Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w promocjach Plusa

Nowe telefony w promocjach Plusa

sirmark 3 Kwietnia 2009 17:59

0 0
Plus wprowadza nowe odsłony promocji zarówno dla klientów indywidualnych. W promocjach pojawiły się trzy nowe telefony.

Do promocji zostały wprowadzone telefony: Nokia 5130 XpressMusic, Nokia 5800 oraz Nokia 6210 Navigator.

Zobacz: regulamin promocji "Umowa Minutowa z Wybranym Numerem".
Zobacz: regulamin promocji "Taryfy Syberyjskie w Plusie"
Zobacz: regulamin promocji "Cafe Plus dla Kobiet".



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5.  2009-04-03 19:14:27

    czyli kryzys hula w najlepsze :/

  • 0

    6. ~  2009-04-03 19:29:33  host: public-gprs130733.centertel.pl

    Ja ich rozumiem. Na dotowanie mogli sobie pozwolic gdy minuta kosztowala 1pln. Teraz to tylko eufemizm dla abonamentowych jeleni. Wprawdzie minuta drozej niz na karte ale za to "dotowany" telefon czasem jeszcze jakies bonusy. Mnie pasuje. Zwlaszcza ze niestety od roku, dwoch nowe telefony sa od strony koncepcyjnej (nie technicznej) i jakosciowej coraz slabsze. Nie jest to jeszcze powrot do epoki kamienia lupanego jaki dokonal sie dzieki cyfrowemu "audio" w ciagu ostatnich 4lat ale jednak robimy krok wstecz

  • 0

    7. ~  2009-04-03 19:44:01  host: p01-11.opera-mini.net

    A o wyprzedarzy w plus nie napiszecie?

  • 0

    8. ~fejs  2009-04-03 20:05:25  host: acqd105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a abonamenciki całkiem spoko, podoba mi się umowa minutowa, takie indywidualne rozwiązanie i do tego dostępne tylko w Plusie

  • 0

    9.  2009-04-03 21:15:54

    Niestety. Smuci mnie bardzo "polityka" operatorów. Wszyscy (chyba) wiedzą jakie awaryjne są teraz telefony firmy Nokia. Z tego powodu odeszłam już jakiś czas temu od tej marki, na rzecz Samsunga. Ten telefon mnie nie zawiódł; a miałam już parę modeli. Jest grono użytkowników, którzy choć telefon będzie im odmawiał posłuszeństwa raz za razem, i tak będą wierni tej marce... No niestety nie ja. Dla mnie Nokia skończyła się definitywnie na modelu 6020. Potem już niestety tylko były awaryjne oprogramowania i telefony wyłączające się lub "zawieszające" w najmniej oczekiwanych momentach. No cóż, niestety taki "bzik", może nietypowy dla kobiety, ale interesuję się tymi sprawami, i nawet na tym portalu niejedno przeczytałam... Dlatego podsumowując: dziwi mnie upór operatorów, co do tej marki... Ale cóż, za 3 miesiące będę albo rezygnować z umowy, albo wybiorę tego operatora, który zaproponuje najlepszą umowę i najlepsze telefony...

  • 0

    10. ~sim+  2009-04-03 21:43:10  host: 94.42.85.2

    cennik dla klientów indywidualnych jest po prostu beznadziejny! i do tego jeszcze ceny większości modeli poszły gwałtownie w górę w stosunku do cen z poprzedniego cennika. i to wszystko dla 3 nowych nokii?!? powtarzam: totalna kaszana...

  • 0

    11.  2009-04-03 21:46:46

    gdyby ktos sie wybieral na swieta do rodziny do UK i chcial kupic nokie 5800xm taniej niz u naszego drogiego "+":) to niech odwiedzi phones4u,bedzie tam ta nokia po 199 f.(okolo 1000zl)w t-mobile(jako prepaid oczywiscie)Znaczy sie ona juz jest dostepna (ograniczona ilosc)ale na swieta bedzie juz dostepna wszedzi i bedzie prawdopodobnie bez smoka(te co sa teraz w sklepach sa bez smoka.)

  • 0

    12. ~miro  2009-04-03 22:09:16  host: 94.254.195.99

    Tak śledzę te ceny i naprawdę jestem w szoku, podrożały znowu telefony min Samsung F480, Nokia 5310, Nokia 5610, Nokia N95 to już nie wspomnę, dalej Sony Ericssony szok... idę do Playa nie ma co dalej przepłacać, można by wymieniać dalej ale po co się denerwować...

  • 0

    13. ~  2009-04-03 22:50:18  host: f96-030.opera-mini.net

    Polityka cenowa3 jest na korzysc play..dopoki p4 lapie kontraktowcow bedzie dobrze jak z idea od2003do2005..mieli najlepsza oferte.z p4 bedzie to samo za2-3lata.mirekb

  • 0

    14. ~:-|(  2009-04-04 00:01:10  host: aark162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Taryfy może nienajgorsze, ale ceny telefonów z kosmosu w porównaniu do poprzedniego cennika niektóre modele np. e71 (wiem górna półka, ale różnica w cenie jest szokująca) kosztuje teraz ponad 50% więcej niż w poprzednim cenniku, przy założeniu że wybieramy tę samą taryfę. Wzrosty dotyczą z resztą chyba wszystkich aparatów. Nie sądzę, że jest to najlepsz zachęta dla nowych i starych abonentów. A może "potentatowi" tak można?

  • 0

    15. ~bla bla bla  2009-04-04 01:45:22  host: inet20909ng-2.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Plus zrobi Ci w portfelu minus.

  • 0

    16. ~3m  2009-04-04 08:03:57  host: chello089077218127.chello.pl

    Wygląda na to, że Plus dołącza do złodziejskiej polityki cenowej Ery i Orange.

  • 0

    17.  2009-04-04 13:53:22

    ludzie nie podoba się, to kupcie się na Allegro fon i weźcie Sim+ lub plej srej, i nie macie złodziejskich cen ;/

  • 0

    18. ~Orlando  2009-04-04 18:30:54  host: ddt173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    17. papszmir Owszem tylko jak nie biorę telefonu chcę mieć stawki NORMALNE tzn niskie. Niższe niż teraz -chociażby w sieci BEZ PAKIETÓW! Nikt do mnie nie dopłaca

  • 0

    19.  2009-04-04 20:13:19

    #18 MTR = 21 gr., niedługo 17 gr., w plej i Plusie 1 min. połączenia = 29 gr., więc na czym mają zarabiać, jakby dali jeszcze mniej? :D

  • 0

    20. ~  2009-04-04 22:03:05  host: dcu142.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #19 A MTR nie może być 5gr? Przecież, to wartość w sumie fikcyjna. A we własnej sieci chyba MTR = 0gr. Niech zarabiają na tych co chcą telefony i inne bajery typu MMS czy internet.

  • 0

    21.  2009-04-05 12:56:42

    #20 a kto zapłaci za konserwację sieci, udostępnienie itd.?

  • 0

    22.  2009-04-06 08:54:08

    ~Orlando - jak nie bierzesz telefonu, to masz stawki niższe... Trzeba tylko pytać i czytać ;-) W Plusie cennik to cennik, Nie jak w Erze promocyjny zawsze. Jeśli chcesz mieć taniej bez telefonu, możesz mieć. Ja mam od 3 lat.

  • 0

    23.  2009-04-06 08:55:29

    Od 3 lat, bo 3 lata temu zdecydowałem, ze kupowanie telefonów w "promocji" mija się z celem i jest nie całkiem opłqacalne ;-)

  • 0

    24. ~snoop  2009-04-07 00:57:56  host: acpk97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    umowa minutowa fajna, nawet przeszukując net znalazłem o niej specjalne forum eksperckie http://www.nokaut.pl/f/686,1939.html#1

Dodaj swoją opinię