Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w Plusie

Nowe telefony w Plusie

sirmark 5 Października 2008 00:41

0 0

Od 6. października Plus w promocjach dla klientów indywidualnych wprowadza nowe telefony.

W promocjach pojawią się trzy nowe telefony: Nokia 5310, Samsung GT-S7330 oraz Nokia N95.
Obniżone zostaną także ceny modeli: Nokia 6500 slide, LG KE970 Shine oraz Samsung SGH-U900 Soul.

Zobacz: regulamin promocji "Taryfy Syberyjskie"
Zobacz: regulamin promocji Umowa Minutowa.
Zobacz: regulamin promocji "Cafe Plus dla kobiet".




Od 6. października do oferty Plus wchodzi również nowy benefit wspierający promocje dla klientów indywidualnych i biznesowych - "Dodatkowy telefon za 1zł w Plusie". W momencie podpisywania umowy w jednej z taryf objętych promocją klient będzie mógł zakupić dodatkowy telefon za 1zł, bez konieczności zawierania dodatkowej umowy. Dodatkowym telefonem jest Plusfon 401i lub 603i, do którego dodawany będzie starter 36.6.z zerowym stanem konta i możliwością wypróbowania usług Chill Bill oraz MówiszMasz.

Zobacz: regulamin promocji Dodatkowy telefon za 1zł w Plusie".

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13.  2008-10-05 14:11:14

    Nowością będzie 5310 z głośnikami stereo. Pozycja 22 w cenniku. A ta Nokia N95 to ciekawostka, myślałem, że tego modelu już nie ma.

  • 0

    14.  2008-10-05 14:24:38

    Faktycznie, dopiero teraz to zauważyłem. Ale te newsy mogłyby być bardziej sprecyzowane... Fajnie, że staniała N6500 Classic, wreszcie jakaś przyzwoita cena.

  • 0

    15.  2008-10-05 15:08:04

    Za bardzo nie wiem gdzie te obniżki przy Nokia 6500 patrząc na t. syberyjskie...

  • 0

    16. ~ja  2008-10-05 15:51:49  host: cdz84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~15 - zeby cos skomentowac to trzeba zapoznac sie z aktualna oferta i stara oferte, albo znac sie chociaz na cyfrach :)

  • 0

    17.  2008-10-05 19:09:08

    15: w ts75 poprzednia aktualna cena to 49 zł (nie pamietam jaka dokładnie była stara, ale chyba 249), więc różnica jest... A zwracam teraz uwagę, bo wszyscy domownicy po kolei zmieniają telefony w Plusie.

  • 0

    18.  2008-10-05 19:09:46

    poprawka: 149 zł :P

  • 0

    19.  2008-10-05 19:22:53

    a domnie właśnie jedzie fon ale oczywiście bez 2giego bo nikt mnie nie poinformował wiec jutro nie przyjmuje przesylki i jeszcze raz załątwiam by dotarła z plusfonem

  • 0

    20. ~xx  2008-10-05 23:20:06  host: staticline17124.toya.net.pl

    Żenujący Plus, ich oferta telefonów jest skierowana chyba do przygłupów, teraz będzie reklamował Nokia N95 jako wszystko mająca nowość. "Taryfy Syberyjskie"??

  • 0

    21. ~Bartek  2008-10-06 03:07:10  host: 73-104.unused.derbynet.waw.pl

    Nie rozumiem oburzenia na fakt pojawienia się w promocji telefonu N95. Widzę, że większość nie umie czytać. Tu nie jest napisane, że telefon pojawia się po raz pierwszy, tylko, że pojawia się w promocyjnej cenie. A jeżeli chodzi o Omnię, to wcale nie dziwię się Plusowi, jeżeli to prawda, że podnosi ceny. Omnia bije na głowę przereklamowany iPhone. Na Youtubie krąży filmik, na którym pokazane jest co robi sprzedawca telefonów, kiedy to uda mu się sprzedać iPhone`a. Poszukajcie sobie...

  • 0

    22. ~plus  2008-10-06 07:20:58  host: cerber.gddp.lublin.pl

    Nikt wam w plusie nie każe mieć telefonów,podpisywać umów,jak wam-tym którzy tu ciągle psioczą się nie podoba to wynocha do innych sieci bo to już zaczyna być śmieszne.

  • 0

    23. ~tu  2008-10-06 10:35:18  host: edh66.internetdsl.tpnet.pl

    najtańsze telefony w niskich abo daję obecnie Era. k770i oraz Samusng d900i za 1 pln przy abo 25pln z umową na 2 lata - wolę taką opcję niż 5310 za 299 przy abo 25 w Plusie

  • 0

    24. ~hunter z krakowa  2008-10-06 13:27:08  host: 57.66.197.36

    No i lipa na maxa w Plusie - bylem dzis w salonie a tu system nieprzygotowany do nowej oferty - oczywiscie nie podpisalem umowy.ogolnie to bardzo kiepsko sie przygotowali do nowej oferty

  • 0

    25. ~xxx  2008-10-06 15:20:00  host: cerber.gddp.lublin.pl

    hunterze-nie podpisuj umowy przez salon a przez BOK, w salonie nie dadzą zniżki na telefon- wiem bo byłem i pytałem,ja dostałem ale przez BOK

  • 0

    26. ~Artur  2008-10-06 15:34:02  host: nat-tar.aster.pl

    Fajnie , ja jestem juz od dawien dawna w Plusie ale w taryfie biznesowej i dla mnie wypasem była Omnia ;-)

  • 0

    27. ~peter  2008-10-06 21:25:24  host: chello089076060187.chello.pl

    a w simplusiku nie ma tańszych numerów:(... no ale za to sa tańsze numery hehe i koszt połączenia tańszy niż w mix i abo

  • 0

    28. ~Henryk  2008-10-07 01:18:40  host: cie181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Świetna oferta. Dodatkowy telefon za złotówkę? Plus się postarał.

  • 0

    30. ~mich  2008-10-07 18:28:35  host: acqh76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a m isie podoba to 36i6 od plusa, fajnei ze mogęz moja dziewczyna gadaćdo woli i bez limitu za malo kasy :D

  • 0

    31. ~mirek  2008-10-08 16:30:53  host: chc181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    xx- grubo sie mylisz! spojrz na oferty telefonów w taryfie biznesowej plusa. Takiego wyboru nie ma w żadnej innej sieci. Dwie nowoczesne nokie, no i samsung omnia! Już od 1zl!!!!

  • 0

    32. ~zaciekawiony  2008-10-13 13:01:44  host: user57-004.satfilm.net.pl

    Mam pytanie orientuje się ktoś jak jest w Gdańsku lub w Warszawie z dostępem telefonów nokii 5310(wersja czerwona)[chodzi mi o salonu Plusa w celu uściślenia]?

  • 0

    33. ~staś  2008-10-16 15:30:49  host: nat-tar.aster.pl

    za ile kupujecie starter 36i6 ?? czy jest jakis miesieczny limit za jaki musze doladować moje konto ? pytam bo podoba mi sie ta opcja z gadaniem z jednym numerem za darmo.

Dodaj swoją opinię