Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w Orange

Nowe telefony w Orange

sirmark 11 Marca 2009 13:19

0 0

Od 12. marca Orange wprowadza w ofercie Orange Abonament oraz Mix dwa ciekawe telefony.



nokia 5800 samsung s8300


W ofercie pojawią się Nokia 5800 oraz Samsung S8300. Dodatkowo w ofercie mix pojawił się telefon LG KP501 oraz Sony-Ericsson C702 w wersji bez Navifona.


Zobacz: cennik Orange Abonament (24)
Zobacz: cennik Orange Abonament (30)
Zobacz: cennik Orange Abonament (36)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (24)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (30)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (36)


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~sylvestr  2009-03-11 13:28:35  host: acjq161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nikt już nie chce komentować nowości w orange? a redaktor tak sie starał stwierdzeniem "dwa ciekawe telefony":)

  • 0

    2.  2009-03-11 13:28:40

    Pff hehe, o czym my tu gadamy jak taka e51 kosztuje 599zl przy abo 55zl na 24 miesiace. Koszt taki sam jak na allegro. Przeciez to po prostu bezczel!

  • 0

    3. ~~m  2009-03-11 13:33:11  host: beh108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    telefony może i ciekawe ale za to ceny juz trochę mniej :/

  • 0

    4. ~bigmik  2009-03-11 13:36:44  host: dof87.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale tak czy tak pierwsi wprowadzili te telefony na rynek i za to maja u mnie plusa...

  • 0

    5.  2009-03-11 13:40:22

    Te telefonu ogólnie są drogie, a jak trochę pogrzebałem w Internecie to nie są takie złe. Raczej ponarzekałbym na inne ceny telefonów, które są już od jakiegoś czasu na rynku, a ceny chyba dawno nie były aktualizowane w cenniku.

  • 0

    6. ~prezes  2009-03-11 13:40:36  host: acvp155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wolałbym żeby ostatni wprowadzili, a w normalnych cenach, a nie z kosmosu!! Później się dziwią że mają duży współczynnik odejść hehe

  • 0

    7. ~Ziomek  2009-03-11 13:43:39  host: cvj242.internetdsl.tpnet.pl

    Może Orange zacznie kupować na Allegro telefony od Ery i Playa bez simlocka? :) W ten sposób też by dołączyli do zacnego grona antysimlockerów i przy okazji ceny telefonów byłyby niższe. To oczywiście żart.

  • 0

    8.  2009-03-11 13:48:40

    bigmik - Samsung S8300 najpierw wskoczył do oferty Ery :)

  • 0

    9. ~bigmilk  2009-03-11 14:10:35  host: dof87.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a jak sie ceny kształtują??

  • 0

    10. ~mxx_rs  2009-03-11 17:08:25  host: 62-dom-20.acn.waw.pl

    Telefony ciekawe ale ceny są nie do przyjęcia. Parę lat temu w przeciętnej taryfie super mega wypasiony telefon z budzikiem i wibracją kosztował między 99 a 199 netto. I nie przesadzajmy ,że te wszystkie dodatki typu aparat itd aż tak podniosły koszty produkcji. 200-300 zł to max co powinno być dla średniego abonamentu (50-75/mc) przy umowie na 24 mc-e.

  • 0

    11.  2009-03-11 18:02:09

    nie jest az tak drogo, patrzac na cennik przy abo za 100zl 5800 jest za 600zl. ja przy takim samym abo dawalem tyle samo za leciwa n73 prawie 2 lata temu...

  • 0

    12. ~Matt  2009-03-11 19:46:19  host: ip-80-245-179-10.uznam.net.pl

    Ostatni czasy zauważyłem, że w Orange najbardziej opłaca się podpisywać umowy poprzez stronę (Orange.pl). Na moim przykładzie: według cennika w salonie Nokia E71 na abonament 100 zł kosztuje ~400zł, na orange.pl ~200zł, a jak zadzwoniłem na propozycje (bo przedłużałem umowę) to zaproponowali mi za 155zł. Więc gadanie, że aż drogo w Orange jest to nie do końca prawda, tylko trzeba umieć szukać ;) Ps. tylko nie mówcie, że bronie Orange, tylko dobrze szukam ;]

  • 0

    13. ~  2009-03-11 20:14:27  host: h-87-199-23-74.dolsat.pl

    "12" jeśłi w cenniku orange jest za 399 zł to przedłużając umowę w salonie miałbyć ją za 155 zł.... tak jak i na słuchawce... i mugłbys korzystać z pełni praw gwarancyjnych...

  • 0

    14.  2009-03-11 23:33:05

    ~Matt współczuje ci. Najpierw trzeba było zobaczyć w jakiej cenie masz telefony u konkurencji, uwierz mi zaoszczędził byś bardzo dużo. Telefony w Orange są były i będą drogie.

  • 0

    15.  2009-03-12 11:16:32

    pamiętajcie ze to prestiż mieć telefon w orange :) nie każdy o zdrowych zmysłach może sobie na niego pozwolić :P

  • 0

    16. ~onik  2009-03-12 12:39:57  host: abbr147.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Telefon sam w sobie jest drogi na wolnym rynku więc co się dziwić ze u operatora też tani nie jest?? Robicie nagonkę zamiast sprawdzić ile kosztuje telefon bez abonamentu... @kwistas: u której konkurencji ten telefon jest??

  • 0

    17. ~bulayooo  2009-03-12 15:42:10  host: hkn78.internetdsl.tpnet.pl

    jak na razie nic w boku orange nie wiedzą o możliwości zakupu nokii 5800... żenada

  • 0

    18. ~Odoaker  2009-03-13 18:38:50  host: dpr109.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wyluzuj, w dniu premiery nie wszędzie trafiły nowinki, do dzisiaj już się pewno wyklarowało ;-)

  • 0

    19. ~  2009-03-13 21:13:12  host: hkn77.internetdsl.tpnet.pl

    umiesz czytać w bok-u nic nie wiedzieli, z reszta w salonie to samo.

  • 0

    20. ~btbsdb yb  2009-03-13 23:27:25  host: public1673.xdsl.centertel.pl

    sbnrtbgt

Dodaj swoją opinię