Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w Orange

Nowe telefony w Orange

sirmark 30 Stycznia 2010 16:52

0 0

Od 1. lutego 2010 r. Orange wprowadza nowe cenniki telefonów w ofertach Orange abonament, mix oraz ofertach dla biznesu. Pojawiają się także nowe telefony.

Zmiana cenników związana jest z zakończeniem promocji "nowy Orange abonament 55" oraz wprowadzeniem nowych promocji, o których pisaliśmy w tej wiadomości.




Do cenników telefonów dla klientów prywatnych wprowadzone zostają: Nokia E72, HTC HD2 oraz Motorola WX395. W cennikach biznesowych pojawią się: Motorola WX395 oraz Samsung S5230 Avila GPS.

Zobacz: cennik Orange Abonament (24)
Zobacz: cennik Orange Abonament (30)
Zobacz: cennik Orange Abonament (36)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (24)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (30)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (36)
Zobacz: cennik telefon w ofercie Orange dla Firm - 24.
Zobacz: cennik telefon w ofercie Orange dla Firm - 30.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3.  2010-01-30 17:52:13

    A co z tego że z simem? przecież jak się bierze u nich umowę to chyba korzysta się z ich sieci, tak na logikę. Później te simy można zdjąć. Nie zapominajmy że Orange często wprowadza telefony których u konkurencji w ogóle nie ma

  • 0

    4. ~Maks  2010-01-30 18:28:59  host: chello089076121120.chello.pl

    Powinni wprowadzić Samsung Galaxy, Nokia 6600I Slide, LG GW300 do swej oferty :D

  • 0

    5. ~b  2010-01-30 19:10:39  host: 109.243.12.46

    #3: i tu się akurat mylisz kolego. Zawsze ktoś moze chcieć korzystać dalej ze swojego starego telefonu a nowego puścić na aukcję. I w Orange już jest problem bo telefony z simlokiem trudniej sprzedać niż bez simloka i ceny zasimlokowanych automatycznie lecą w dół. Klient jest niezadowolony i rzadziej wybiera ofertę plusa czy orange. I prawidłowo. Niech Play i Era zyskują :)

  • 1

    6.  2010-01-30 19:22:04

    bez przesady, aż tak ta cena nie spada wtedy, po za tym nie wydaje mi się żeby handel był głównym powodem kupowania tel u opa

  • 0

    7. ~m/  2010-01-30 19:28:39  host: ato211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Najciekawsze są ceny od.. 2 zl, jakaś nowa promocja:D

  • 0

    8. ~  2010-01-30 20:33:06  host: chello089076121120.chello.pl

    Ceny dla firm tez są kosmiczne. Mój LG KP 500 kosztował aż 120 zł :! Tańsze telefony do badziewne 2G :(

  • 0

    9. ~as  2010-01-30 21:54:51  host: 77-253-242-195.adsl.inetia.pl

    #5 coś masz niewielkie pojęcie - Plus również nie zakłada SIMLOCKA i to prawie od roku. Tak więc Orżnąć jest w tej dziedzinie można powiedzieć 'elitarna'.

  • 0

    10. ~  2010-01-30 22:01:47  host: v11-13.opera-mini.net

    Plus jako pierwszy nie zakładał juź dawno SIMlockow.. Ale to bylo nieoficjalne i tylko na niektorych telefonach.

  • 0

    11. ~N  2010-01-31 00:28:24  host: host-62-141-255-222.tomaszow.mm.pl

    Zakładanie simloków trąci komuną chińską. Może niech jeszcze zrobią nakładkę na treści wyświetlane na telefonach tego operatora. Jeszcze 5 lat temu Idea była dynamicznym operatorem o 20% tańszym od konkurencji i innowacyjnym... Mamy 2010 rok a tam cenniki i usługi z 2008. Jedynie PREPAID odświeżają. No cóż krytykować możemy ale to nie nasz biznes... Zobaczymy kiedy zaczną dalej agresywnie umoacniać pozycję. Może po przejęciu P4 przez F.T. zmienią zapatrywania a może jeszcze bardziej zahamują rynek...

  • 0

    12. ~darek  2010-01-31 08:39:08  host: 77.222.244.28

    Jak dla mnie to orange jest w tej chwili w porzadku. Nie zgodze sie, ze pracuja tylko nad prepaidem, bo maja jeszcze swietna oferte internetu mobilnego oraz przyzwoita oferte abonamentowa.

  • 0

    13.  2010-01-31 09:22:14

    czy ja dobrze widzialem... nowa moda?? zamiast telefono za 1zl sa za 2zl.. niezle;) orange pokazuje nowe granice glupoty

  • 0

    14. ~benny  2010-01-31 09:35:50  host: public-gprs34647.centertel.pl

    Na pewno lepiej kopic telefon bez simlocka niż z nim, to raczej oczywiste. Ale Orange jakoś nie może się przełamać. Do tego ceny, które też średnio zachęcają do tej sieci

  • 0

    15. ~  2010-01-31 10:14:32  host: v05-16.opera-mini.net

    @as. Oj pieprzycie bzdury kolego as. miesiąc temu siostra brała miksa w Plusie i telefon ma simloka.

  • 0

    16. ~za gotówkę  2010-01-31 10:23:12  host: adqn162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Skoro uważacie ze telefon u Operatora jest za drogi,to kupcie w Supermarkecie na raty i problem zniknie, albo jak kto woli, wywalić gotówke:) Ludzie jak Mi coś nie pasuje, to tego nie biore. ale wiekszosc"chociaz Wie, że nie kupi, to i tak pomarudzi,tak dla niedzielnej zasady" :) Pozdrawiam

  • 0

    17.  2010-01-31 10:36:51

    No i gdzie jest ta Nokia 5230, o której było wspomniane we wcześniejszym newsie? http://www.telepolis.pl/news.php?id=17195 Oto cytat: "Promowane modele telefonów to Samsung S5230 Avila GPS, Nokia 5230, LG GD510 i Nokia 2730 classic - wszystkie w cenie nie od 1 zł, jak to zwykle bywa w promocjach, lecz od 2 zł." W cenniku go nie ma, więc skąd ta informacja??? Jeśli to literówka (domyślam się niestety, że może chodzić o Nokie 5220) to proponuję więcej rzetelności w redagowaniu tekstów.

  • 0

    18.  2010-01-31 10:44:23

    Sorry, podałem złego linka, to o tego chodzi: http://www.telepolis.pl/news.php?id=17182 Jeśli ktoś ma info na temat pojawienia się Nokii 5230 w Orange, dajcie znać :)

  • 0

    19.  2010-01-31 14:09:50

    Orange jak zwykle próbuje przebijać ceny rynkowe, brawo.

  • 0

    20.  2010-01-31 23:19:28

    Telefony w Orange podrożały o 100%, te które były po 1 zł teraz są po 2 zł. Klien i tak zapłaci bo przecież co to jest 2 zł a operator "zarobi" po 1 zł na każdym telefonie. Najpierw wycofali się z minuty po 0,29 zł w abonamencie, a teraz takie cuda z opłatą za fon. Żenada !!!

  • 0

    21. ~marcin  2010-02-01 07:29:04  host: gddkia.vlan111.architor.lubman.net.pl

    Porównanie: nokia e52: orange55 - 649. play60- 149. gdzie tu logika

  • 0

    22.  2010-02-01 13:46:45

    2pln to grosze, przecież operator nawet jak sprzeda 100k telefonów to tyle tysięcy zarobi. To żadne pieniądze. A oferta jest znośna, minuty mogłyby być cały okres umowy ale naszczeście nadrabiaja prezentami na zawsze

Dodaj swoją opinię