Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w Orange

Nowe telefony w Orange

sirmark 8 Kwietnia 2009 21:42

0 0

Od 10. kwietnia Orange wprowadza nowe telefony w ofertach dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz Mix.

W ofercie dla klientów indywidualnych Orange abonament oraz Orange Mix pojawią się modele SonyEricsson W595s oraz SonyEricsson F305. Pojawi sie także druga model LG KU990i (czyli uproszczona wersja modelu LG KU990




W ofercie dla firm, oprócz wyżej wymienionych telefonów pojawią się także LG KM900 Arena oraz Samsung SGH-M8800 Pixon.

Zobacz: cennik Orange Abonament (24)
Zobacz: cennik Orange Abonament (30)
Zobacz: cennik Orange Abonament (36)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (24)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (30)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (36)
Zobacz: cennik telefon w ofercie Nowy Orange dla Firm - 24.
Zobacz: cennik telefon w ofercie Nowy Orange dla Firm - 30.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3.  2009-04-08 21:52:19

    2@ Pewnie dlatego że jakby dali Playa to posądzeni byliby o stronniczość mimo że już są często. ;)

  • 0

    4. ~  2009-04-08 21:56:29  host: p05-08.opera-mini.net

    Sirmark z tym ku990 to nie obnizka tylko daja 2 wersje tego fona z literka "i" i jest ona tansza od tej podstawowej wersji niestety niesa mi znane roznice miedzy tymi 2 modelami

  • 0

    5. ~arekrot  2009-04-08 21:56:41  host: 91.206.244.1.jpk.pl

    Ceny? Kosmos 5 Galaktyka. ORANGE-Samsung L760 (staru model) Abonament za 25 zł Cena -449 zł. W PLAY za identyczny przy tym samym abonamencie 1 zł. i kto tu ma szacunek dla Klienta.

  • 0

    6.  2009-04-08 22:03:58

    #5 Play?:)

  • 0

    7. ~  2009-04-08 22:06:06  host: p05-08.opera-mini.net

    W cenniku jest ku990 cena niepromocyjna 1499zl i ku990i cena niepromocyjna 799zl wiec to 2 odrebne fony

  • 0

    8.  2009-04-08 22:08:28

    #4. masz racje. juz poprawilem. pozostaje sie dowiedziec czym to sie bedzie roznic.

  • 0

    9. ~  2009-04-08 22:16:32  host: p03-04.opera-mini.net

    Sirmark niema sprawy tylko dodaj do tego newsa info o roznicach bo sam jestem tego ciekaw byc moze oslona na obiektyw korektor dzwieku itp ale pewnosci niemam zadnej

  • 0

    10. ~marvass  2009-04-08 22:18:49  host: aell60.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No wreszcie Pixon sie pojawi tylko ciekawe jak bedzie z softem orange czy nie bedzie zamulał telefonu.

  • 0

    11.  2009-04-08 22:58:16

    Wydaje mi sie ze z tym LG to moze byc tak ze bedzie to wersja KE990 czyli nie obslugujaca 3G

  • 0

    12.  2009-04-08 23:39:02

    Zamiast dać taką E51 w abo za 55zł za 1zł to oni chcą 500zł przecież to zdzierstwo w biały dzień. Taki PLAY abo 45 E51 1zł. Ehhh Orange sam sobie psujesz opinie. Już nawet jest taki wizerunek klientów Orange, jeśli człowiek pojawi się ze złomem pokroju Nokii 2610 to wiadomo że ma w Orange.

  • 0

    13.  2009-04-09 00:18:56

    *12 - nie wiem bo nawet nie zagladalem wcenniki orange ile chca za e51 ale jesli 500zk to z ch... sie za rozum zamienili... raczej nie uzywam takich arguentow ale jak inaczej mozna nazwac takie debilstwo. Jesli ten model tyle kosztuje bez aneksu a moze taniej!!!!!

  • 0

    14. ~yeti  2009-04-09 00:34:49  host: dcf24.neoplus.adsl.tpnet.pl

    12. kwistas A jak się pojawi ze sprawnym "zabytkowym złomem" ME45, to z jakiej jest sieci?

  • 0

    15. ~  2009-04-09 00:45:49  host: p03-14.opera-mini.net

    Śmieszny jesteś Kwistas.Thonka

  • 0

    16. ~angus  2009-04-09 07:48:43  host: afp107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @12- E 51 w ofercie przedluzeniowej z punktami profit i ich rabatem na ten fon w abo 35 kosztuje... 392 PLN!!! W Play-u z tego co sie orientowalem to w abo 45 PLN jest za 99 PLN. Chyba, ze cos sie zmienilo.

  • 0

    17. ~Michal1994  2009-04-09 12:42:20  host: ako81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja jestem ciekaw kiedy w orange pojawi sie sony ericsson W705u już od dawna powinien być

  • 0

    18. ~fado  2009-04-09 19:30:56  host: yarpen.mac.edu.pl

    a ja jestem ciekawa czym będzie się różniła wersja LG KU990i od KU990, bo pierwowzór był dopracowany pod kazdym wzgledem oby z KU990i tez tak było.

  • 0

    19. ~mardok  2009-04-09 19:37:41  host: evdo-78-30-83-12.subscribers.sferia.net

    ja czekam na LG Arene zapowiada się ciekawy telefon

  • 0

    20. ~  2009-04-13 07:34:56  host: f96-053.opera-mini.net

    No,orange zareagował na wojnę podnosząc ceny telefonów średnio o 100zł.

  • 0

    21. ~grzes  2009-04-20 14:36:23  host: w3c173.vline.pl

    LG KU990i w zestawie posiada jedynie ładowarkę ( ku990 płytkę, słuchawki, rysik itp... ) i ma gorszy aparat tzn. optyka LG. Tak mi powiedzieli w salonie play.

  • 0

    22. ~a  2009-04-23 12:56:30  host: bge93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    LG Arena chyba już jest w ofercie prawda ??

Dodaj swoją opinię