Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w Orange dla prywatnych

Nowe telefony w Orange dla prywatnych

sirmark 2 Kwietnia 2008 23:38

0 0

Od 2. kwietnia Orange wprowadza w ofertach dla osób prywatnych nowe telefony oraz obniża ceny.



Wprowadzone do oferty telefony to: Motorola W230, Nokia 1208, Samsung SGH-J700 oraz SonyEricsson W910i.
Obniżono ceny telefonów: Samsung SGH-M300, SonyEricsson K800i oraz Motorola KRZR K1.


Zobacz: cennik telefonów w ofercie Plan na rozmowy.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Orange Premium.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Nowy Twój Plan.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~Mimi  2008-04-02 23:57:27  host: f142-156.opera-mini.net

    Skad oni ten shit telefonow biora? Z krajow zachodnich gdzie nie zeszly lat temu i nie zejda jako nowosc?

  • 0

    2.  2008-04-03 00:01:50

    Sirmark - bledna zajawka tej wiadomosci na stronie glownej...

  • 0

    3. ~Mimi  2008-04-03 00:07:15  host: f142-156.opera-mini.net

    Nie, naprawde jesli chodzi o telefony to orange jest biedne, ale przynajmniej zachodnie orange nie maja gowien takich jak tu nawet w ofercie na karte. Ten co uklada cene tela jest zwyklym ch.jem w pl orange! Ale i jemu kij w oko. Wazne by sie wyzbyl gowna z zachodu. Wstyd miec kogos takiego w rodzinie, a co dopiero za wojka lub tate?! Litosci, zadne pieniadze nie pomoga.

  • 0

    4. ~quz  2008-04-03 00:51:33  host: chello089076192158.chello.pl

    bo widzisz caly szmelc wycofany w orange na zachodzie trafia do polski

  • 0

    5.  2008-04-03 01:22:38

    #2. dzieki, juz chyba zmeczony jestem. #3. w orange juz dawno temu stwierdzili ze nie ebda przeplacac za nowosci, i czekaja az ceny tych nowych telefonow zaczna spadac.

  • 0

    6.  2008-04-03 01:29:15

    #5 rozumowanie nawet sensowne tylko żeby te ceny później były korzystne dla klienta... patrząc na cenniki Orange można odnieść wrażenie że nadal czekają :) Chociaż trzeba przyznać że cenniki w Trójcy są coraz bardziej podobne niestety...

  • 0

    7.  2008-04-03 08:59:57

    skalarek - korzystne dla klienta płącącego nie w terminie najniższy abonament? Czy dla tego przeciętniaka ze średnim ARPU? Czy może dla normalnego użytkownika z ARPU jakie ma Orange na zgniłym Zachodzie?

  • 0

    8.  2008-04-03 09:00:43

    Pamiętam jak była sprawa dotycząca wadliwych W910i w francuzkim Orange i ktoś z polski zapytał się Orange PL czy beda mieli w ofercie model w910i to odpowiedzieli ze wogole nie mysla nad jego wprowadzeniem do oferty, no a teraz sie pojawił :D

  • 0

    9. ~  2008-04-03 09:11:52  host: f142-121.opera-mini.net

    @8 HAHA dobre . orange ssala i bedzie ssala . ludzie w tym siedza bo maja te pakiety na esy po groszu ktore sa aktywne bez polaczen wych. kupuja telefony z 3g za mase kasy okazuje sie ze 3g niema ale co tam wazne ze smsy sa. reszta oszolowow kopiuje ten pomysl i sie bezmozg tworzy a potem patrze a tu kazdy z orange ma n 2610 . ale co tam bo mam pakiet . orange czeka a klienci zaczynaja brac umowy na rok bez fona by przedluzyc staz i czekaja na obnizki cen telow. ludzie litosci /Pu94/

  • 0

    10. ~pivko  2008-04-03 09:27:34  host: 83-238-233-46.adsl.inetia.pl

    ***sirmark,cennik z planem na rozmowy się nie otwiera

  • 0

    11. ~tonny  2008-04-03 09:55:20  host: dnk146.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nieźle...przy abo 40 samsung j700 o 298 pln droższy niż przy takim abo w Erze...w910 średnio 200 pln droższy niż w Erze...jak na równolegle wprowadzone cenniki to kolosalne różnice

  • 0

    12.  2008-04-03 14:47:08

    I co, wypłakaliście się? Przecież od początku wiadome jest, że Orange jedzie głównie na dorobku Idei i Centertela. A to się prędko nie zmieni, bo nasze Orange ma niewiele wspólnego z resztą oddziałów tej firmy pod względem strategii a już na pewno atrakcyjności. Zresztą taki mamy rynek, jedynie firmy napędzają oraz urozmaicają jakoś ofertę aparatów, bo tak to byśmy mieli same Nokie i Samsungi albo i Motorole.

  • 0

    13. ~max  2008-04-03 15:22:36  host: bff133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sam jestes zgnily wlo :) zachodu mu sie zachciało czepiać LOL

  • 0

    14.  2008-04-04 01:22:18

    Ja rowniez potwierdzam ze cennik z planem na rozmowy sie nie otwiera, przynajmniej u mnie...

  • 0