Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w promocjach w Erze

Nowe telefony w promocjach w Erze

WitekT 12 Sierpnia 2006 22:44

0 0
Od 14. sierpnia w promocjach dla abonentów prywatnych w Erze pojawi się 5 nowych telefonów.

W promocjach Więcej lata, Więcej lata – powitanie oraz Era Nowy Komfort i Era Nowy Komfort VIP pojawią się: Nokia 6233, Sagem my501C, Samsung SGH-X820, SonyEricsson K610i oraz SonyEricsson K800i.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 38
  • 0

    19. ~kupczak  2006-08-13 17:18:36  host: polsl7-1.rybnet.pl

    ssr: większość telefonów z półek niskiej i średniej... w segmencie telefonów full wypas ;) ceny się wyrównują

  • 0

    20. ~Plusman  2006-08-13 18:27:46  host: asm189.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jeżeli chodzi o telefony, to pełen wypas jest w Erze... Plus serio leci sobie w *****... Niedługo kończy mi się umowa (już 3) i nie wiem czy następną podpisze w Plusie, jak nie wprowadzą czegoś konkretnego i na czasie. Inna sprawa, że jak dla mnie mają najlepsze abonamenty, ale jak mam dostać jakieś złoma to wole zmienić sieć...

  • 0

    21. ~titq  2006-08-13 21:08:33  host: apn-100-189.gprsbal.plusgsm.pl

    ta maniacka pogon za najnowszymi modelami to juz chyba jest choroba, a obarczanie operatorow wina za brak zaspokajania swoich zachcianek w tej kwestii to juz przesada. Przeciez w sklepach mozna kupic praktycznie dowolne aparaty z kazdego segmentu, w dodatku na raty.

  • 0

    22. ~titq  2006-08-13 21:13:24  host: apn-100-189.gprsbal.plusgsm.pl

    jestem bardzo ciekawy czy wszyscy, ktorzy rzucaja sie na zakup wysokiego modelu wykorzystuja wszystkie funkcje, ktore roznia go od tanszego i nizszego modelu. A moze to jest leczenie kompleksow nizszosci? mam prostszy lub starszy telefon to jestem gorszy?

  • 0

    23. ~titq  2006-08-13 21:19:24  host: apn-100-189.gprsbal.plusgsm.pl

    zawsze mnie bawi jak klient staje przed polka i mowi: eee nic lepszego nie macie?, no to pytam: prosze sprecyzowac, co Pan/Pani chcialby miec w telefonie, zeby spelnial oczekiwania, i tu zazwyczaj albo zalega cisza albo klient wymienia funkcje ktore ma 90% aparatow jako standard :> Wsrod klientow bardziej swiadomych swoich potrzeb najbardziej liczy sie dobra bateria, duza czcionka wyswietlacza, prosta obsluga menu i wygodna klawiatura. Aparat owszem chociaz duzo ludzi ma juz normalne aparaty cyfrowe i tenw telefonie nie jest konieczny.

  • 0

    24.  2006-08-13 23:47:05

    ja wiem zawsze co chce kupic - i lubie miec wiele rzeczy w jednym - nawet jak to nie jest to samo co osobno... mam zawsze pod reka

  • 0

    25. ~Natalia  2006-08-14 00:35:44  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    Ja tylko napiszę bo może nie wszyscy wiedzą, że różne sklepy MM mają różne ceny ! Porównując cenę SE K750i w MM: Częstochowa, Katowice, Czeladź, Zabrze, Rybnik, Kraków, Bielsko-Biała jest rozpiętość cen od 1000 do 1250zł za ten sam model ! A wystarczy zadzwonić i spytać ile kosztuje w danym markecie. ***Tomek są przecież inne sieci typu Saturn/Electro World/Media Expert/Euro RTV/RTV Mix itd. Tam też wszędzie na raty są telefony.

  • 0

    26. ~  2006-08-14 03:11:38  host: dty250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Era teraz czyści magazyny, a dla niepoznaki nazwali to Letnia promocja. Szykują się podwyżki lub cholernie drobie nowości.

  • 0

    27.  2006-08-14 11:41:23

    Ja widzialem tam nawet Nokie 6110. Ha ha ha. w kazdym pakiecie za 1 zl. Czy gdzies jeszcze takowa jest?!

  • 0

    28. ~  2006-08-14 12:11:28  host: dpf215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czyli era potaniała tak jak wszyscy znajomi już mi mówili ostatnio....

  • 0

    29. ~zibi  2006-08-14 12:51:30  host: 203-moc-3.acn.waw.pl

    A ja się upieram, że operatorzy powinni sprzedawać usługi a nie telefony.
    Ta osławiona dotacja operatora do telefonu jest niewielka (porównajcie koszty 24-miesięcznej umowy z telefonem i bez telefonu) i wynika głównie z możliwości wynegocjowania upustu od dostawcy.

  • 0

    30. ~zibi  2006-08-14 13:03:10  host: 203-moc-3.acn.waw.pl

    PS. Wystarczy sprawdzić jak duża jest rozpiętość cen telenów na wolnym rynku (i to nie na aukcjach). Np. ceny modelu Siemens EF81 mieszcza się w przdziale 1489-1637 (w/g ceneo). A duży może więcej.

  • 0

    31.  2006-08-14 14:23:50

    No tak, ale póki co jest jak jest, i najczęściej zakupujemy wraz z braniem usługi u operatora telefon do wybranej taryfy, i obecnie to np wspominana tutaj Era Fun daje duzo telefonów w cenach promocyjnych, i można coś nowoczesnego, a zarazem funkcjonalnego wybrać.

  • 0

    32.  2006-08-14 14:24:27

    pszepraszam, nie Era Fun a Więcej lata;]

  • 0

    33. ~dusiek  2006-08-14 14:48:53  host: hsiproxy.astra-net.com

    ERA musi wyczyścić magazyny przed wejściem modeli z logo T-Mobile. No i muszą śćiągnąć trochę ludzi po aparaty UMTS bo P4 się szykuje. Poza tym spadli z 1-go miejsca w PL i muszą nadrobić. Czekam na Promocę urodzinową, wezme K 610.

  • 0

    34. ~Maciek  2006-08-14 16:06:38  host: mail-B.swk.vectranet.pl

    Chyba wezme tego Sagema z klapka, ale nie wiem czy czekać na tą promocję urodzinową czy teraz brać telefon ? Nie wiecie jak będzie wyglądać ofetra promocji urodzinowej ?

  • 0

    35.  2006-08-15 00:04:50

    Do telefonu w ramach urodzin Ery każdy dostanie lampkę szampana Sowietskoje Iglistoje z Tesco :P :)

  • 0

    36. ~  2006-08-16 14:29:08  host: dph112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ten Sagem to to podobno najnowsze cacko od Samsunga. I już w Polsce, czy tylko jest w Erze?Bo mój opera nie ma jeszcze w ofercie.

  • 0

    37.  2006-08-18 13:10:23

    samsung rzeczywiście cacko, ogólnie pod względem najnowszych telefonów jakie dają na tą chwile operatorzy to ptc przoduje chyba.

  • 0

    38. ~Monia  2006-08-26 11:32:45  host: arr66.internetdsl.tpnet.pl

    mam pytanko: czy mozna kupic w salonie ery telefon bez simlocka?? Bo chce miec karte z heyah a nigdzie nie mogę dostac komórki bez sim locka. Prosze niech ktos mi pomoze.

Dodaj swoją opinię