Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w promocjach Plusa

Nowe telefony w promocjach Plusa

sirmark 29 Czerwca 2009 21:44

0 0

Od 29. czerwca Plus wprowadza nowe odsłony promocji dla klientów indywidualnych oraz klientów ofert mix.

W nowej odsłonie promocji "Umowa Minutowa" oraz "5 CIĘĆ w Taryfach Syberyjskich w Plusie" wprowadzono telefony: LG GD330, SonyEricsson S312, Nokia 6303 classic oraz SonyEricsson W995.

W promocji "Ważny Telefon" zmieniono ceny telefonów: Nokia E51, Nokia E66, Samsung SGH-i900 Omnia oraz SonyEricsson C905.




Do promocji wyprzedażowej "Wyprzedaż telefonów w Plusie" wprowadzono nowe telefony: LG KM380 z kartą 2 GB, Motorola RAZR2 V8, Samsung GT-S7330 oraz SonyEricsson K660i.

W ofercie Mix, czyli promocjach "5 Cięć w MixPlusie" oraz "5 Cięć w Music Pack" dodano telefony: LG GD330, SonyEricsson S312, Nokia 6303 classic, Samsung SGH-J700i oraz SonyEricsson C902.

Zobacz: regulamin promocji "Umowa Minutowa".
Zobacz: regulamin promocji "Taryfy Syberyjskie w Plusie".
Zobacz: regulamin promocji "Ważny telefon" .
Zobacz: regulamin promocji "Wyprzedaż telefonów w Plusie"
Zobacz: szczegóły promocji "5 Cięć MixPlusie".
Zobacz: szczegóły promocji "5 Cięć w MusicPack" .

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~  2009-06-29 22:19:19  host: 188.33.76.85

    5 cięć - Plus powinien uciąć głowy swoim specom od reklamy i marketingu.

  • 0

    4. ~Psion  2009-06-29 22:41:36  host: 87-205-236-30.adsl.inetia.pl

    a kiedy E55?

  • 0

    5. ~Psion  2009-06-29 22:42:33  host: 87-205-236-30.adsl.inetia.pl

    a kiedy coś rozsądnego z qwerty i lepszą rozdzielczością w Plusie?

  • 0

    6. ~Psion  2009-06-29 22:45:18  host: 87-205-236-30.adsl.inetia.pl

    Plus na całej linii coraz gorzej, zwolnienie 4-ch dyrektorów, to nie naprawa polityki, która coraz mniej przyjaźnie traktuje klientów wileoletnich, byli najlepsi, ale to już chyba historia i jak nie przeszedłem po "regulaminie" to opuszczę ich niebawem.....

  • 0

    7. ~papko  2009-06-29 23:43:40  host: dynamic-78-8-68-150.ssp.dialog.net.pl

    nokia 5610 + karta 1gb wcześniej przy 24 doładowaniach za 50zł była za 419 a teraz po wielkiej promocji bez karty pamieci za 449 (w regulaminie napisane) to mi promocje!!!!!!! i czesc telefonów zdrozala!!!!!

  • 0

    8.  2009-06-30 08:19:07

    A ja sobie kupiłem E61i ;-) Dla lubiących gadżety - kiepski wyświetlacz z przestarzałą rozdzielczością, wielki (!), wolny, z obsługą kart pamięci tylko do 2 GB, tylko 3G bez HSPA, stare złącze pop-port, słabiutka kamera 2 megapikesle, stare technologie - (od systemu, przez flash lite nie wiem na czym kończąc...).

  • 0

    9.  2009-06-30 08:24:02

    Generanie nie polecam ;-)

  • 0

    10.  2009-06-30 08:24:36

    Ale mi odpowiada ;)

  • 0

    11. ~  2009-06-30 09:36:17  host: f142-231.opera-mini.net

    Czy ja dobrze widze ze w wyprzedazy jest se m600i za 1zl we wszystkich taryfach?

  • 0

    12. ~  2009-06-30 09:57:37  host: t04-05.opera-mini.net

    Wlo, powiem tak. Poza HSPA w stosunku do tych wszystkich obecnie produkowanych papierowych Ferrari jestes zdecydowanie do przodu. Nie mowiac juz o cenie. Moglby jeszcze ew. byc do tego jakis T9 i cos co by odtwarzalo mpg. Do Nokii polecam zasade: udany telefon to taki ktorego nie wspieraja. Np N93, zero aktualizacji, brak wsparcia dla N-Gage. Dla E61i raptem 1 aktualizacja wiec nie jest zle :-) Dla mojej E61 0 aktualizacji, jeszcze lepiej :-)

  • 0

    13. ~simon  2009-06-30 10:16:38  host: abbr27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mnie najbardziej rozbija koncepcja 36 doładowań po 80 zeta. to jakieś harakiri :) a że ceny rosną, to ostatnio przez euro norma

  • 0

    14. ~~simon  2009-06-30 10:52:04  host: t02-06.opera-mini.net

    Takie zabawki a nie telefony

  • 0

    15. ~aserd  2009-06-30 10:53:28  host: akv157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 13: Faktycznie 80zł na 36m-c to glupota brac w mixie:P ale znajac zycie to i na takie cos sie jelenie znajda;p

  • 0

    16. ~~~simon  2009-06-30 10:54:53  host: t02-06.opera-mini.net

    Nie warto teraz zwłaszcza przy takich cenach w prepaid wiązać sie cyrografem z żadnym operatorem dla słuchawki ktora i tak wyjedzie taniej na wolnym rynku.

  • 0

    17. ~xavi  2009-06-30 12:52:50  host: lu-77-223-207-232.hypnet.pl

    No właśnie a kiedy pojawi się nokia E52?

  • 0

    18.  2009-06-30 13:46:39

    12. ;-) To nie jest mój podstawowy telefon... Ja lubię telefony typu E51, a czekam na E52 także... T9? Po co? przecież tu jest pełna klawiatura! Chyba jednak szybciej da się pisać niż w T9 ze sprawdzaniem poprawności ;-) A telefon? Jest super. Nie wierzyłem niektórym (issa - sorry), że takie coś może być takie fajne ;-)

  • 0

    19. ~  2009-06-30 14:23:49  host: 81-210-85-150.ip.netia.com.pl

    co z tego że do promocji wyprzedażowej są wprowadzane telefony skoro ta promocja jest martwa. dzwoniłem dziś do info handlowego. nie mają na magazynach ani jednej sztuki z tych wszystkich telefonów. mydlenie oczu

  • 0

    20. ~  2009-06-30 15:44:30  host: t06-03.opera-mini.net

    @wlo Jak wezmiesz na niego ryczalt to moze stac sie podstawowym :-) T9 napisalem dosc umownie. Wez sobie E71, ustaw maksymalna autokorekte, wyobraz sobie ze koncowki sie odmieniaja (moze zreszta zle cos ustawilem i sie jednak odmieniaja ew juz to zupgradowali). Mozna pisac rownie szybko jak na desk(lap)-topie? W dodatku bezblednie i nawet nie starajac sie trafiac we wlasciwe klawisze. Wystarczy gdzies mniej wiecej w potrzebne miejsce :-)

  • 0

    21.  2009-06-30 16:52:05

    20. - ale ja naprawdę nie mam zamiaru z niego korzystać tak jak zwykle korzystam z telefonu. Mam E51 i mi wystarcza do wszystkiego. Ta E61i naprawdę bardziej do zabawy będzie ;-)

  • 0

    22. ~  2009-06-30 17:52:59  host: t09-12.opera-mini.net

    Mialem na mysli ze przy ryczalcie internetowym czy wifi mozna sie niepostrzezenie uzaleznic :-) np pospacerowac ulicami Paryza z Google Street View obejrzec zdjecia a wkrotce pewnie coraz wiecej video z wnetrz muzeow, hoteli bezposrednio zadzwonic zamowic bilet, pokoj, rezerwacje

Dodaj swoją opinię