Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w Play

Nowe telefony w Play

Ringu 17 Lutego 2011 17:23

0 0

Jutro w ofercie Play pojawią się 4 nowe modele telefonów - jeden smartfon trafi do oferty podstawowej, trzy pozostałe aparaty będą w ofercie na życzenie. Oprócz tego nastąpi zmiana cen niektórych innych modeli.

samsung s5830 galaxy ace W ofercie podstawowej pojawi się Samsung S5830 Galaxy Ace, który ma 3,5-calowy, dotykowy, pojemnościowy ekran o rozdzielczości 320 x 480 pikseli.

Wbudowany w telefon aparat fotograficzny z autofokusem ma diodę LED. Wykonywane zdjęcia mają rozdzielczość do 5 megapikseli.

Komunikację ze światem zewnętrznym zapewniają: modem HSDPA (do 7,2 MB/s), moduł Bluetooth 3.0 i moduł Wi-Fi b/g/n. Galaxy Ace mam wbudowany odbiornik GPS, kompas, akcelerometr i czujnik światła.

Sercem urządzenia jest procesor ARM o zegarze 800 MHz.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.


Oferta telefonów na życzenie zostanie rozszerzona o muzyczną, dotykową Nokię 5250 i dwa modele prostych telefonów przeznaczonych dla seniorów: myPhone 1070 i Maxcom MM450BB.

nokia 5250 Nokia 5250 ma dotykowy, oporowy wyświetlacz o przekątnej 2,8 cala i rozdzielczości 640 x 360 pikseli. Systemem operacyjnym zainstalowanym w urządzeniu jest Symbian S60. Aparat fotograficzny robi zdjęcia o rozdzielczości do 2 megapikseli i może nagrywać także filmy wideo.




Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.


myphone 1070 myPhone 1070 to prosty telefon komórkowy przeznaczony dla najmniej wymagających użytkowników. Jest przede wszystkim prosty w obsłudze, ma duży, czytelny, monochromatyczny wyświetlacz i duże klawisze. Aparat posiada także latarkę i specjalny przycisk alarmowy SOS, po którego naciśnięciu wysyłane są wiadomości SMS na ustalone wcześniej numery.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.


maxcom mm450bb Maxcom MM450BB oferuje podobne funkcje jak MyPhone, nie ma jednak latarki. Zamiast niej ma za to radio, które może działać bez podłączania słuchawek.


18. lutego następuja także zmiany cen iPhone'ów, Samsunga S3550 i Samsunga i5700.

22 lutego z cenników całkowicie znikną modele: Samsung C3010, Samsung C3060, Samsung D980 Duoz, Samsung E2210, Samsung M3510, Nokia E71, Nokia 5730, Nokia 6730, Samsung i7500 Galaxy, Samsung S3600, Samsung S7350i.

play cenniki17luty play cenniki17luty

Źródło tekstu: Blog Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1.  2011-02-17 17:29:47

    Tutaj ceny nie są złe, ale jestem zawiedziony ofertą All Inclusive, przeglądałem ceny telefonów HTC i innych smartphonow z wyższej póki, to w tych ofertach ceny poszybowały w góre, HTC Desire HD z 649 zł do 1200... przy podobnym abonamencie cenowym. Mam nadzieje, że nowe modele będą taniej.

  • -1

    2. ~x  2011-02-17 17:32:19  host: 77-252-32-89.ip.netia.com.pl

    Oporowy wyświetlacz. Nokio wytejtajaj razem z zimą.

  • 1

    3. ~Barek  2011-02-17 17:59:03  host: 078088199117.oswiecim.vectranet.pl

    Do 2 ta Nokia to tani telefon to po pierwsze po 2 są osoby które wolą oporowe wyświetlacze bo np. w zimie nie trzeba ściągać rękawiczek. (tu mi się przypomina słynna parówka i iPhone :P)

  • 0

    4.  2011-02-17 17:59:24

    cena iphona stala sie akceptowalna :o powiedzmy all inclusive max 85 za 75zl+24m-ce= 1800 1800+1800=3600 iphona bez locka mozna smialo sprzedac za 2600zl czyli 1000zl/24m-c= 41 2/3zl za miecha :) skusibym sie ale 3gs mi starcza :) wstrzymam sie do ip 5 :)

  • 0

    5. ~  2011-02-17 18:52:20  host: public-gprs67785.centertel.pl

    a gdzie jest BlackBerry? Zal

  • 0

    6. ~  2011-02-17 19:21:14  host: 77-253-22-250.adsl.inetia.pl

    a plejowe 4G na nich pójdzie?

  • 0

    7.  2011-02-17 19:32:54

    Play rośnie,wraz z liczbą abonentów,rosną ceny telefonów. Co do tego Galaxy,drogi niestety.

  • 0

    8.  2011-02-17 19:47:21

    #2 ciekawe że ludzie pamiętają o tych parówkach i iPhonach ale nie pomyślą, żeby po prostu użyć skórzanych rękawiczek, bo też działają

  • 0

    9. ~  2011-02-17 19:49:42  host: p21-08.opera-mini.net

    5 a co jest niezwykłego w bb? W ogóle w czym jest lepszy kalkulator od zwykłego aparatu. Większy wyświetlacz i lepsza bateria chyba tylko.

  • 0

    10. ~  2011-02-17 21:14:16  host: public-gprs67785.centertel.pl

    @9 jedyny telefon do biznesu wg mojej oceny, po drugie reklamowali w damskich magazynach juz 2010 usluge BlackBerry a telefonow oraz uslugi nie widac nie slychac.

  • 0

    11. ~Tomi  2011-02-17 21:43:23  host: h82-143-187-185-static.e-wro.net.pl

    Galaxy jest spoko. Poczekam jak stanieje na rynku wtórnym:)

  • 0

    12.  2011-02-17 22:25:46

    Tak Galaxy jest spoko, może materiały obudowy i bateria pozostawiają trochę do życzenia ale i tak fajna słuchawka. Tylko nie za takie pieniądze. Po obejrzeniu cenników (najpierw Orange, teraz Play) zmalała moja chęć zakupu.

  • 0

    13. ~Maniek  2011-02-17 22:40:41  host: 89-78-142-96.dynamic.chello.pl

    ad#4 Iphone 4 zdrozal i to sporo. Lepiej kupic na allegro niz placic 2 tys i brac abonament.

  • 0

    14. ~edek  2011-02-17 23:29:31  host: dsx144.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no to się zdziwiłem, Play postanowił powalczyć o seniorów, wprowadzając np. myPhony i maxcomy. Brawo Play ! Został jeszcze tylko Orange, który nic nie oferuje pokoleniu starszej daty !!!

  • 0

    16. ~xxx  2011-02-18 08:21:27  host: 212.160.172.70

    oarnge proponuje starszemu pokoleniu, sa maxcomy emphoria... uzupełnił wiedze

  • 0

    17. ~  2011-02-18 12:49:11  host: dps72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @12 nie będzie kosztował taniej, to na bank. W ogóle w tym roku jakoś od początku widać wyższe ceny niż na początku poprzedniego.

  • 0

    18. ~Sebik  2011-02-18 17:05:08  host: 178.181.152.195.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    A ja sie troche zawiodłem Playem. Miało byc tanio a jest coraz drożej. Konczy mi sie umowa z Era i z ciekawości wszedłem na strone Play. Interesuje mnie abo z wliczonym netem do 50zl. I w Play mam dwie opcje abo za 39zl plus 10zl za stan którego nie wykorzystam ale mniejsza o to. Dostaje za 49zl 120min i 250mb i htc wildfire za 499!! Druga opcja to 55zl abo i tez 120min i 1gb którego nie idzie wykorzystać i htc za 399!! Nie za drogo ?? To Era na przedłużenie daje mi 120min i htc za 1zl w abo 49zl z netem 100mb. Popatrzeć jeszcze ale chyba zostane w Erze bo nie opłaca mi sie przechodzić.

  • 0

    19. ~Bartek  2011-02-18 19:55:49  host: 62.152.129.142.dsl.dynamic.eranet.pl

    18 a co się dziwisz? Ja niedawno też sprawdzałem oferty i p4 jak było ciekawe 2 lata temu teraz ma sie niajk to reszty. Za pół roku no może za rok nie bedzie w3 tylko W4 hehe.

  • 0

    20. ~maurycy  2011-03-07 00:18:45  host: h82-143-129-70-static.e-wro.net.pl

    czemu i myphone i maxcom? przecież wiadomo co jest lepsze to po co w ofercie dwa podobne telefony.

  • 0

    21. ~maurycy  2011-03-07 00:20:40  host: h82-143-129-70-static.e-wro.net.pl

    w orange są jeszcze ZTE, ale ani w erze ani orange emporie, maxcomy czy zte nie cieszą się dużą popularnością podobnie jak w sprzedaży detalicznej prym wiodą myphone

Dodaj swoją opinię