Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w promocjach dla biznesu w Erze

Nowe telefony w promocjach dla biznesu w Erze

sirmark 13 Września 2007 02:28

0 0
Era wprowadziła nowe odsłony promocji dla klientów biznesowych, a wraz z nimi nowe telefony.

W promocjach pojawiły się Nokia 6120, Samsung SGH-M300 oraz SonyEricsson P1i.

Zobacz: szczegóły promocji Wyższa w cenie niższej.
Zobacz: szczegóły promocji 10 numerów za grosz.
Zobacz: szczegóły promocji Nowy Pakiet Biznes 10.
Zobacz: szczegóły promocji Witamy: 10 numerów za grosz.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~KRUCZY  2007-09-13 03:41:02  host: user-5440a971.wfd76a.dsl.pol.co.uk

    ta 6120 to taka calkiem smaczna, niewielkie wymiary i taki procek, no no no. Stylistyka w moim guscie. czyzby nadszedl czas na 6230? hmm

  • 0

    2.  2007-09-13 07:40:23

    Wszystko, oprocz WiFi. Nie jest taki zly ;)

  • 0

    3. ~  2007-09-13 08:18:20  host: inet20909na-2.eranet.pl

    Rowniez przylaczam sie do pochwal 6120. Absolutnie wyjechany telefonik , hsdpa , po prostu miodzio. Dobrze , bo jego ceny na Allegro spadna zapewne teraz do stabilnych 700-800zl za noweczke.

  • 0

    4. ~  2007-09-13 09:38:22  host: inet20908nb-3.eranet.pl

    ja mam 6120 i uważam go za naprawdę zajebisty tel. Dużo funkcji za małą kasę kto kupi nie powinien narzekać polecam

  • 0

    5.  2007-09-13 09:52:16

    tez sie przylaczam do Nokia 6120, bardzo fajny telefon i w tej ofercie na bardzo korzystnych warunkach, a jak sie znudzi, to zawsze mozna wymienic na nowszy model!

  • 0

    6. ~  2007-09-13 10:41:31  host: akx212.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ojej ten m300 to o kant du... rozbic

  • 0

    7.  2007-09-13 10:54:36

    właśnie się zapoznałem z ofertą telefonów i przyznam sie jestem miło zaskoczony zwłaszcza nokią powoli era staje sie przodownikiem jeśli chodzi o telki będę miał z czego wybierać nie dlugo

  • 0

    8.  2007-09-13 11:00:04

    4. - a jak powłoka zewnętrzna? Chodzi mi o obudowę? Solidna? Czy plastik kiepski jak niektórzy mówią? Bo rzeczywiście funkcjonalnie nic lepszego dzisiaj nie trzeba... Zapytam taktakowcow... Czy w TT ciagle 72 gr za pół megabajta się płaci? Czy może jakieś promocje, pakiety itp. zrobili?

  • 0

    9. ~jojo  2007-09-13 11:43:04  host: efz75.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zajrzyj sobie wlo na stronę www.era.pl ;-)

  • 0

    10.  2007-09-13 11:53:20

    ~jojo - nic tam nie widzę, dlatego pytam - w razie jakbym miał problemy ze wzrokiem albo umiejętnością wyszukiwania informacji na wyjątkowo przejżystej witrynie Ery ;-)

  • 0

    11.  2007-09-13 11:54:55

    A na informacji mi bardzo zależy. O ile sam nie korzystam, to mam znajomych, którzy jak ognia boją się GPRS-u w Erze i w TT szczególnie ;-) Z telefonw pousuwali ustawienia konfiguracyjne nawet, żeby przypadkiem nie nawiązać sesji ;-)

  • 0

    12. ~KRUCZY  2007-09-13 12:29:01  host: user-5440a971.wfd76a.dsl.pol.co.uk

    czytalem recenzje 6120 to wykonanie mial dosc dobre. jedyny mankament to ze zostaja slady palcow wokol wyswietlacza. Ale wydaje sie trwaly, ma magnezowe(?) wstawki.

  • 0

    13. ~  2007-09-13 12:51:29  host: p05-08.opera-mini.net

    W tak tak jest pakiet omnix max a potem te taktowanie do wyboru

  • 0

    14. ~  2007-09-13 12:53:33  host: p04-04.opera-mini.net

    Troche za drogo wolaja za ta n6120 w sklepach internetowych itp od 947zl bez simlocka szkoda ze wi fi nie dali w tej nokia

  • 0

    15.  2007-09-13 14:09:45

    @14 - to ceny promocyjne zadecydują o rynku wtórnym, więc nie ma co się martwić. Bardzo udany telefon - namówiłem już 2 osoby do jego zakupu, sam też się przymierzam (najtańszy modem HSDPA).

  • 0

    16. ~doni  2007-09-13 14:23:32  host: dqm164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @15 nie zgodze sie z toba.Gośc który chce wziąc na fon na abonament owszem weźmie pod uwag cene fona ale też samej oferty, mówie na wlasnym przykładzie, wolałem wybrać lepszą oferte tu akurat padło na abonament dla biznesu w orange niż fon mieć za złotówke

  • 0

    17.  2007-09-13 15:01:31

    #16 doni: nie masz racji. (Niska) cena promocyjna wplywa WYDATNIE na obnizenie cen na rynku ogolnodostepnym i wtornym - a wiec glownie Allegro (choc nie tylko - takze komisy, wymieniajac glowne zrodla). Jest to tak oczywiste, ze ciezko tego NIE rozumiec. Natomiast rynek ogolnodostepny pierwotny (czyli sklepy internetowe i inne sklepy wlasciwe) zareaguje, owszem, ale z opoznieniem (czesto sporym, szczegolnie w przypadku wiekszych firm) na nizsze ceny promocyjne. Wiadomo - biorac w Erze telefonik, 3ba podpisac cyrograf... i biznes sie kreci ;) Poza tym wejscie nowych modeli i uplyw czasu wplywa takze na spadek cen. Ogolnie same truizmy, ale niektorym 3ba tlumaczyc ;) A jak sobie przekalkulujesz, to prawie zawsze (szczegolnie w przypadku duzych obnizek abonamentu typu 40-50 % i wiecej) najbardziej sie oplaca kupic telefon w wolnej sprzedazy, na raty 0 % (tylko realne - bez ubezpieczenia ; zwykle to max 10 rat). W takiej sytuacji oszczedzasz zarowno na abonamencie, jak i takze (czesto tak bywa) na telefonie. Oczywiscie wszystko zalezy od aktualnej promocji - jesli na 2 lata jest akurat BARDZO dobra promocja, warto rozwazyc opcje wziecia telefonu w umowie. A wybor sieci, to jak juz wspominalem wiele razy - glownie kwestia tego, do ktorych sieci dzwoni sie procentowo najwiecej :) I tyle.

  • 0

    18. ~patio  2007-09-13 21:54:55  host: 34-pr2-9.acn.waw.pl

    i kolejna odslona ery pod wzgledem telefonow i stawek juz sie pogubilem kotra to z koleji ale jest w czym wybierac i dobrze

  • 0

    19. ~  2007-09-15 16:35:58  host: host-81-190-115-162.gdynia.mm.pl

    8-wiesz obudowa jest nienajgorsza właściwie 2 mankamenty w tym telu stanowi panel po pierwsze może być podatny na zarysowania a po drugie troszkę ciężko schodzi tylny panel jak chcesz zmienić kartę w telu ale generalnie jest dobrze spasowana nie trzeszczy i te zwężenie z tyłu aparatu pozwala wygodnie trzymać telefon w ręku

Dodaj swoją opinię