Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w promocjach biznesowych Plusa

Nowe telefony w promocjach biznesowych Plusa

sirmark 19 Stycznia 2008 15:15

0 0
Plus w promocjach dla biznesu wprowadził trzy nowe telefony.

Nowe telefony w promocjach to: Nokia N95, SonyEricsson T650i oraz SonyEricsson W610i. Wprowadzono także Nokie 3110 classic z zestawem samochodowym oraz Nokie N73 określoną jako standard. Z promocji usunięto także kilka starszych modeli.

Zobacz: szczegóły promocji Elastyczna.
Zobacz: szczegóły promocji Elastyczna Bezpłatna Piątka.
Zobacz: szczegóły promocji Ekstra godziny do wszystkich.
Zobacz: szczegóły promocji Elastyczna dla Klientów Plusa.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6. ~erafun  2008-01-19 17:04:24  host: aauq33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no i dlatego era wychodzi najlelepiej :D

  • 0

    7. ~Templariusz  2008-01-19 17:56:41  host: 212.160.172.70

    Dokładnie :D Era ROX :D

  • 0

    8. ~GM  2008-01-19 18:05:41  host: eku162.internetdsl.tpnet.pl

    Wlasnie tak. Po tych wszystkich kalkulacjach w Erze i tak wychodzi najtaniej!!! Minuta od 49-55 gr netto do wszystkich i a do Ery, Heyah i stacjonarnych po 20 gr netto/min. Dodatkowo 10 numerów za grosz, albo 10 numerów po min. za 10 gr, do tego jeszcze Sieć Firmowa i Darmowa Sieć Firmowa.

  • 0

    9. ~PLANET  2008-01-19 19:16:02  host: 217.116.110.190

    GM: Tylko i wylacznie wtedy, kiedy wiekszosc polaczen (najwieksza ilosc minut) ma sie wlasnie do Ery... w innym przypadku moze to byc z powodzeniem Orange albo Plus, w zaleznosci od struktury polaczen. A jesli ktos nie dzwoni duzo wiecej na wybrane numery, dzwoni w miare rownomiernie do wszystkich sieci i malo na stacjonarki i przede wszystkim nie korzysta z transmisji danych, to moze byc i Play...

  • 0

    10. ~  2008-01-19 19:20:28  host: inet20909nb-3.eranet.pl

    W plusie jednak taniej: 43 grosze netto (w najwyższej taryfie elastycznej 40 gr.) do wszystkich, 2000 tysciace bezplatnych minut do 30 numerow plusa i stacjonarnych za jedyne 15 zł. Strefa Plusa (20 gr. za polaczenie na stacjonarne i plusa). 8 zł za 50 mega przesyłu danych. Dodatkowo pakiety bezpłatnych minut w abo. (od 75-200) Tylko telefony do d... Jeżeli chodzi o taryfy Plus is THE BEST !!

  • 0

    11. ~Plus  2008-01-19 19:46:05  host: aejb175.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ta wiadomość jest odrobinkę stara. Plus N95 ma w ofercie dla firm od 6 miesięcy.

  • 0

    12. ~PLANET  2008-01-19 20:53:12  host: 217.116.110.190

    N95 jest od samego poczatku (tj. momentu wprowadzenia w Nokii) dostepna w Vobisie. Natomiast co do oferty... dla przykladu Orange ma 50 badz 55 gr (wszystkie ceny podam netto), ale w 'rownych stawkach' jest to poltora razy mniej - czyli 33 albo 37. Tanie polaczenia za 10, 5 lub 1 zl daja 20 gr do Orange i stacjonarnych - bez ograniczen skad sie dzwoni. Oczywiscie w rownych stawkach - 13. Calkowicie bezplatne numery sa bez zadnych promocji i bez ograniczen minut za 5 zl (stacjonarki 500 minut za 10 zl). Uslugi 3G w pakiecie 3G o wartosci 50 zl - za darmo przy odrobinie kombinowania, badz przez pol roku po przedluzeniu umowy o 2 miesiace (w tymze MMSy badz 100 MB transmisji danych badz dobre paredziesiat minut wideorozmow i ewentualnie mozliwosc ogladania Tv/wideo). W sprobuj i wybierz tanie pakiety wiadomosci, uslug i minut za zlotowke przez przynajmniej 2 miesiace, czasami dluzej, po tym czasie rowniez bardzo tanio. Business Everywhere w wersji Standard/Premium (0,5/4 GB) jako usluga wlaczana/wylaczana w trakcie okresu rozliczeniowego, rozliczana proporcjonalnie do czasu uzywania (za miesiac 49/89). Jest jeszcze troche pomniejszych argumentow ;) Slowem nie jest zle. W Erze tez sa jakies sztuczki i kruczki, ale to nie moja domena :)

  • 0

    13. ~zly  2008-01-19 21:08:21  host: ip-89-174-167-34.ibd.gtsenergis.pl

    a gdzie SE W910i??? kurde !!!! Kto jest w plusie odpowiedzialny za wprowadzanie nowych telefonow ? chyba jakis dziadzio przed 70?

  • 0

    14.  2008-01-19 21:26:40

    przeciez wprowadzanie telefonow do ofert nie jest zalezne tylko od danej osoby w sieci, ale od osoby ktora jest odpowiedzialna za dystrybucje danej marki, to rowniez lezy po stronie producenta dogadanie sie i to oni negocjuja rowniez z operatorami, gdyby bylo to takie latwe to na pewno bylyby same nowosci, ale nie kazda strona "negocjacji" chce zawsze odpuscic i dokladac do interesu, wiadomo ze gdy jest operator globalny i kupuje telefonow 100 razy tyle co jednostka mniejsza to dostanie takie rabaty za telefony ze moze sobie pozwolic na dobre ceny, slyszalem o roznych historiach z samsungami w play, czy innymi markami z innych sieci czemu tam trafiaja i jak trafiaja, nieraz leza dlugo na stanach, przyklad k510i w plusie, schodzil ladnie a po pewnym czasie uzytkowania wychodzila na telefonie ingerencja cieczy, bo telefony byly zalezane na zawilogotnialych magazynach

  • 0

    15.  2008-01-19 21:33:57

    juz to kiedys pisalem ze kazdy (no 99%) osob podpisujacych umowy/aneksy podpsuje je dla telefonow, malo osob patrzy co ma za profity, ja mimo ze wiem ze moze w play jest tansza minuta do wszystkich to i tak biore aneksy w plusie na 12 miesiecy bez tel bo to co tam dostaje to jest dla mnie w zupelnosci odpowienie, teraz nie potrzebuje ale gdy kiedys potrzebowalem do niewielkiej ilosci osob duzo miut to bralem pakiet za 25 pozniej za 10 zl i nie moglem tego wygadac, teraz mam abo indywidualny i abo na firme i nadal uwazam ze dla mnie to jest ok, tak samo powie osoba ktora ma tel w erze, orange itd bo nie kazdy ma inne potrzeby i nie przekona sie kogos ze lepiej placic do wszytkich 49gr niz np w plusie do wszystkich 59 a w sieci 30,bo ta osoba dzwoni 90% swoich polaczen w sieci, takie sprzeczanie sie jest bezsensowne, czytajac nieraz "super wypowiedzi" ze pakiety sa bez sensu lepiej miec jasna oferte bez pakietow, ktos kto nie chce z tego korzystac to spoko, ale znam wiele osob ze takie pakiety sa uzywane przez nich tylko i wylacznie nie dzwonia inaczej

  • 0

    16.  2008-01-19 21:55:13

    sirmark na pewno chciales napisac: 'oskreśloną ' ;)????

  • 0

    17.  2008-01-19 23:36:35

    #16 czy cos w tym stylu , thx ;)

  • 0

    18. ~  2008-01-20 09:37:52  host: wipemy.info

    Te telefony sa średnio 2-3 razy tańsze w Play!!!!!!

  • 0

    19. ~behem  2008-01-20 09:38:59  host: acph49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ->zyczliwy nie mam pojecia czy wiecej osob patrzy na telefony czy na cene minuty w ofercie (ja naleze do tego drugiego grona ludzi choc telefon tez jest wazny)ale wydaje mi sie ze w taryfach biznesowych to ludzie bardziej powinni patrzyc na ceny polaczen wkoncu sa biznesmenami.wiem po moim kumplu bo jak kiedys bral prepaida dla corki to wzial pierwszego lepszego a jak juz sobie bral abo biznesowy to dokladnie porownywal ceny, rozne profity itd.wybral abo z orenzady ale dobrze na tym wyszedl bo w firmie maja telefony zaczynajace sie na 500... wiec najwiecej polaczen wykonuje w sieci a minute ma po 16groszy a do innych 40groszy

  • 0

    20.  2008-01-20 12:20:32

    18. to już jest norma że telefony w ofercie Play są znacznie tańsze niż analogicznie w ofertach pozostałych trzech operatorów. A ostatnia zmiana w cennikach play z 18.01 mowi sama za siebie.

  • 0

    21.  2008-01-20 14:53:36

    tak na prawdę każdy operator sprzedaje usługi, telefon to dodatek,który pomaga im tego dokonać.

  • 0

    22. ~papszmir  2008-01-20 21:14:25  host: bostoaca.love.blondita.radzionkow.net

    #18, 20: play zbiera nowych klientów, jak nazbierają tyle, co Plus, to wszystko pójdzie w górę.

  • 0

    23. ~belly  2008-01-22 09:33:37  host: dop188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    o jaaa! n95...wyczepiste telefoniki, plusior sie postaral. wielka wyprz i te biznesowki, no prosze, ciekawe co dalej bedzie. to wkoncu dopiero luty. a swoja droga czy ktos slyszal o promocjach orange w tym roku juz jakichs ? ;)

  • 0

    24. ~peter  2008-01-23 22:36:47  host: chello089077129111.chello.pl

    ciekawe czy będą dostępne te telefoniki jeszcze czy juz wybrali w pierwszym dniu pormocji:) ale jak ich nie bedzie to jeszcze są np. n70 w plusie albo LG shine w mixplusie :)

  • 0

    25. ~  2008-01-24 21:00:17  host: chello089076192228.chello.pl

    @belly, o ile sie dobrze orientuje, to mamy styczen, wiec na korzysc operatora nawet ;). co do n70, to za wysoka technologia jak dla mnie :D wole prostsze rozwiazania, ale najwazniejsze, ze jest szeroki wybor

Dodaj swoją opinię