Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w promocjach Plusa

Nowe telefony w promocjach Plusa

sirmark 17 Stycznia 2009 18:21

0 0

Plus wprowadził trzy nowe telefony do oferty dla klientów indywidualnych.

W promocjach pojawiły się telefony: Motorola U9, Nokia 2680 slide oraz Nokia N96.

Jest jednak zła informacja dla osób, które zamierzają przedłużyć umowę z Plusem. Operator usunął z oferty całkiem sporą cześć telefonów, mimo tego, że są one dostępne dla nowych klientów.




Zobacz: regulamin i cennik promocji Wielka Wyprz w Umowie Minutowej.
Zobacz: regulamin promocji "Wielka Wyprz w Taryfach Syberyjskich w Plusie"
Zobacz: regulamin promocji "Telefonopromocja w Taryfach Syberyjskich".
Zobacz: regulamin promocji "Wielka Wyprz w Cafe Plus dla Kobiet".

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 0

    21. ~kazo  2009-01-17 21:54:01  host: 94.254.226.209

    @20 - to może weź do pomocy kogoś ze sobą?

  • 0

    22.  2009-01-17 21:56:07

    weź gana ;-)

  • 0

    23. ~gekon  2009-01-17 21:58:18  host: apn-77-113-33-134.gprs.plus.pl

    dd - w Plusie za 110 zł masz przez całe 2 lata:330 m do wszystkich,bezpłatne połączenia do 5 num w Plus/stacjon i antywirus Kasperskiego za 1 zł.Omnia za 249 zł

  • 0

    24. ~  2009-01-17 21:59:28  host: dbn117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *20 paweł-tak idź idź,bo inni nakładą tobie wszystkiego za darmo z uśmiechem na ustach!!!

  • 0

    25. ~berdys  2009-01-17 22:10:33  host: cgy180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    14* ja tez mam w Orange POP numer.. od 9 lat ? chyba tak :) Klne i uzywam... u mnie jest jedno ale- to nie jest moj podstawowy numer. Takze nie mam cisnien. DO tego Orange odpalil umtsa na wiosce w ktorej czesto przebywam, wiec nie jest zle- skonczyly sie "wieczore szczyty" gdzie nie mozna bylo nigdzie zadzwonic ani wyslac smsa! Widac ludzie w tamtej okolicy nadal nie maja za duzo tel z umtsem - jak i modemow. A siec maja fatalnie zbudowana, fakt, szczegolnie GSM 900mhz - bo bts-y instalowali poczatkowo na masztach nmt450 i zasieg byl mocno wyspowy. Do tego jak kawalek gorki zaslanial.. to sygnalu brak. Do dzisiaj niewiele sie zmienilo, szcegolnie w malopolsce. Jedynym chlubnym wyjatkiem jest ten UMTS w miejscowosci ponizej 10 tys mieszkancow.No i czasem cos zdualizuja dodajac DCS1800. Za to nigdy nie narzekalem na zasieg sieci , tam gdzie mieli od poczatku tylko 1800 mhz.

  • 0

    26. ~berdys  2009-01-17 22:12:58  host: cgy180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    20.* wyslij listem poleconym. W salonach kolejki , ze pizdzielca mozna dostac :) Przynajmniej na Warszawskiej w Katowicach.

  • 0

    27. ~qgar  2009-01-17 22:24:40  host: host892525237.3s.pl

    smiech na sali...jesli chodzi o telefony

  • 0

    28. ~  2009-01-17 23:30:17  host: host-89-231-100-156.warszawa.mm.pl

    Zmieniamy świat na Plus, stały kliencie idź na szczaw...

  • 0

    29. ~  2009-01-18 02:39:59  host: f142-156.opera-mini.net

    Wydaje sie ze plus ma na tyle duzo kasy od p4 ze moze sobie na takie excesy pozwolic.od taryf godziny niebylo nic powiedzmy wielkiego.ceny fonow w abo i mixplusie b.wysokie..simplus tez nie blyszczy.to celowe jak gnojenie tt z mysli DT.vodafone wezmie od pkn orlen akcje i tyle.kapitalizm-nie chcesz u nas idz do play lub mvno.siec i tak jest nasza..mirekb

  • 0

    30. ~cost  2009-01-18 09:31:07  host: nat-tar.aster.pl

    Przede wszystkim Plus zaczyna powoli odstawać z taryfami od konkurencji. Ostatnie dobre taryfy to "Godziny" i od tamtej pory właściwie nic się nie zmienia.

  • 0

    31.  2009-01-18 13:16:11

    #30 chyba żartujesz :D za 48 gr. dają połączenia i to jest odstawanie?

  • 0

    32. ~marcin  2009-01-18 14:35:55  host: cerber.gddp.lublin.pl

    48 gr. a 49 czy 50 kilka to małą róznica,nie dająca sie raczej zauważyć,tu sie rozchodzi o mniejszą wymienialnośc minut na smsy,mało minu w abo podstawowym i brak pakietów na stacjonarne bo te 5 numerów to troche mało

  • 0

    33. ~Alex  2009-01-18 14:48:51  host: 213.158.194.228

    Jak będzie Vodafone to napewno nie będzie lepiej.Ja niewiem dlaczego to co Polskie musi być sprzedane,czy my jesteśmy aż tak tępym narodem,że nie potrafimy sami na tym zarabiać!!!

  • 0

    34. ~Barnaba  2009-01-18 19:01:59  host: 194.146.253.22

    #1 są to telefony o ograniczonej dostępności,natomiast jeśli ktoś chce taki aparat to wystarczy podejść do salonu firmowego

  • 0

    35. ~jrz  2009-01-18 19:40:26  host: ip185-100.ghnet.pl

    Gdzie masz Samsunga S7330 na przykład o ograniczonej dostępności? Albo Motke E8? Są na punktach cały czas i nie ma z nimi problemów!

  • 0

    36.  2009-01-19 08:20:41

    #32 to nie bierz syberyjskich tylko minutową, albo starsze taryfy, gdzie jest więcej SMS-ów, a minut chyba tyle samo, a jak nadal źle, to weź sobie kartę, np. w Biedronce :D

  • 0

    37. ~wer  2009-01-19 09:59:08  host: 107-dom-6.acn.waw.pl

    Ech, niezbyt fajna zagrywka. Jeśli nowi mają większy wybór niż dotychczasowi klienci,to xzawsze wzbudza trochę niesmak

  • 0

    38. ~marcin  2009-01-19 10:36:23  host: cerber.gddp.lublin.pl

    36 - w biedronce ?to troche obciach

  • 0

    39. ~bieniak  2009-01-19 20:05:31  host: cib151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ...a i jeszcze warto dodac, ze E71 od zlotowki juz jest w ofercie dla firm. poza tym przekonuja polaczenia za 28 groznych.

  • 0

    40. ~groo  2009-01-20 14:49:39  host: cjh187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    paweł a w jakiej masz ofercie dla firm czy indywidualnej? bo jak dla firm, to nie zrywaj, bo lepszej nie znajdziesz teraz;). ja podpisalem umowe wczoraj, i na prawde przesledzilem sporo tych ofert. ale jak mnie wkurza kiedys to nie bede mial litosci ;). no i nokie e71 za zlotowka wyciagnalem ;)

Dodaj swoją opinię