Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w Play coraz bliżej

Nowe telefony w Play coraz bliżej

WitekT 20 Czerwca 2007 20:02

0 0
Play rozsyła już ulotki do salonów sprzedaży, dotyczące dwóch nowych modeli, które wkrótce znajdą się w ofercie operatora.

Oprócz wymienianego od pewnego czasu SonyEricssona W880i, w ofercie pojawi się także Samsung SGH-Z140. Ich ceny nie są na razie znane, ale można się domyślać, że w ofercie pojawią się już w przeciągu kilku dni.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 44
  • 0

    25. ~Sb  2007-06-20 23:03:01  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    A co z N76 ?

  • 0

    26. ~  2007-06-20 23:05:07  host: acxp3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    z reszta wiekszosc nowych SE nie ma radia

  • 0

    27.  2007-06-20 23:19:51

    Wiadomo że wszystkich się nie zadowoli zawsze się ktoś znajdzie kto będzie narzekał, Moim zdaniem opy zarabiają przede wszystkim na telefonach, dają fona za 1zł a My spłacamy go w 24 ratach i np. przy abo 50 zł telefon kosztuje Nas 1200zł a taki Orange kupi go za jakiś 400 zł albo i mniej. Puki nie bedzie konkurencji to dalej Nas bedą rżnąć jak ta lala, jak narazie górą Play...

  • 0

    28. ~hmm  2007-06-20 23:27:42  host: 212.122.214.139

    @Rokko30 Orżnąć to oczywiście najskrajniejszy przykład, @bzik niestety nie ma radia co mnie też smuci, @Skrzynek k550i odpada myślisz raczej o K530, W660 też by był super.

  • 0

    29. ~hmm  2007-06-20 23:33:20  host: 212.122.214.139

    Zdaje się że Play z najbardziej z całej trójcy przeszkadza właśnie Orange. Po prostu ośmiesza tą sieć z ich cenami telefonów :) Te częste wypowiedzi jaki to Play musi byc stratny są właśnie tego dowodem :) Zdaje się też że nową ofertę na przysyłanie danych też głównie z myślą by dokopać Play'owi przygotowali :) Ale wygląda na to że ORżnąć poczuło się zagrożone Playem jako pierwsza sieć.

  • 0

    30. ~hmm  2007-06-20 23:44:20  host: 212.122.214.139

    #26 a ja sobie patrzę na nowe telefony SE i widzę że zdecydowana większość nowości z serii W, K i T ma radio

  • 0

    31. ~  2007-06-20 23:49:43  host: acxp3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    30: t650i k530i k850i nie maja

  • 0

    32. ~hmm  2007-06-20 23:57:22  host: 212.122.214.139

    wszystkie które wymieniłeś mają radio :)

  • 0

    33. ~  2007-06-21 00:29:40  host: acxp3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sorry nie doczytalem moj blad

  • 0

    34. ~jarekt  2007-06-21 04:04:35  host: eby161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kurna a gdzie k800i czyli jedyny telefon ktory moglby zastapic mojego starego k750? Przeciez nie zamienie na sprzet o mniejszych mozliwosciach za wieksza kase... Cholera czas mnie sciga bo rozwiazalem umowe z era i jesli nic sie nie pojawi bede musial wybrac sie do konkurencji lub kombinowac z kupowaniem i odsprzedawaniem sluchawek na co czasu nie mam :(

  • 0

    35. ~pusia  2007-06-21 09:17:34  host: doq235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oprócz SonyEricsona 880i do ofertry maja trafic jeszcze trzy inne modele, niewiadomo kieyd to będzi bo narazie warunki są negocjowane...SE to naprawde niezłe phony:)

  • 0

    36. ~AS  2007-06-21 10:41:48  host: bhi37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mała poprawka w ofercie będzie Z170 a nie Z140

  • 0

    37.  2007-06-21 13:39:31

    "Z posiadanych dotychczas informacji wiemy, że: Samsung SGH-Z170 dostępny jest za 69 zł, Sony Ericsson w880i za 899 zł w najniższym abonamencie. W abonamencie za 70 zł ceny wyglądają następująco SGH-Z170 kosztuje 1 zł, W880i kosztuje 499 zł. Pozostałe modele telefonów również potaniały. Pełen cennik niebawem." Z blokplay.

  • 0

    38.  2007-06-21 13:39:52

    bład. blogplay ;)

  • 0

    39. ~  2007-06-21 14:46:14  host: acwg39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No wlasnie i sie wyjasnilo nie z140 tylko z170!!! Cos mi nie pasowalo zeby dawali takie stare fony... A ten w880i drogi jak cholera no ale mozna sie bylo tego spodziewac

  • 0

    40. ~AS  2007-06-21 15:17:07  host: bhi37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale dobry ;-))) mimo wszystko w porównaniu z Erą to chyba sporo tańszy nie?

  • 0

    41. ~  2007-06-21 16:00:49  host: p11-14.opera-mini.net

    A tam dobry. k800i bije go na glowe

  • 0

    42. ~hmm  2007-06-21 16:34:18  host: 212.122.214.139

    szkoda że Samsung radia nie włożył do tej Zetki.. na szczęście Se wkłada już praktycznie do wszystkich (oprócz tego W880 akurat, tu na rozmiary postawili jak w Samsungu) .. a cena SE W880i i tak 0 400-600 zł lepsza niż u normalnej (Era, Plus) konkurencji (od konkurencji nienormalnej czyli Orange lepsza o ponad tysiąc zł o czym warto wspomnieć dla śmiechu z pomarańczy)

  • 0

    43. ~bockajuniors  2007-06-21 23:21:33  host: aawc54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wiesz nie można mieć wszystkiego...niestety...ale swoją drogą przydałe by sie naprawde telefon ze wszystkim...choć podejrzewam że i tak by czegoś brakowało ;)

  • 0

    44. ~hu  2007-07-02 11:48:46  host: aaxa10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fakt,cena w880 jest nieporownywalnie lepsza w porowaniu z innymi opami.

Dodaj swoją opinię