Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w ofertach Ery

Nowe telefony w ofertach Ery

sirmark 20 Czerwca 2008 22:33

0 0

Od 23. czerwca Era wprowadza nowe telefony w ofercie abonamentowej oraz Mix.

W promocji Jedyny mix na piątkę w systemie Era Mix wprowdzone zostaną trzy nowe modele: Nokia 2600 classic, Samsung SGH-M110, Samsung SGH-U900 Soul. Kilkanaście innych modeli będzie miało zmienione ceny.

W ofercie Tak Tak fon także pojawią się trzy nowe modele: Samsung SGH-B300, LG KE970 Shine, SonyEricsson K530i.




W ofercie Nowa Era oraz Era Relaks wprowadzaonych zostanie sześć nowych telefonów: Nokia 2600, Nokia N95, Nokia N95 8GB, Samsung SGH-M110, Samsung SGH-U900 Soul, SonyEricsson P1i. Kilkanaście innych modeli będzie miało zmienione ceny.

Zobacz: cennik telefonów w ofercie Nowa Era oraz Era Relaks.
Zobacz: szczegóły promocji Jedyny Mix na piątkę.
Zobacz: szczegóły promocji Tak Tak fon.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10. ~sadasda  2008-06-21 09:55:55  host: chello089079253076.chello.pl

    Chyba chodzi o 2600 Classic, a nie o zwykłą 2600.

  • 0

    11.  2008-06-21 09:57:21

    W Plusie też mają żałosne ceny, phiiiiii:)

  • 0

    12.  2008-06-21 11:18:39

    Szkoda tylko, że ceny tych telefonów są tak zaporowe, że bardziej opłaca się kupić nowy w internecie... P1i to już wręcz stary model a oni go dopiero wprowadzają. Wiem wiem ceny spadły i dopiero teraz mogą... ale w cennikach tego nie widać!

  • 0

    13.  2008-06-21 11:47:52

    1300zl i 1500zl za kolejno n95 i n95 8gb. przy abonamencie za 100zl... a juz liczylem, ze poszli po rozum do glowy i dali przynajmniej ceny rynkowe...

  • 0

    14. ~dechomenon  2008-06-21 12:42:24  host: host207-4.kaskada.net

    jeżeli operator kupuje N95 8GB za ok 1500zł, no to jak wrzuci w kalkulatory oferte musi się kontrakt tak spinać,aby na tym zarobił, ktoś to na pewno kupi. Co z tego, ze kupisz tel. na wolnym rynku, zeby dzwonić i tak musisz mieć kase na koncie. Tylko tyle, ze nie masz zobowiazania czasowego.

  • 0

    15. ~Random  2008-06-21 13:33:35  host: azw170.internetdsl.tpnet.pl

    Ehh Orange .. nokia w abo 55 - 720 plnów .. w Play'u 199, w orange są tanie telefony??? zeby kupic tą nakię w miare rozsądnej cenie trzeba wziąć abo 75-100 i wybulic 249 pln .. ^^ smiech na sali

  • 0

    16. ~Random  2008-06-21 13:42:02  host: azw170.internetdsl.tpnet.pl

    chodziło mi o nokię e51.

  • 0

    17. ~Random  2008-06-21 13:57:03  host: azw170.internetdsl.tpnet.pl

    po za tym Play wcale nie ma dobrych z nokią układów, przynajmniej tak mówiła mi przedstawiciel handlowa, samsungi owszem ale nie nokia, czyli da się po prostu.

  • 0

    18.  2008-06-21 16:25:33

    17. Nie wiem czy to prawda ale faktycznie w Play jest do wyboru znacznie więcej modeli firmy Samsung niż Nokia. 15. Ceny umowa 24mies. Samsunga U900 Nowa Era 60 - 899zl, Orange 55 999zl, Play Nowy 65 499zl, no i allegro 1000zl, podajesz dla taryfy 120

  • 0

    19.  2008-06-21 16:39:02

    dechomenon: A simlok to pikuś?

  • 0

    20. ~aron  2008-06-21 17:07:14  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    o, wprowadzili, SE P1i - fajny fon z mnostwem funkcji: wifi, voip, klawiatura qwerty. jak patrze na cennik to za 200, 300pln mozna go juz miec

  • 0

    21. ~Random  2008-06-21 20:06:23  host: azw170.internetdsl.tpnet.pl

    stary już ... a i symbian UIQ do mnie nie przemawia.

  • 0

    22. ~  2008-06-22 18:25:33  host: host-81-190-32-102.szczecin.mm.pl

    te ceny są wyzsze niżceny telefonów w sklepie bez zobowiązań

  • 0

    23. ~marek  2008-06-22 18:26:19  host: host-81-190-32-102.szczecin.mm.pl

    katastrofa

  • 0

    24. ~hirek  2008-06-23 10:06:42  host: doo116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    se 530i za 1 pln w abonamencie od 45 pln może się cieszyc sporym powodzeniem. lubiana w Polsce marka, funkcje nieco podobne do k750i , wyeliminowanie awaryjnych joysticków, niezły design - mysle, że to się ludziom spodoba

  • 0

    25.  2008-06-23 20:47:30

    P1i jest naprawde bardzo fajny i nie kosztuje duzo w erze tak jak ktos napisal 200-300zl i juz nasz, widze ze era ponownie dala duzo telefonow do wyboru dla kazdego cos milego:) sam uzywam 3110 classic i nie narzekam, teraz patrze na tego 2600classic i tez wyglada fajnie

  • 0

    26. ~hator  2008-06-24 21:46:51  host: nat-224-245.man.bydgoszcz.pl

    u podstaw myslenia co niektórych z was lezy błędne zalozenie, ze w sieci telefon powinien byc tanszy. otoz niekoniecznie, siec zamraza w telefonach swoj kapital, czasem na dluzej niz trwa koniunktura na okreslony model. to takla ogólna uwaga, ale jak przejrzalem sobie ofertę... orange to ceny niektorych modeli są naprawde atrakcyjne! np samsung l760 w najtanszym abo jest tanszy niz na wolnym rynku! to samo z HTC touch dual... zawsze jest tak,ze na dwoje babka wróźyła i jednym wyda sie atrakcyjniej w tej a innemu w innej sieci. Ostatecznie decyduje abonament, a tu o patelnie bije sie era i orange,ale w orange jest przejrzysciej. no i jak sie skrzetnie wykorzysta prezenty to wychodzi najtaniej na rynku wg mnie

  • 0

    27.  2008-06-24 21:55:22

    musze sie w czesci zgodzic, ze operator lokuje swoj kapital czasem ten telefon jest wart naprawde duzo, co do ofert ery i orange to wg mnie jednak era ma wieszkszy wybor telefonow, noi ma kilka perelek, armani, prada:)

  • 0

    28. ~Dina  2008-06-26 05:52:37  host: p05-06.opera-mini.net

    Nokia 2600 classic to bardzo fajny,użyteczny telefonik dla osób nie wymagających cudów od telefonu. Mam go i bardzo sobie chwalę. Tylko bateria mogłaby być nieco lepsza. :)

  • 0

    29. ~  2008-06-27 10:42:08  host: ako92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    scccccdsz

Dodaj swoją opinię