Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w Orange

Nowe telefony w Orange

sirmark 23 Października 2006 22:26

0 0
Od 25. października Orange wprowadza do oferty dla firm nowe modele telefonów.

Nowe telefony to: Nokia E50 i Sony Ericsson P990i

Obniżona zostanie także cena telefonu Sony Ericsson K800i.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1.  2006-10-23 23:08:06

    6233 nadal brak ych...

  • 0

    2. ~  2006-10-23 23:11:07  host: cdif-cache-2.server.ntli.net

    szit

  • 0

    3.  2006-10-23 23:12:07

    super no to orange mnie zaskoczyl bo dal do swojej oferty 2 najlepsze telefony dla biznesu :D

  • 0

    4.  2006-10-23 23:59:35

    E60 i 6233 tez sa fajne,ale ciagle ich brak.Orange rok temu tak ostro krzyczalo,ze beda lepsi w ofertach od konkurentow,a tu przeszlosc...

  • 0

    5.  2006-10-24 00:14:46

    Najlepiej kupić telefon na wolnym rynku :) ja tak kupiłem n73 ostatnio i jestem happy :-) ps wkońcu w symbianie nokia dała znaczek E jak jesteśmy zalogowani do btsa z edge.

  • 0

    6.  2006-10-24 00:25:49

    Issa wysli mi swój nr z Plusa na 697092099 :) mam niesamowitą historię napewno będziesz ciekawy :) znowu miałem numery z e61 ...

  • 0

    7. ~Jarek  2006-10-24 00:43:52  host: 213-238-64-112.adsl.inetia.pl

    Ceny telefonów sa raczej nie do przelknięncja.

  • 0

    8. ~seb  2006-10-24 08:27:11  host: ebt102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w plusie już dawno mają te telefony łącznie w 6233.

  • 0

    9. ~issa  2006-10-24 09:23:07  host: azg161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ***szalony - oukej , zaraz podeślę:) Zmieniasz szybciutko telefony :) , właśnie patrzałem na dane techniczne , sporo zabawy będzie z edytorem tekstów , ja lubiłem domalowywać wąsy żonie i ufo na chmurach... Wiem , wiem , stary a głupi ;-DDD Ja się dalej trzymam jako podstawowego telefonu e61 , bezwzględnie najlepszy aparat jaki miałem w życiu. Już za 3 dni , będzie 5 miesięcy i mam nadzieję , że tak bez żadnego serwisowania (brrr) będę ją miał minimum półtora roku.

  • 0

    10. ~issa  2006-10-24 09:25:24  host: azg161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Swoją drogą podeślij mi parę zdjęć na plusnet jeśli możesz , zrobione tym boskim aparatem ;-) Muszę przyznać , że te z e50 są też naprawdę dobrej jakości , na pewno nie na jakieś profesjonalne zastosowania , ale w międzynarodowym konkursie fotografii artystycznej startowac nie będę , a jednak po wrzuceniu fotek do komputera nie ma się co wstydzić jakości. Tu mnie Nokia zaskoczyła bardzo na plus.

  • 0

    11. ~issa  2006-10-24 09:27:01  host: azg161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co do samej e50 , chętnym na zakup tego telefonu , polecam symbianos.pl i test tego telefonu autorstwa ***Blackall , jak zwykle napisany pierwsza klasa.

  • 0

    12. ~issa  2006-10-24 09:29:46  host: azg161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A Panią Kossman prosimy o niedodawanie zdjęć z instrukcji obsługi z e50 , w reklamach e61;) I mały dodatek - klient pocztowy nie działa podczas połączenia głosowego w sieci GSM , połączenie pakietowe jest zawieszane , warto zrobić mały dopisek. O ile wiem , tylko w sieci 3G.

  • 0

    13. ~issa  2006-10-24 09:33:44  host: azg161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Z "edytorem fotek" oczywiście , przepraszam za błąd.

  • 0

    14. ~  2006-10-24 10:35:11  host: p08-04.opera-mini.net

    ***5 - w e50 tez jest znaczek E jesli edge jest w zasiegu , nawet wtedy kiedy telefon nie jest na sesji , jesli tylko zmienione jest w pol. pakietowych "kiedy dostepne/kiedy potrzeba"

  • 0

    15. ~  2006-10-24 10:38:14  host: p08-04.opera-mini.net

    Kiedys ***szalony wysylales zrzutki z e60 pomaranczowemu niedowiarkowi i wmawial Ci , ze telefon jest w sieci 3G , co bylo oczywista bzdura. tEraz :) nie mialby zadnych watpliwosci przy zrzutce.

  • 0

    16. ~bartoldoo  2006-10-24 12:38:13  host: aany4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    fajnie że cene k800 obniżyli, no i e50 , p990 ciekawie się robi

  • 0

    17.  2006-10-24 13:41:01

    czemu tylko w ofercie dla firm?

  • 0

    18.  2006-10-25 12:42:17

    temu, bo klient indywidualny orange już przywykł do tego, że nie jest rozpieszczany.

Dodaj swoją opinię