Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w promocjach Ery

Nowe telefony w promocjach Ery

sirmark 11 Marca 2010 23:11

0 0
Era wprowadziła trzy nowe telefony do oferty promocyjnej dla klientów indywidualnych oraz mix.

Od 10. marca do promocji dla taryf Nowa Era, Era Relaks oraz Era Mix wprowadzono telefony: Nokia N97 mini, HTC HD2 oraz Alcatel OT-800.

era promo telefony era promo telefony




Źródło tekstu: wł      

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6. ~jol  2010-03-12 01:07:58  host: aot25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    z ery korzystają duze firmy i urzędy ktorym era daje dobre oferty. normalny kowalski ma telefon w play.

  • -1

    7.  2010-03-12 07:58:31

    ~jol - mało coś tych Kowalskich w porónaniu z liczbą pracowników firm i urzędników...

  • 0

    8. ~lerek  2010-03-12 08:27:52  host: public-gprs97739.centertel.pl

    Alcatel za 1 pln w abo 25 to dobra oferta. Wiadomo, lowend, ale ciekawie zaprojektowany. Ceny innych podobne jak u konkurencji

  • 0

    9. ~exploti  2010-03-12 08:38:03  host: studenty.ap.siedlce.pl

    ja w kwietniu załapałem na przedłużenie umowy, za 25 zł mam numer stacjonarny, 1000 minut z strefy do ery i na stacjonarne i 70 minut do wszystkich. więc jak dla mnie to całkiem nieźle, ale teraz to porażka...

  • -1

    10. ~felix  2010-03-12 08:57:31  host: public-gprs135373.centertel.pl

    @ 9- nawet bardzo fajna ta Twoja oferta, nie tylko niezła... co do nowych fonów, tanie może i nie sa, ale liczą się też warunki abo. A minut Era daję więcej niż Orange, o zastałym Plusie ni wspominając :)

  • 0

    11.  2010-03-12 09:17:57

    drogo, drogo bardzo drogo.

  • 0

    12.  2010-03-12 09:26:40

    Nowa Jedyna 55 HD2 1799 zł - podobne, nawet troche nizsze ceny na aukcjach bez umowy 2 letniej na abonament.

  • 0

    13. ~pol189  2010-03-12 09:27:42  host: aye203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Telefony z wyższej półki zawsze w erze były drogie. Przy przedłużeniu umowy za to można często wyciągnąć dobre warunki. 75zl 180 min +2000min do 5ciu osób (coś tam jeszcze dawali za 5zł, ale nie z korzystałem). Jak się popatrzy na centy TOP modeli to czasem można je bez umowy w marketach kupić dużo taniej... Coś za Coś. Choć moją e51 za 1 zł przygarnąłem z ochotą ;)

  • 0

    14. ~Jack  2010-03-12 09:33:11  host: 87-205-253-52.adsl.inetia.pl

    To fakt, można przy przedłużeniu dostać niezły telefon po niezłej cenie i to jest plus dla Ery. Generalnie mają dużo telefonów do wyboru, ceny są zróżnicowane i jak zawsze i wszędzie. Jedno droższe drugie tańsze. Ten Alcatel sądzę że zrobi furorę, po latach wrócili z fajnym modelem.

  • 0

    15. ~  2010-03-12 09:51:35  host: f96-060.opera-mini.net

    Na aneks to szlo wyrwac doby fon jak dawali upust 50% na cene fona plus troche za era premia a teraz nie daja tego upustu a punktami era premia duzo sie nie obnizy ceny

  • 0

    16. ~Darkeners  2010-03-12 10:07:03  host: chello089078211025.chello.pl

    Kurde, jak zobaczylem HD2 w ofercie Ery miałem nadzieje, na jakieś atrakcyjne oferty. Za 120zł abonament to... już wole dopłacić te 400zł i kupić na allegro. W dodatku bez jakichkolwiek pakietów internetowych to branie tego telefonu mija sie z celem.

  • 0

    17. ~mari  2010-03-12 10:34:39  host: azp154.internetdsl.tpnet.pl

    Nokii N900 wciąż nie widać.

  • 0

    18. ~  2010-03-12 10:48:55  host: w3cache-1.tzmo.com.pl

    ~explot Możesz opisać w jakiej kolejności schodzą Ci te minuty.

  • 0

    19. ~okovita  2010-03-12 11:25:47  host: public12565.cdma.centertel.pl

    Jak kupowac HTC HD2 to tylko w Plusie lub Orange jest taniej.

  • 0

    20. ~ratat  2010-03-12 11:40:09  host: dpr113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Może dorzucą HTCHD2 do oferty dedykowanej, te mają całkiem dobre

  • 0

    21. ~były erowiec  2010-03-12 12:07:19  host: 62.93.58.212

    czyli tak, nowy htc hd2 1500-1600zł na wolnym rynku, a u zdziERY by być jego "szczęśliwym" posiadaczem cyrograf na 2 lata i abo 100zł... czy wy w tym PTC macie ludzi za idiotów? ja wam podziękowałem, i mam nadzieję że wielu tak zrobi i nie będzie frajERAmi...

  • 0

    22. ~c  2010-03-13 08:08:06  host: 178.182.103.94.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Zdecydowanie za drogo

  • 0

    23. ~saturniak  2010-03-17 14:18:36  host: chello089077208096.chello.pl

    Szukam właśnie ciekawej oferty na HD2, ale nie po takiej cenie. Ja rozumiem, że ten telefon jest wiele wart i jest na niego popyt, ale nie można dawać takich cen z kosmosu w promocji.

  • 0

    24. ~  2010-03-17 14:35:31  host: acmv73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    saturniak: znajdziesz niebawem, cena szybko spada, tym bardziej że wchodzi na rynek Desire (Bravo). Sam poczekam jeszcze ze 2 miesiące i kupię :-)

  • 0

    25. ~  2010-03-17 14:42:12  host: acmv73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ..Bez umowy oczywiście. A jak będę chciał koniecznie brandowany z Ery (półżartem) to niebawen pojawią się nówki bez umowy za 1600zł, tak jak obecnie jest pełno ofert brandowanych nówek z Orange i Plusa, w tym sporo bez locka.

Dodaj swoją opinię