Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w Orange

Nowe telefony w Orange

sirmark 3 Listopada 2009 19:45

0 0

Od 3. listopada do promocyjnych cenników telefonów w ofercie Orange abonament, mix oraz w ofercie dla biznesu wprowadzone zostały nowe telefony.

W ofertach dostępne są telefony: Samsung I8000 Omnia II i SonyEricsson Yari. W ofercie dla biznesu dodatkowo pojawił się także SonyEricsson Jalou.




Zobacz: cennik Orange Abonament (24)
Zobacz: cennik Orange Abonament (30)
Zobacz: cennik Orange Abonament (36)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (24)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (30)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (36)
Zobacz: cennik telefon w ofercie Orange dla Firm - 24.
Zobacz: cennik telefon w ofercie Orange dla Firm - 30.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~dwaeuro  2009-11-03 20:22:19  host: 95.155.118.1

    A kiedy Motka DEXT?

  • 0

    2.  2009-11-03 20:24:23

    kiedy beda iphony ????

  • 0

    3.  2009-11-03 20:41:50

    Omnia II bez aktywacji znacznie tansza od tych ktore sprzedaja wiadomo gdzie.

  • 0

    4. ~  2009-11-03 20:48:04  host: chello089078165010.chello.pl

    A gdzie Nokia E52?!

  • 0

    5. ~  2009-11-03 21:02:33  host: 093105086098.legnica.vectranet.pl

    dno

  • 0

    6. ~Krzysiek  2009-11-03 21:04:16  host: cat14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zgadza się, ta cena Samsunga I8000 nigdy bym nie pomyślał, ze będę rozważał pójście do salonu Orange i kupno tam telefonu bez kontraktu :) Ci z allegro już chyba tylko największym frajerom wcisną te telefony bez Polskiej gwarancji za 2200ZŁ :p

  • 0

    7. ~allezuy  2009-11-03 21:16:29  host: chello089074153057.chello.pl

    @2.Przecież IPhone już dawno są w Orange :P

  • 0

    8. ~Wlad  2009-11-03 21:29:45  host: nat6.pp.com.pl

    W latach ubiegłych Orange była czołowym operatorem oferującym najnowsze modele firmy HTC. W tym roku pojawiło się 11 nowych modeli, m.in.: HTC HD2, Imagio, Touch2, Tattoo, Hero, Diamond2, Magic, Touch Cruse II, Snap i Touch Pro2. Tylko jeden z nich (Magic) jest aktualnie w ofercie! Znikły z oferty: HTC Touch HD, HTC Touch Pro. Zdecydowanie lepiej jest u konkurencyjnych operatorów: Erze, Plusie, a zwłaszcza w Playu! Czyżby Orange zchodziło na psy? Oszczędzajac, Orange w wielu rejonach Polski zrezygnowało z usług Poczty Polskiej, teraz rachunki roznoszą jakieś szemrane firmy kolporterskie. Efekt — od 2-3 m-cy abonenci nie widzą na oczy rachunków z wszelkimi tego konsekwencjami!!! Mam dość "rozmów" z automatami i tzw. "konsultantami". Chyba przejdę do jednego z wirtualnych operatorów.

  • 0

    9. ~  2009-11-03 21:37:47  host: chello089074153057.chello.pl

    Ciekawe czy jak będę z nimi przedłużał umowę to będę miał jakiś rabat na telefony. [Nie wliczając punktów Profit]. Jestem w Pomarańczowej sieci już 4 lata.

  • 0

    10. ~mila  2009-11-03 21:41:17  host: h-87-199-78-102.dolsat.pl

    "8" tak.. u wirtualnych operatorów, wirtualną fakturę dostarczy ci Poczta Polska... niezły koleś... po co ci w ogóle faktura papierowa? nie słyszałeś o DD, możliwości podglądu/wydruku faktury przez www, itp.?

  • 0

    11. ~Wlad  2009-11-03 21:44:21  host: nat6.pp.com.pl

    Chello, ja jestem już 9 lat (przepraszam do 2006 roku w swoiskiej Idei). Dobre rabaty udzielane były jeszcze do zeszłego roku! Teraz mozesz liczyć na rabaty dot. starszych modeli lub na telefony z dolnej półki.

  • 0

    12. ~  2009-11-03 21:47:25  host: chello089074153057.chello.pl

    @11. A jeśli płacę abonament 55 zł miesięcznie ???

  • 0

    13. ~Wlad  2009-11-03 21:47:35  host: nat6.pp.com.pl

    Mila, tak się składa, ze jest mi potrzebna własnie papierowa faktura (rachunek). Nie każdy może korzystać z bankowego zlecenia płatności lub płatności poprzez Internet.

  • 0

    14.  2009-11-03 21:48:30

    Faktura papierowa ??? .Wszystko oglądam i płacę przez internet. Wirtualni operatorzy tylko przez internet.

  • 0

    15. ~Jabłczyński nie Jabczyński  2009-11-03 22:27:19  host: host-89-228-241-255.kalisz.mm.pl

    Czy to jest normalne, że się masturbuję mając przed sobą zdjęcia Iwony Kossman vel. Szlafrok i Grażyny Piotrowskiej - Oliwy???

  • 0

    16. ~PIR  2009-11-04 00:39:51  host: host-62-141-255-222.tomaszow.mm.pl

    W oryndzu płacę 60zł netto (z 2 darmowymi numerami) i AVILA była w propozycji za 149zł netto podobnie jest w Plusie tylko, że tam jest to mix za 30zł brutto czyli coś w tej pomarańczy zaczyna gnić

  • 0

    17. ~PIR  2009-11-04 00:43:19  host: host-62-141-255-222.tomaszow.mm.pl

    oczywiście mogłem negocjować przy umowie na 30 miesięcy ale wzamian potrzebowałem 2 darmowych numerów bez opłat... I tu pojawia się problem jest możliwość 5 na 6 miesięcy przy umowie na 30mieś. Po co robili poziomy negocjacji skoro z 4 działają 2 a piąty dla wielu sprzedawców to fikcja... Pewnie za miesiąc zabraknie im kasy na telefony w umowach dla stałych abonentów

  • 0

    18. ~Marko  2009-11-04 12:20:53  host: dot118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @3 @6: Zgodzę się z wami, jeżeli chodzi o ceny Omni II to zaskoczyli bardzo. Spodziewałem się że przed świętami mogą dać coś taniej żeby zachęcić do odwiedzin salonów ale zaoferowanie cen niższych od tych które możemy znaleźć na allegro to kosmos. Zastanawiam się co będzie gdy Omnia II wejdzie do e-shopu pomarańczy. Tam ceny standardowo są niższe więc możemy przypuszczać że będzie jeszcze taniej.

  • 0

    19. ~xc  2009-11-04 13:10:04  host: 95.155.118.1

    do 18: tylko że nie ma możliwości zakupu bez aktywacji w orange online

Dodaj swoją opinię