Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w Orange

Nowe telefony w Orange

WitekT 21 Lipca 2006 13:58

0 0
Od 24. lipca pojawią się nowe telefony w ofercie Orange.

Nowe telefony będą dostępne w ofertach Twój Plan, Twój Mix, Orange Premium oraz Orange dla Firm. Są to: Alcatel OT-E259, Sagem my700X oraz SonyEricsson K310i.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1. ~fat  2006-07-21 14:43:26  host: abrb161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sagem strasznie brzydki; se nic nowego; a alcatel jakby niedzisiejszy taki

  • 0

    2.  2006-07-21 15:27:46

    jak dla mnie plusa ma czytelma strone, wszystko jasne, logicznie rozplanowane, nie trzeba za wiele czasu i wszystko mozna znalezc.
    u Ery jest znacznie gorzej, trzeba zdecydowanie wiecej czas poswiecic abyc os tam znalezc ale jeszcze ujdzie - chociaz troszke malo logiczne rozplanowanie pewnych rzeczy jest
    Orange i TP to juz porazka na calej linni, tam sie nic nie da znalezc - chyba ze przypadkiem, wszystko jest na kupie, w rozplanowaniu strony brak jakiejkolwiek logiki, poprostu ktos cos zr4obi i wrzuca gdzie mu sie podoba - wyglada jakby kazda podstrone robil inny czlowiek i kazdy ladowal to gdzie mu sie podoba i tyle.

  • 0

    3.  2006-07-21 15:28:31

    ops - nie do tego news'a mialo byc dodane.
    W ramach sprostowania post mial ic do news odnosnie nowej strony tp i orange :)

  • 0

    4. ~jacek  2006-07-21 15:33:08  host: dpt111.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zamiast nowych telefonów daliby nowe ceny za połączenia. Na to klienci czekają, czy się doczekają.....:p

  • 0

    5.  2006-07-21 15:56:38

    Dodanie Sagema rozumiem(nowy model o calkiem dobrych parametrach), k310i też(w Polsce jest BARDZO popllarny wiec pojdzie jak swieze buleczki)ale ten Alcatel to po prostu masakra!!!
    Kto to kupi w ogole?????

  • 0

    6. ~monkey  2006-07-21 17:30:45  host: 80.244.146.230.ip.tnp.pl

    sagem pewnie będzie skalany przez orange menu:(((((((((((((

  • 0

    7.  2006-07-21 20:16:34

    Rydels: może jakaś babe odb komóerki uzależniona ??? :)

  • 0

    8. ~re  2006-07-22 16:12:33  host: wa42.fema.krakow.pl

    sq8shq: A moim zdaniem wlasnie Era ma bardzo czytelna i przejrzysta www

  • 0

    9.  2006-07-22 21:19:20

    A mnie się Alcatel kojarzy bardzo z Altacetem:)

  • 0

    10. ~getITright  2006-07-23 20:13:32  host: phantom.teldom.pl

    tiaaa, cały orange - najniższa półka, telefony warte bez umowy z 300zł maksimum, no i oczywiście qurewska drożyzna z umową ! @jacek - mów za siebie, ceny połączeń już są niskie i nie stanieją dopóki interconnect nie stanieje, klienci czekają na nowe telefony i ZNACZNĄ obniżkę ich cen, bo przy takich ofertach jak są dzisiaj i to zarówno w orange, plusie jak i erze, nie ma sensu podpisywać umowy, bardziej opłaca się kupić telefon na allegro i korzystać z pre-paida, ja przynajmniej tak zrobię, o ile nic się nie zmieni do tego czasu jak mi się umowa z plusem skończy, to kupuje tela na allegro i starter TT @lukasgsm - a mnie się alcatel i sagem kojarzy z tandetą i badziewiem

Dodaj swoją opinię