Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w promocjach dla biznesu w Erze

Nowe telefony w promocjach dla biznesu w Erze

sirmark 21 Sierpnia 2007 03:13

0 0
Era wprowadziła nowe odsłony promocji dla klientów biznesowych, a wraz z nimi nowe telefony.

W promocjach pojawiły się Nokia 3109 classic, SonyEricsson K810i, LG KE850 Prada, LG KE970 Shine oraz Nokia E61i.

Zobacz: szczegóły promocji Wyższa w cenie niższej.
Zobacz: szczegóły promocji 10 numerów za grosz.
Zobacz: szczegóły promocji Nowy Pakiet Biznes 10.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~mx2  2007-08-21 07:31:59  host: nat-pr2.aster.pl

    A czemu nie ma nic o tym jak to Era straszy swoich klientów i UKE ? Oj telepolis, telepolis... http://media2.pl/pliki/skan_pismo_Era.jpg

  • 0

    2. ~mx2  2007-08-21 07:33:08  host: nat-pr2.aster.pl

    Zwracam honor - nie zauważyłem - poranek bez kawy nie jest dobrym pomysłem ;-)

  • 0

    3.  2007-08-21 09:19:20

    O widzę,że E61i zaczynają być dostępne u opków :)to dobrze bo może spadną ich ceny, a to naprawdę świetne terminale :D

  • 0

    4. ~leo  2007-08-21 09:51:13  host: dqs59.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a co ma kurcze pismo do ktorego dales link do tych telefomow to niewiem ale przegladalem oferte promocyjna i wydaje sie byc rozsadna nic tylko jakas firme otwierac i korzystac hehe

  • 0

    5. ~  2007-08-21 10:09:51  host: hosted.by.alphared.com

    *** WitekT - czy wiadomo Ci cos o kolejnej promocji potrojnego doladowania w NOG? Wczoraj dostalem takiego SMSa: [nadawca] PROMOCJA, [tresc] Potrojne Doladowanie! Wystarczy, ze do 26.08.07 doladujesz konto wysylajac 14-cyfr. kod doladowania za 25zl na nr 880 (0zl), a otrzymasz 50zl w prezencie!

  • 0

    6. ~Marika  2007-08-21 11:06:47  host: dqs3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy widzial ktos te telefony? czy Prada moze konkurowac z iPodem bo chyba ten telefon wyglada najlepiej z tych wszystkich dostepnych

  • 0

    7.  2007-08-21 11:12:34

    fajne telefony+promocji, ktorzy maja sporo kontaktow i raczej uzywaniu telefony w sprawach biznesowych. Solidnie!

  • 0

    8. ~  2007-08-21 12:00:00  host: inet20909nb-0.eranet.pl

    I Prada i Shine sa tyle warte ile warte sa ich obupwy. W srodku nie roznia sie od sluchawek LG ze "srodkowej polki". Placisz za obudowe

  • 0

    9. ~fan soniaków  2007-08-21 12:17:10  host: feg147.internetdsl.tpnet.pl

    bravo dla ery za wprowdzenie bardzo dobrych telefonów:D

  • 0

    10.  2007-08-21 12:30:25

    doszedl jeszcze K810i, chyba nie bylo go wczesniej

  • 0

    11. ~boy  2007-08-21 13:14:41  host: xdsl-16360.lubin.dialog.net.pl

    no to teraz czekamy na E61i za 600zl na allegro :)

  • 0

    12.  2007-08-21 14:33:41

    Ghost_Dog: i pojda w dol ceny baterii do nich, a to sa naprawde mocne baterie (1500 mAh, Li-Poly (symbolu nie pamietam ;) ) - i pasuja do E90 ;D (szkoda tylko, ze JEGO samego nie ma w promo procz Vobisa/Plus)

  • 0

    13. ~sss  2007-08-21 14:34:21  host: proxy2.tkdami.net

    Kiedy będzie Nokia 6110 Navigator????

  • 0

    14. ~Henryk  2007-08-21 19:20:11  host: nat-tar.aster.pl

    Ja i tak wole oferte dla biznesu w Plusie.Najlepsze telefony ,najkorzystniejsze umowy.Nic dodac nic ująć.

  • 0

    15.  2007-09-19 14:29:10

    będzie tak jak z e61 tylko era go wprowadzi za rozsądną cene i będzie wybór z ery za 1000zł czy bez smoka za 1300zł...

Dodaj swoją opinię