Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w Play z filmami na karcie pamięci

Nowe telefony w Play z filmami na karcie pamięci

WitekT 2 Listopada 2007 14:46

0 0
Od 5. listopada Play wprowadza do swojej oferty dwa nowe telefony.

Nowe telefony to SonyEricsson K800iSamsung SGH-F500. Co ciekawe, ten drugi jest sprzedawany z kartą pamięci, na którą wgrano dwa znane filmy - Rejs i Seksmisję.

Zobacz: cennik telefonów w ofercie abonamentowej i prepaid.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie mix.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie dla firm.



Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 67
  • 0

    48. ~Szalony  2007-11-04 17:13:01  host: inet20908nb-2.eranet.pl

    Trochę off topick - tak się robi testy ;)- http://mobinteria.pl/news/show/1004347/25/0/0 - bez komentarza ...

  • 0

    49. ~Sb  2007-11-04 18:15:51  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    Od dawna w O2 był już w ofercie SE K800i z kartą 1GB za 100Ł. Wystarczy policzyć ile to jest w PLN. Czemu się dziwić, że ktoś wiezie, sprzedaje i zarabia... przedsiębiorczość zwykła, ot co ;)

  • 0

    50. ~Sb  2007-11-04 18:17:49  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    A, że u nas taka pazerność jest u operatorów to już trudno takie życie. I niech nikt mi tu nie pisze o dopłacaniu do telefonów. Ja zawsze szukam na stronach w UK tylko ofert na kartę i tam modele typu K800, D900 czy 6233/6234 są duuużo tańsze...

  • 0

    51. ~Ł ?  2007-11-04 18:26:06  host: 80.50.236.50

    Przepraszam ale Ł to jaka waluta ??

  • 0

    52. ~AS  2007-11-04 18:57:55  host: user-89-108-228-6.mobile.playmobile.pl

    Zapominacie wszyscy o jednej rzeczy. Otóż producenci też sprzedają swoje telefony w swoich salonach i w dużo wyższej cenie niż operatorzy. Op kupując partie telefonów w określonej cenie nie może ich sprzedawać w cenie dowolnej bo ma umowę z producentem, że cena będzie taka a taka bez umowy

  • 0

    53.  2007-11-04 19:59:11

    Czegoś nie rozumie.Jeżeli jest tak tanio u operatorów i pewnie w sklepach w UK to co za problem tam kupić z przesyłką do Polski ( taka droga jest ?). Troche z tym formalności ale jeżeli gra warta świeczki.

  • 0

    54.  2007-11-04 20:00:54

    51. Ł to funt angielski

  • 0

    55.  2007-11-04 20:01:34

    53. przesyłka do Polski to około 10 Ł czyli 60 zł.

  • 0

    56. ~nick  2007-11-04 20:53:47  host: caq70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawe czy te filmy mają DRM i kiedy bedą w sieci :-)

  • 0

    57.  2007-11-04 21:09:26

    a jak wyglada sprawa sim lockow w tych telefonow, przeciez nikt nikt nie odblokuje za darmo , napewno nie w Polsce

  • 0

    58. ~ds  2007-11-04 21:27:19  host: nat-bem4.aster.pl

    #40: no to powiedz mi proszę, czy w UK też tak narzekają, że niedość, że w US więcej zarabiają to mają duuużo tańsze samochody? Co do ceny na kartę to wynika ona z tego, że jak widać w PL operaotorzy nie są zainteresowani pośrednictwem w sprzedaży telefonów. Ale nikt nikomu nie broni kupić tel w UK. Ad typowe myślenie Polaka - to tyczy się raczej ciebie: "skoro w PL 2x mniej zarabiam, to tel powinny być tańsze"... bo ty tak chcesz? Kto ci broni zrobić w PL sieć dystrubucyjną telefonów i zarobić na tym kupę kasy korzystając z tego, że operatorzy nie mają na to ochoty? Wystarczy sprowadzić i sprzedać tel - proste, nie?

  • 0

    59. ~fotiks  2007-11-04 21:47:11  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    Bardzo 'ciekawe' rzeczy mozna wyczytac w regulaminie Playa....:/ Na przyklad paragraf 16 pkt 11 reguluje kwestię wypowiedzenia umowy. Przepis ten został zredagowany w taki sposób, że w rzeczywistości operator może w każdym czasie - według własnego wyboru - rozwiązać z klientem umowę ze skutkiem natychmiastowym. Co więcej, operator w tym punkcie zwalnia siebie od wypłacenia klientowi odszkodowania w razie zawieszenia świadczenia usług telekomunikacyjnych.

  • 0

    60. ~ds  2007-11-04 22:07:51  host: nat-bem4.aster.pl

    @fotiks: nie chce mi się sprawdzać pozostałych opów, ale anallogiczne zapisy ma orange. Ciekawe, u jakiego opa ty masz tel - ten jak rozumiem na pewno nie ma takich zapisów, co sprawdziłeś oczywiście przed zawarciem umowy?

  • 0

    61.  2007-11-05 00:03:36

    59: plus tez ma takie artykuly: § 16 pkt:6-14; era: § 17 pkt: 6-11; orange:§ 20,pkt:2-3, 12-15 wszystkie przypadki rozwiazania umowy ze skutkiem natychmiastowym... - stwierdzenie ze PLAY jest pod tym wzgledem gorszy i cos kombinuje, to po prostu jawne klamstwo... PS wiecej operatorow komorkowych /abonamentowych/ nie znalazlem w Polsce ;P

  • 0

    62. ~RyBoss  2007-11-05 00:24:53  host: host-n4-88-32.telpol.net.pl

    Po pierwsze na zachodzie i w angli nie zabardz kwitnie interes na ebayu bo mozna czesciej spotkac telefony na komisach lub sa niszczone :( a jak znasz aukcje i licytacje to podaj :d:)przyda se.wojtek15mat@interia.pl

  • 0

    63.  2007-11-05 07:42:31

    Dodatkowo Samsung SGH F500 mozna podlaczyc bezposrednio do telewizora i ogladac na nim filmy zapisane na karcie.

  • 0

    64. ~patio  2007-11-05 13:18:50  host: edh66.internetdsl.tpnet.pl

    hmmm jakoś mnie przekonuje mnie to wcale jak chce obejrzeć film to mam do tego telewizor a telefon służyć powinien do komunikowania i to w odpowiednich TARYFACH !!

  • 0

    65.  2007-11-07 15:24:51

    kiedy moz na sie spodziwać że trafi na allegro, chodzi mi o k800

  • 0

    66. ~Knursen  2007-11-09 18:01:25  host: apn-77-112-6-35.gprs.plus.pl

    Sory, wie ktoś może czy będzie wogóle w Playu k810? Z góry dzięki za odpowiedź.

  • 0

    67. ~pl...  2007-11-10 01:15:07  host: ecf173.internetdsl.tpnet.pl

    wie moze ktos czy bedzie promocja na swieta i ceny fonikow troszke spadna hehe :)

Dodaj swoją opinię