plus wie lepiej gdzie edge powinien dać ps- Rozmawiałem nawet z Genowefą Pigwą i ona u siebie na wsi ma edge Plusa :-) no ale Łodzi dużo jeszcze brakuje do wsi więc tu edge będzie na końcu jeśli wogóle będzie. Ostatnio trochę edge w Konstantynowie Łódzkim przybyło :) ale czy doleci na północ do Aleksandrowa i Zgierza to chyba tylko wróżka wie ;)

  • 0

    11.  2006-11-08 19:48:54

    Prosze skasować dubla sorry za podwójny wpis. Ten mda 2 jest ciekawy ma wszystko tylko boję się strasznie mobilnego windowsa nie lubię grzebać w systemach a to jest taka zabawka ;)

  • 0

    12. ~  2006-11-08 20:11:48  host: p07-06.opera-mini.net

    Szalony, zycze Ci tego edgara, bo widze, ze nie dajesz za wygrana:] albo poczekaj do rembrandingu Ery. Jesli Plus nie da edga do tego czasu a oferta T-mobile nie zmieni sie na gorsza niz teraz to j juz wiedzialbym co robic:) a co do newsa to znow ciekawie patrzec, ze Era nie spoczywa na laurach to jeszcze ceny obniza.

  • 0

    13.  2006-11-08 20:12:17

    Brawo Era :)

  • 0

    14. ~mike278  2006-11-08 21:23:05  host: xdsl-10361.walbrzych.dialog.net.pl

    panie Witku tak poza tematem. czy wie pan cos o przymusowej zmianie taryfy jednej ideii na karte, na orange go? mozna prosic o jakis komentarz z pana strony, jesli to prawda, jesli temat juz byl poruszany a ja go nie widzialem to z gory przepraszam. szalony ;) kontynuj tradycji z esejami. :)

  • 0

    15. ~  2006-11-08 22:39:29  host: p10-09.opera-mini.net

    Trzeba przyznac , ze faktycznie upor i konsekwencja uzytkownika szalony jest godna szacunku:)

  • 0

    16.  2006-11-08 23:12:43

    mike278: jesteś drugą osobą, która o tym wspomina - więc chyba rzeczywiście coś jest na rzeczy. Jutro podpytam tu i ówdzie. ;)

  • 0

    17.  2006-11-08 23:40:09

    No przecież jestem szalony ;) będę tak marudził aż Plus wkońcu da mi to edge bo musi dać ;) bo sobie nie wyobrażam by w części Łodzi i miastach satelitach w 2007r. miał w Plusie tylko gprs - to byłby mały skandal :-) ale jeśli dostanę dego edgara to będę na lewo i prawo Plusa chwalił ;) za to że w końcu idzie ku normalności i być może bierze pod uwagę uwagi śmiertelników Kowalskich :-) Bo jak nie to zaproszę Pana Gosiewskiego do Aleksandrowa by sobie po szybkim internecie Plusa polatał ;-) trzymajcie kciuki :) i dziękuję za doping :)

  • 0

    18. ~Dina  2006-11-09 01:11:03  host: p08-13.opera-mini.net

    Witku-czekam niecierpliwie na Twój komentarz dotyczący przymusowej migracji Jedna Idea-Orange Go. Jesteś solidny i niezawodny. Dziękuję Ci za to. Bardzo cenię waszą pracę na Telepolis. Pozdrawiam. :)

  • 0

    19. ~mike278  2006-11-09 11:32:48  host: xdsl-10361.walbrzych.dialog.net.pl

    przyznam ze tez czekam. mimo ze mnie nie dotyczy mam dosc lamania przez orange regulaminu i prawa. moze pan spytac panie witku jak to jest np z ustawowymi odsetkami ktore ptk centertel powinien wyplacac za pobrane z wlasnej winy nadplaty. takich przykladow moge mnozyc. np teraz zlamanie umow, mam zapis ze zarowno cennik i regulamin ji sa dostepne na www, a ta oferta jest celowa ukrywana. konsultanci wprowadzaja w blad na temat tej oferty. jest to dzialanie majace na celu wyrugowanie tej oferty. powod prosty to ich najlepsza oferta, malo na niej zarabiaja. pakiety na wap, tanie rozmowy w sieci i co wazne brak limitow.

  • 0

    20.  2006-11-09 21:02:31

    *Jural - jak na parametry wyświetlacza zewnętrznego i wewnętznego, a także dosyć głośnego odgrywania dzwonków fonik ma całkiem przyzwoite parametry bateri. Moja żonka dośc czesto w ciągu dnia rozmawia i esemesuje ( prowadzi działalność ), a bateria trzyma jej 3-4 dni. Ja miałem 6230i i ten telefon trzymał mi tyle samo, a miał słabszy wyświetlacz a przede wszystkim prowadziłem mniej rozmów niż żona, więc jaki z tego morał odpowiedz sobie sam :) W dobie wszystkich bajerów, które są w fonach 3-4 dni to nie najgorszy wynik dla bateryjki, a ci którzy chcą więcej niech sprawią sobie fon z monochromatycznym wyświetlaczem i bez bajerów, a wtedy będą zadowoleni.

  • 0

    21. ~chaps  2006-11-11 19:41:59  host: apn-99-35.gprspla.plusgsm.pl

    mmmm, bardzo fajne funie w tej promo

Dodaj swoją opinię