Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w Orange

Nowe telefony w Orange

sirmark 2 Października 2007 23:31

0 0
Od 3. października w ofercie dla klientów indywidualnych pojawią się nowe telefony.

W ofercie abonamentowej Nowy Twój Plan, Plan na Rozmowy i Orange Premium nowym telefonem jest Nokia N95.

W ofercie Nowy Twój Mix pojawią się: Motorola KRZR K1 i Nokia N70.

Zobacz: cennik telefonów w ofercie Nowy Twój Plan.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Nowy Twój Mix.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Orange Premium.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1.  2007-10-02 23:43:55

    Orange Premium zle podlinkowany, nie wyswietla sie grafika z promocji (jak na razie). Co do cen - Orange chyba prowadzi jakas intensywna polityke wsparcia dla sklepow internetowych... :) (tam N95 do nabycia juz od 2180+przesylka - gdy tymczasem E90 ledwo co zeszla ponizej 3000 (aktualnie od 2995+przesylka). Natomiast Kaiser juz od 2683 :D

  • 0

    2.  2007-10-02 23:50:06

    Malkontentom przypomne tylko, ze z w wiekszosci sieci nie biorac telefonu mozemy liczyc na wydajne znizki na abonament oprocz tego, ze trwa on dwa razy krocej! (np. Era Biznes - wszystkie taryfy -50 %, Plus firmowy - czesc taryf -50 %, czesc mniej, Plus indywidualny - nizsze taryfy -50 %, wyzsze -40% i -30%, Orange firmowy tylko -20 %, na dwa lata -30 % (za to w ProPozycji czesto -40 % na rok nawet przy wzieciu telefonu i to nie wszystkie atrakcje :D), Orange indywidualny 2x wiecej minut do Orange (i tylko tam, chyba stacjonarnych to nie obejmuje)) Co do reszty nie wiem, Play sie na pewno wylamuje - tam mozna wziac tylko abo za 30 zl nie biorac terminala :/

  • 0

    3.  2007-10-02 23:55:12

    planet: juz poprawilem.. co do tego co napisales, to ja sie zgadzam. Chyba w wiekszosci przypadkow, modeli ktore nie sa intensywnie promowane, w ogole sie nie oplaca brac w promocji, tylko se kupic na wolnym rynku.

  • 0

    4. ~mike278  2007-10-03 09:10:32  host: xdsl-10361.walbrzych.dialog.net.pl

    albo telepolis sie pospieszylo, albo orange sie wycofal. na www.orange.pl jest plan z dnia 20 wrzesnia. czyli info pozostaje na chwile obecna w sferze fantazji, lub poboznych zyczen. ;)

  • 0

    5. ~jarcco  2007-10-03 09:12:39  host: catv-user-118-37.bielsat.com.pl

    PLANET, korekta do oferty orange bez telefonu, czyli oferta "co za numer" (dostępna w przedłużeniu i aktywacji) -bonus x2 jest do wszystkich sieci + usługa Wieczory i Weekendy za 60zł gratis przez 6m-cy (umowa na 1rok) lub na 24 m-ce (umowa na 2 lata)

  • 0

    6. ~Aska  2007-10-03 09:15:20  host: dqb36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Buu, nie ma LG Sine? :/

  • 0

    7. ~uszatek  2007-10-03 11:31:24  host: 58.120.227.83

    tam wielu telefonow niema co by sie chcialo zereszta to orangutam to sie nie dziwie i niemasz co marzyc o LG sine asiu chyba ze siec zmienisz

  • 0

    8.  2007-10-03 12:12:42

    jarcco: dzieki. Nie jestem na biezaco z indywidualnymi, gdyz siedze w firmowkach, stad dane ich dotyczace mogly byc nieco nieaktualne :) Jak ostatnim razem sprawdzalem, tak to wygladalo - sorry. Tym lepiej swiadczy to o ofertach oferowanych bez telefonu (mniemam, ze oferta jest na 12 miesiecy, ewentualnie max 18 ?) oraz o samym Orange.

  • 0

    9.  2007-10-03 12:15:16

    Mea culpa: oczywiscie oferta jest na 12/24 miesiecy. A telefony w wolnej sprzedazy sa ... wszystkie :D Poza tym mozna je wziac na raty, czesto _realne_ 0 % (bez ubezpieczenia, bez oplat, prowizji etc.) i wtedy dodajac oszczednosci wynikajace z wziecia abo po znizce, badz z wieksza iloscia minut w okreslonym abo (czyli poprzez to takze wybranie nizszego, mniej platnego) prawie zawsze wychodzimy na plus :)

  • 0

    10. ~Lola  2007-10-03 12:49:06  host: 212.160.172.70

    nie opłaca się brac tej noki w Orange bo przy ab 210zł um 24m to wychodzi 5289zł minus cena tela bez umowy 2449 to wychodzi że Orange zarabia 2840zł Skandal!!!!!!

  • 0

    11.  2007-10-03 13:38:20

    zerknalem na ceny przed wyjsciem do pracy Nokie N95 w sklepach internetowych widzialem juz od 2200zl na allegro bywa jeszcze 2 - 3 stowki taniej , zastanawiam sie jaki zatem sens przy najwyzszym abonamencie w orange brac ten telefon jesli w zasadzie wyjdzie on nam w cenie troszke wyzszej w sklepie bez simlocka ? Polityka cenowa tej firmy mnie zdumiewa. Play za 150zl zl okolo 612 minut w orange za 160zl 106 minut do wszystkich i 228 do orange i stacjonarnych jakby nie liczyc polowe mniej !! Cena minuty wewnatrz sieci na poziomie 50groszy TRAGEDIA!!! Oczywiscie sa wybrane numery za stala oplata 1200minut wieczory i wekendy ale czy bo poczatkowym zachlysnieciu sie darmowymi weekendami ludzie teraz dzwonia az tak duzo ? W weekendy odpoczywaja !!!

  • 0

    12.  2007-10-03 13:43:36

    Coraz blizej mi do decyzji o rezygnacji z mojego 8 letniego numeru w orange i tylko wylacznie oplacaniu mixa w play. W tym momecie wydaje mi sie to jedno z lepszych rozwiazan na rynku a telefony juz od dawna kupuje w sklepie a nie u operatora.

  • 0

    13. ~bater74  2007-10-03 14:50:27  host: xdsl-1346.lodz.dialog.net.pl

    ja również kupuje telefony na rynku a w dodatku na gwarancji bez zobowiązań biore tani sprzedaje na alegratce i dokładam i biore z allegro

  • 0

    14. ~  2007-10-03 15:12:37  host: 87-205-87-61.adsl.inetia.pl

    jaki jest koszt aktywacji w Orange przy umowie na 12 m-cy?

  • 0

    15. ~ditek  2007-10-03 15:27:02  host: dpl196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    n70 to fajny fonik, kumpel go ma chwali sobie tylko że on majatek wydał na ten telefon a tutaj w abonamencie chociaż stoiponiżej 1000zł

  • 0

    16.  2007-10-03 16:50:47

    może warto wspomnieć jeszcze o Nokii 6086 i 3110classic, SE W580i i LG Prada KE850?

  • 0

    17. ~  2008-03-07 15:38:46  host: public-gprs94919.centertel.pl

    mam pytanko kupilam sobie nowiutki telefon ale chcialabym do niego jakis wbonament z orange czy ktoś z was wie jakie są wtedy korzyści??

Dodaj swoją opinię