Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w Orange dla biznesu

Nowe telefony w Orange dla biznesu

sirmark 14 Listopada 2007 03:26

0 0
Orange wprowadził w ofercie dla biznesu Nowy Orange dla Firm nowe telefony.

O świątecznej ofercie telefonów pisaliśmy w tej wiadomości.

W cennikach pojawiły się następujące telefony: HTC TyTN II, LG KU380, Alcatel OT-E221, Motorola RAZR2 V8, Nokia 6300, Samsung SGH-C450.

Zobacz: cennik telefonów w ofercie Nowy Orange dla Firm.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1.  2007-11-14 04:15:19

    Motorola RAZR2 V8 jest dość ciekawym modelem jednak jak znam życie ceny będą pewnie zaporowe... Z drugiej jednak strony czy ona poważnie nie ma slotu na karty pamięci ?

  • 0

    2.  2007-11-14 07:41:36

    Brak Nokii E51. ;)

  • 0

    3. ~l3vy  2007-11-14 08:50:02  host: net-pl.3.pl

    a k850i?? na allegro mozna juz znalezc takie modele z simlockiem na orange PL :))

  • 0

    4. ~fobos  2007-11-14 09:02:41  host: host-89-228-139-87.gorzow.mm.pl

    Ceny są naprawdę z kosmosu! Żałuje niesamowicie, że wybrałem w Orange ofertę dla firm. Nawet nie chcę wiedzieć co mi zaproponują w utrzymaniówce, przenoszę się do Play. Są tam jaśniejsze zasady, lepsze ceny.

  • 0

    5. ~eSiK  2007-11-14 09:15:56  host: atropos.tpi.pl

    SE k850i jest w Orange dostępny już od 6-tego listopada... Powyższe modele powinny być od wczoraj dostępne... "Powinny"... bo fizycznie ich nie ma nawet w stanie magazynowym ;)

  • 0

    6. ~seban  2007-11-14 09:43:05  host: h016.nordeabank.pl

    Orange niech wogole zaproponuje wszystkin swoim klientow zalozenie firm, wtedy bedzie mogl zaproponowac przyzwoite warunki :D, bo przeciez dla normalnych osob fiz. to poraszka!!!!!

  • 0

    7.  2007-11-14 09:57:58

    ORANGE TO DROŻYZNA, jedyne czego można spodziewać się po Orange to oblepiony ich znaczkami telefon,a do tego w SE dają swoje obrzydliwe menu... Lepiej iść do Ery albo Play. ZDECYDOWANIE LEPIEJ ! ! !

  • 0

    8. ~żygu  2007-11-14 10:54:18  host: dpu210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @provocatorka V8 niestety nie ma slotu na microSD, pociesza mnie 512 M pamięci wewn, sporo muzyki/zdjęć zmieści się i tak. Istnieje wersja z wewn pamięcią 2 G, ale na razie nie ma jej w sprzedaży w PL, a szkoda!!

  • 0

    9. ~  2007-11-14 12:23:03  host: doq111.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @4 czyli konkretnie jakie? bo mój ojciec ma 13groszy za minute co prawda wewnątrz sieci ale to i tak według mnie grosze w porównaniu z innymi opami

  • 0

    10.  2007-11-14 13:24:10

    Witek jak dostaniesz info o nowych telefonach i ich cenach w orange to dodaj do cennikow bo na stronie orange juz sa a przeciez telepolis jest lepszy...

  • 0

    11.  2007-11-14 13:24:43

    mialem na mysli oferte indywidualna..

  • 0

    12.  2007-11-14 15:24:56

    eSiK: ale przeciez widziales cennik, nie ma zadnego HTC TyTN II ;) Jest dostepny na Warszawe - nieliczne sztuki magazynowe, ale jednak. Nawet tutaj klamiesz ? Idz promowac sie gdzie indziej :)

  • 0

    13. ~eSiK  2007-11-14 15:55:58  host: atropos.tpi.pl

    PLANET: No chyba że salony mają dostawy z innych magazynów niż główna warszawska centrala Centertela - ale nawet w Nowym Świecie nie ma ;)A HTC nie zauważyłem, bo był na samej górze i zlał mi się z tłem... po prostu przeoczyłem przypadkowo ;)I nie rozumiem o co Ci chodzi z tą promocją samego siebie?! Bez sensu... PS: Spójrz na hosta z którego piszę to będziesz wiedział gdzie pracuję ;)

  • 0

    14. ~przemek  2007-11-14 18:45:37  host: chello081018199080.chello.pl

    a p1i? w cenniku jest dopiero teraz. a nie kojarze zeby byl wczesniej

  • 0

    15.  2007-11-15 00:09:33

    Ze P1i wejdzie do cennika tez pisalem prawie tydzien temu... :) Trzeba czytac uwaznie komentarze na Telepolis :)

  • 0

    16.  2007-11-15 00:29:20

    Dokladniej tutaj: http://www.telepolis.pl/news.php?id=9819

Dodaj swoją opinię