Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w promocjach Orange

Nowe telefony w promocjach Orange

sirmark 18 Czerwca 2007 16:22

0 0

Orange wprowadził w promocjach dla klientów indywidualnych oraz biznesowych nowe telefony.



W ofertach indywidualnych i biznesowych wprowadzono telefony: LG KU250, Orange SPV E650 oraz Orange SPV M650. Dodatkowe dla biznesu dostępny jest BlackBerry 8800.


Zobacz: cennik telefonów w ofercie Nowy Twój Plan.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Orange dla Firm.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~Aster  2007-06-18 16:28:53  host: pxgot1.srv.volvo.com

    Cena KU250 całkiem spoko. Przy umowie na 12miechów tylko 1 PLN. Tylko czemu ten tel taki brzydki? Czy ktoś wie czy inne kolory niż czarny występują>

  • 0

    3.  2007-06-18 16:33:25

    czy to jest ten telefon umts za 99 usd?

  • 0

    4.  2007-06-18 16:44:34

    thane: Tak, to ten LG KU250 jest zwycięzcą konkursu telefonu 3g poniżej 100$.

  • 0

    5.  2007-06-18 17:23:13

    Ceny całkiem, całkiem - warto sie zainteresowac.

  • 0

    6. ~  2007-06-18 17:50:01  host: acwt147.neoplus.adsl.tpnet.pl

    5: pfffffff

  • 0

    7. ~hmm  2007-06-18 17:55:03  host: 212.122.214.139

    spoko cena ?? 1 zł przy 90 zł abonamentu ?? No rzeczywiście... Nie ma jak Orżnąć.

  • 0

    8.  2007-06-18 18:17:12

    lUDZIE !! popatrzylem tylko na kilka modeli np N73 przy umowie na 36 miesiecy w abonamencie 75 zł kosztuje prawie 1000 a w erze przy 80 na 24 miesiace 499 wiec o czym mowa juz nie mowie o play ! rave 83 chyba tacy jak ty ida do orange sie dac okrasc z kasy ja mam umowe z nimi ale juz zdecydowalem ze ide do play albo ery no sory ale te sieci widac ze im zalezy a orange zachowuje sie jak tepsa mysli ze ma monopol to wszystko im wolno heheh z usmiechem na twarzy bede patrzyl jak wielkie orange bedzie spadac na 4 lapy :) niech pamietaja ze klient jest coraz mlodszy a nie coraz starszy i gadzeciarze a nie mohery ich beda utrzymywac a wiem cos o tym bo jestem analitykiem :) Jesli Orange nie zmieni cen ! nie strategi nie marketingu ale cen to widze ere i play na pierwszym miejscu daje im dwa trzy lata widze wielka szanse dla play ! plus jak plus klientow ma i miec bedzie ale orange w tej chwili to siec dla frajerow tylko ! to tyle .....

  • 0

    9. ~oommen  2007-06-18 18:33:48  host: 87-205-37-162.adsl.inetia.pl

    Sorry ale Orange próbuje nieźle zarobić na tym 3G-for-all telefonie. Miał kosztować koło 100 USD a tu figa. Co mi tam, napisałem do GSMA czy mogą coś z tym zrobić ]:->

  • 0

    10. ~  2007-06-18 18:52:22  host: oo8.ipartners.pl

    A kiedy beda informacje o tych trzech nowych Nokiach, o ktorych Nokia dzis o 4 rano poinformowala?

  • 0

    11. ~  2007-06-18 18:56:45  host: oo8.ipartners.pl

    Chodzi mi o te fony: http://www.nokia.com/A4136017?category=6267 http://www.nokia.com/A4136017?category=3500c http://www.nokia.com/A4136017?category=6120c

  • 0

    12. ~t-bag  2007-06-18 21:35:21  host: nat-mo2.aster.pl

    nawet najlepsze telefoniki nie skusza mnie zeby do nich wrocic co z tego ze bede mial full wypas tel.skoro w rachunku sie nie bede mogl wyrobic i tylko dokladac i dokladac dziekuje za orange

  • 0

    13. ~Shiryu  2007-06-18 23:20:12  host: shiryu.siec.idealan.pl

    Nareszcie HTC Vox na polskim rynku! :D Szkoda, że cena będzie "pomarańczowa" (czyt. "zaporowa")... Ale tak, czy siak, już zbieram kasę ;)

  • 0

    14. ~Faz  2007-06-18 23:51:00  host: hsiproxy.astra-net.com

    Łahahaha jak zwykle pieknie :D najbardziej podoba mi sie cena samsunga z400 w abonamencie 50 zl w umowie na 24 m :D jedyne 1099 zl

  • 0

    15. ~Shiryu  2007-06-19 09:47:11  host: shiryu.siec.idealan.pl

    Faz: to zobacz sobie ceny SPV C600 :P Dopiero można się pośmiać... :P

  • 0

    16. ~Gal  2007-06-19 10:21:55  host: host-81-190-72-218.gdynia.mm.pl

    Jeszcze miesiac w Orange i papa! Ufff!

  • 0

    17. ~intermann  2007-06-19 11:26:36  host: public-gprs18636.centertel.pl

    Te ceny to specjalnie pod tą nową oferte - telefon na kredyt hahaha. motto Orange: Spłacaj ,Opłacaj ,Przepłacaj !!! hihihih przepraszam ale wyobraziłem sobie ich reklamę z nurzącą muzyką dla emerytów i głosem który mówi { to takie proste... . teraz w orange specjalnie dla ciebie... . nowa oferta... . będziesz mógł Spłaca swój telefon kilka lat .... . Opłacac wysokie rachunki.... . i przepłacac za połączenia ... . i to przez cały okres trwania umowy... . nie ma innej takiej oferty... . Przyszłoś jest... . pomarańczowa .... . } no i emerytki lecą :D bo na reklamie pokazali przystojnego emeryta na spacerze z wnuczką... .

  • 0

    18. ~know  2007-06-23 13:44:13  host: ip-87-204-178-129.netia.com.pl

    Po 6 latach lojalności rezygnuję z Orange. Czuję się okradany i oszukiwany. Kończy mi się w sierpniu umowa z nimi na 2 numery abonenckie, a propozycje które złożyli są tak pokrętne i zagmatwane, że po całodniowej analizie i porównaniu z czytelną ofertą Play podjąłem natychmiastową decyzję - przechodzę ze swoimi numerami do Play. Po 6 latach "bycia razem" zaoferowali mi jako bonus słuchawkę bluetooth... Ceny telefonów (i wyposażenie) są zaporowe i nieatrakcyjne, no i ta konieczność podpisania umowy na 24 miesiące jeżeli chcesz mieć telefon z ich górnej półki przy abonamencie 210 PLN za numer...

  • 0

    19. ~lolus  2007-07-01 11:59:13  host: inet20908na-2.eranet.pl

    truelove!!!skoro to sieć dla frajerów to dlaczego tam jesteś popaprańcu????jesteś analitykiem swojego zwisu chyba...koleś zastanów się co piszesz...widać,że się nie znasz

  • 0

    20. ~lolus  2007-07-01 12:01:44  host: inet20908na-2.eranet.pl

    know!!!czego Ty chcesz??telefony za 1zł??a abonamentu nie przekraczasz??zastanów się ile musimy zapłacić za te telefony żeby trafiły do Was??więc nie dziw się skoro płacisz za rachunki bułeczki...

  • 0

    21.  2007-07-03 14:35:01

    Bawilem sie dzis SPV M650, bardzo fajna sprawa. No i przy okazji pojawil sie u mnie nowy zakup w planach na najblizszy miesiac ;)

Dodaj swoją opinię