Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w Orange

Nowe telefony w Orange

sirmark 15 Września 2007 17:53

0 0

Od 17. września w ofercie dla biznesu Nowy Orange dla Firm pojawią się nowe telefony.



Nowe telefony w ofercie abonamentowej to Alcatel OT-C701, Nokia 3110 classic, Nokia 6086 oraz SonyEricsson W580i. Obniżono także cenę Motoroli W375.


Zobacz: cennik telefonów w ofercie Nowy Orange dla Firm.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13. ~chmura  2007-09-15 22:16:04  host: chmura.netburg.pl

    Zle pojmujecie slowo biznesmen. Wielu polskich tzw "biznesmenów" "odwiedziteli" salonow Orange (i nie tylko) to ludzie, ktorym jeszcze wystaje z butow sloma, bo calkiem niedawno handlowali fajkami z Ukrainy na "dziesieciolatce" a dzis wielkie paniska, ale kultury i oglady za grosz. Prezentuja postawe wybitnie roszczeniowa. Wydaje im sie ze w Orange dla Firm 20 powinni dostac N70 za 1,22zl. Smiac mi sie chce jak widze takich "biznesmenow", ich zony i 8 letnie dzieci, ktorym mamusie kupuja na firme telefony na abonament. Przy czym taki osmiolatek gardzi K510i. Albo lepiej wlazi gruby zasapany spocony oblesny dziad, bierze doladowanie za 25zl po czym prosi zeby z jego telefonu doladowac telefon kolegi, ktory stoi przed salonem (no bo trzeba sie sluchawka pochwalic), za chwile stwierdza, ze skoro tak dlugo to ma trwac to zeby mu to natychmiast dac bo on nie ma czasu. A paszli won buractwo!! Nie mam zamiaru dyskutowac tu o ofercie Orange, bo ta do najlepszych nie nalezy (delikatnie mowiac), ale na miano biznesmena to trzeba sobie solidnie zapracowac bo to co widze na dzien dzisiejszy, to ciagle jeszcze w wielu przypadkach tzw "prywaciarze", ktorzy nie wiedza jak sie zachowac w codziennych sytuacjach takich jak np zakup telefonu. Wiedza tylko jak oszukiwac innych, jak oszukiwac Urzad Skarbowy, jak swoim pracownikom wyplacac najnizsza krajowa i zatrudniac ich na tzw "czarno". Skwituje to w ten sposob. Jaki biznes takie telefony ;>

  • 0

    14. ~kajko  2007-09-15 22:45:36  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    Orange nigdy nie byl jakos mocny jesli chodzi o telefony i to sie po raz kolejny raz potwierdza

  • 0

    15. ~PLANET  2007-09-16 00:20:25  host: public-gprs7976.centertel.pl

    chmura: oferta Orange moze byc zla dla tych, ktorzy maja wiekszosc kontaktow w innych sieciach (i do tychze dzwonia), dla dzwoniacych glownie do tej sieci jest to dobra propozycja. Troche obiektywnosci. Telefony w tym 'odswiezeniu' takie sobie (mowiac delikatnie) , ale to nie rzutuje na calosc oferty. Co do reszty wypowiedzi, zgadzam sie, ale takich biznesmenow jest pelno w kazdej sieci, a o tym juz zapomniales wspomniec. Pozdrawiam z Platinum ;) (klub PlatinIum/W-Wa, nie wiem jak mozna zrobic taki blad w nazwie, ale jednak tak to zapisali)

  • 0

    16.  2007-09-16 08:58:07

    Chmura: nie ma co się chmurzyć - to tak jak w życiu - jest paru fajnych gości i kobitek, ale jest również kilku takich, co zowię: "niereformowalne ryje". Buraków, co zauważył ~PLANET, można również spotkać w salonie pozostałych operatorów, a tak nawiasem mówiąc mam Orange dla Firm 40 (bo tańszej taryfy nie ma), a dostałem N70 za 1,22zł. Cały widz polega na tym, że te taryfy skonstruowane są w ten sposób, że nie opłaca się brać wyższych abonamentów.

  • 0

    17. ~  2007-09-16 09:52:52  host: 213.25.9.74

    @3 Sorry, ale SE W580 to nie jest raczej telefon z niższej półki.

  • 0

    18.  2007-09-16 11:34:18

    @17 Z wysokiej tez napewno nie...

  • 0

    19. ~  2007-09-16 12:07:00  host: host-89-228-65-70.olsztyn.mm.pl

    chmura zgadzam się z Tobą w 100%. Codziennie musze oglądać takie buractwo jak przychodzą po telefony. Chłop ma telefon na firmę, jakiś Mix 20 i spodziewa sie Bóg wie czego bo on ma firmę przecież... Śmiech, śmiech i śmiech... :)

  • 0

    20. ~Aster  2007-09-16 12:18:03  host: 110-mo5-9.acn.waw.pl

    Fajnie - Alcatel, wreszcie cos nowego.

  • 0

    21. ~  2007-09-16 14:54:17  host: inet20909na-3.eranet.pl

    Chmura - genialny komentarz. 3 ostatnie zdania po prostu najwyzszego lot , nic dodac nic ujac. Przy okazji tez slowa uznania dla Planet , rozmowa przy Nokii e90, na super poziomie , nie dales sie wyprowadzic z rownowagi , chlodna i wywazona odpowiedz , pierwsza klasa.

  • 0

    22.  2007-09-16 16:12:08

    Dlatego właśnie odchodzę z Orangutana. Takie telefony w ofercie dla firm? Porażka!

  • 0

    23.  2007-09-16 17:57:29

    ~chmura IMHO po części masz racje. Masa jest pseudo biznesmenów-buraków o których piszesz ale czy nie zgodzisz się ze mną że z punktu widzenia operatora to nie ma to mniejszego znaczenia czy facetowi wystaje siano z butów, jaki jest spasiony i czym śmierdzi tylko tak naprawdę ile można na nim zarobić. Z punktu widzenia operatora to nieźli klienci. Nie znają dobre ofert, nie negocjują bo nie mają na tyle dobrej wiedzy i byle prostymi metodami marketingowymi - pseudo promocjami można ich zadowolić. Oczywiście znajdzie sie burak wymagający ale myślę że to rzadkość.

  • 0

    24.  2007-09-16 18:58:13

    #21: ja dodam tylko, ze nie przepadam za osobami, ktore _intencjonalnie_ probuja grac ludziom na nerwach. To sa po prostu trolle... jedyna sensowna taktyka obronna to ignore, ale czasami dam sie sprowokowac - cyborgiem nie jestem. Poza tym, czlowiek uczy sie na bledach. Jedno tylko sprostuje - nie uznalem Cie za trolla teraz (bo tak mozna wywnioskowac z tego komentarza) ani poprzednio. Tylko troche zapedziles sie w swojej wypowiedzi :>

  • 0

    25.  2007-09-16 20:14:17

    ***Planet - nie wypowiadałem się przy tamtym newsie , ale czytałem komentarze. Na osobiste wycieczki , odpowiedziałeś bez cienia emocji i rzeczowo , co nawet tam spotkało się z uznaniem. Nie wiem dlaczego napisałem akurat tutaj , ale jak czytam te pyskówki powyżej , cóż... Naprawdę dałeś dobry przykład.

  • 0

    26.  2007-09-16 21:48:42

    Ufff... Właśnie dopaliłem Jave na i600 , ponieważ ten telefon jest dostępny też w Orange , podaję linka , gdyby ktoś chciał się pobawić. Niestety sukces jest połowiczny , bo np. OperaMini wyświetla kwadraty zamiast tekstu. http://wronek.wikidot.com/java-wm#toc6

  • 0

    27. ~  2007-09-17 00:05:07  host: chmura.netburg.pl

    15# Planet. Kazdy operator ma dobra oferte jesli mamy znajomych w jego sieci (procz Playa na dzien dzisiejszy). Dla mnie obecna oferta Orange to proba ratowania sie milionem pakietow. Wezmy chocby plan na rozmowy... skrajnie idiotyczny abonament, w ramach ktorego mozna rozmawiac tylko z Orange i stacjonarnymi. Pojawia sie taki gniot, a pozniej zeby ratowac sytuacje tworzy sie "promocje" do wszystkich wymieniajaca minuty. Albo tworzy sie jakies pakiety za 14,90 zeby obnizyc minute do ~ 55gr. tudziez "wakacyjne promocje trwajace do grudnia. Ta oferta przez te wszystkie zabiegi stala sie bardzo niecyztelna juz nie tylko dla klientow ale takze dla pracownikow salonow. Miedzy innymi przez to gorzej sie sprzedaje. Co do telefonow zas to sa drogie i zdania nie zmienie. Klienci przychodza, a ja czesto musze im proponowac telefony

  • 0

    28. ~chmura  2007-09-17 00:07:35  host: chmura.netburg.pl

    w cenach nieznacznie nizszych niz rynkowe. Szczegolnie tyczy sie to nowych klientow, bo propozycje mozna jakos zrabatowac.

  • 0

    29.  2007-09-17 03:31:33

    Ciekawe czy Play wprowadzi wkrótce jakąś ofertę dla firm ? W Orange to dla firm jeszcze ceny telefonów są w miarę (ale po ile będzie ten nowy W580) znośne... no i usługa wybrane numer/-y za 5zł całkiem całkiem ale to tylko dla firm. Abonamenty zwykłe to mają ceny zaporowe telefonów (charakterystyczny przykład z tym Z400), a przecież chyba bardziej opłaciłoby im się dać taniej telefon i nałapać klientów na 2 lata (zawsze ktoś coś przkroczy abonament) i mieć zysk niż straszyć ceną 800zł za taki telefon. Pomijam oczywiście oferty segmentu premium bo to osobna bajka nie dla klienta płacącego 25 czy 50zł miesięcznie ;)

  • 0

    30. ~  2007-09-17 07:44:08  host: p11-16.opera-mini.net

    Pamietajcie, ze klient biznesowy to tez duze firmy. U mnie wiekszosc telefonow firmowych to jeszcze 3310. Nowe biora od operatora jak ktoregos szlak trafi dopiero. Nie ma wtedy problemow i szybciutko przesylaja nowy. Nie ma typowej wymiany co rok, czy 2. Obu stronom to pasuje, bo operator oszczedza na telefonach, a w firmie nie trzeba latac za telefonem jak ktorys padnie. A pracownicy maja gdzies jaki model telefonu maja, tylko wazne, zeby dzialal i bateria w miare dobrze trzymala.

  • 0

    31.  2007-09-17 12:01:57

    ~PLANET - nie - takich biznesmenów jest najwięcej tam, gdzie dają dobre i tanie telefony do najtańszych taryf ;-) Naprawdę. To niby logiczne... Tak, ale uwydatnia się bo kto potrzebuje najtańszego? gilbert3 - racja... Jeśli to pakiet kwotowy i cena minuty jest stała to nie ma sensu kupować droższego abonamentu, nawet jeśli się znacznie więcej dzwoni. Oczywiście jeśli ma to uzasadnienie - np. że stale będzie się takie wydatki ponosić (często właśnie pada zarzut, że nie wiadomo czy sie nie wyląduje w szpitalu, na wózku albo wyleci z roboty, wyjedzie za granicę itp.) albo cena zakupu nowej słuchawki (przy spełnieniu pierwszego warunku) to pewnie, że tak. 30. - bo to jest tak, ze ludzie myślą, że najlepszy telefon to taki jaki oni sobie planują (czasem bez najmniejszych perspektyw) kupić ;-) Nie - najlepszy telefon, to telefon... służbowy ;-) Nie ma znaczenia, czy to Nokia 3310 czy coś lepszego :-D

  • 0

    32. ~  2007-09-17 14:28:38  host: doh133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak porównuje tą oferte z innymi biznesowymi pozostałych operatorow to wychodzi identycznie jeśli chodzi o telefony.Różnią się cenami ale na zasadzie jeden tanszy drugi droższy w orange jest podobnie.To co przemawia za oferta orange to cennik usług czyli minut i sms chociaż nie wiem czy biznesmeni smsuja.W każdym bądz razie ceny minut mają na tyle konkurencyjne że moze jak mi się skonczy abonament to do nich przejde

Dodaj swoją opinię