Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w ofercie Tak Tak Fon

Nowe telefony w ofercie Tak Tak Fon

sirmark 11 Lipca 2007 16:41

0 0
Era wprowadziła sześć nowych telefonów do oferty Tak Tak Fon.

W promocjach pojawiły się telefony: LG KG130, Samsung SGH-X510, Sony Ericsson K510i, Nokia 6103, Nokia 6131, Samsung SGH-E250.

Zobacz: szczegóły promocji Tak Tak Fon.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~  2007-07-11 17:11:58  host: dynamic252-183.tvk.torun.pl

    no wszystko fajnie ale jakies nowe taryfy by sie przydało wieje starocia u nas w tak taku :( mam nadziejeę ze niedługo era nas zaskoczy :) pozdroooooo

  • 0

    4. ~Adi  2007-07-11 17:12:21  host: ip-81-15-216-51.unregistered.net.telenergo.pl

    Niech łośki zrobią cos z Tak-Takiem! Cały czas albo oferta abonamentowa albo Mix.. Od powstania tak-tak fona w zwyklym tak taku nic sie nie zmienilo!!!!!

  • 0

    5.  2007-07-11 17:25:51

    Całkiem zjadliwe telefony.

  • 0

    6.  2007-07-11 17:34:20

    I sie pwnie nie zmieni - musza czyms te fony dotowac;)

  • 0

    7. ~jaszczura  2007-07-11 17:40:57  host: cpc3-linc7-0-0-cust442.nott.cable.ntl.com

    zawsze były fajne telefony w promocji w erze

  • 0

    8. ~uniform22  2007-07-11 17:44:49  host: aazi50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sami zwolennicy taktaka nieźle dla mnie te telefony to lipa no może poza 6131 która jescze jako tako daje rad pozdrawiam

  • 0

    9. ~hmm  2007-07-11 18:41:10  host: gw-147-37.siec.alfa.pl

    Chcą jak najwięcej łosiów na tą ofertę złapać, dopiero po tej łapance zmienią coś w TT. Ale się przeliczą barany, bo mnie już wtedy w TT od daawna nie będzie. TT już mnie wkurza a jak człowieka zaczyna wkurzać operator z którego korzysta to już jakby rozwód.

  • 0

    10. ~hmm  2007-07-11 18:48:06  host: gw-147-37.siec.alfa.pl

    Bo podstawowy problem Ery dla mnie od jakiegoś czasu polega na tym że swoje oferty poprawiają z 2-miesięcznym opóźnieniem. Z lidera stają się outsiderem. Może i Orange tylko dorównuje dziś w prepaidzie Tak-Takowi ale zrobiło jakiś postęp, za to Era śpi !!

  • 0

    11. ~hmm  2007-07-11 19:00:37  host: gw-147-37.siec.alfa.pl

    A w ofercie brakuje W200i i 3110 Classic. Po wakacjach pewnie na to wpadną.

  • 0

    12. ~jojo  2007-07-11 19:01:36  host: eev163.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "inka" - no to witaj w klubie. ;-) Ja też jestem fanem Samsungów (szczególnie tych z klapką), choć niekoniecznie akutat tego konkretnego modelu...

  • 0

    13. ~Dina  2007-07-11 19:28:53  host: p04-04.opera-mini.net

    A ja jestem fanką Nokii. A stałam się nią dopiero po okresie "mienia" dwóch Alcateli,Motoroli,trzech Sagemów i Samsunga. I myślałam,że pozostanę przy Samsungu,chociaż kilka rzeczy mnie w nim wkurzało. Aż pewnego dnia kupiłam Nokię 6680 i było wielkie WOOOW!!! To było to,czego szukałam,telefon dla mnie idealny! Tak zostałam fanką Nokii,której przez tyle lat nie chciałam. Teraz w moim domu są 4 Nokie (N70,6080,6021,6030) i wszyscy są zadowoleni. :)

  • 0

    14. ~Kefas  2007-07-11 19:53:32  host: bsb194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Może lekki OT ale wiadomo co z rebrandingiem Ery na T-Mobile? Można na niego liczyć jeszcze w tym roku?

  • 0

    15. ~sq5buo  2007-07-11 21:05:25  host: 212.2.99.0

    sorry, ze nie w temacie ale moze znacie adres strony, na ktorej po wpisaniu nru telefonu wyswietla sie info o sieci (czy mobilna czy stacjonarna)? Mialem gdzies zapisane ale jak potrzeba to nie moge znalezc. Zdaje mi sie, ze to byla strona z Wielkiej Brytanii. Jak mozna to podrzuccie link na willow31(at)wp.pl Dzieki.

  • 0

    16. ~Sb  2007-07-12 00:20:29  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    Sorry ale od 6020, 6030 czy 6080 chyba lepszy jest E250...

  • 0

    17. ~  2007-07-12 12:38:08  host: ciu123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dokladnie, Era spi i spoznia sie z oferta. Moim zdaniem najlepsza jest oferta Plusa. Sam mam MIXa z nowym telefonem z mp3.

  • 0

    18. ~gormar  2007-07-14 23:53:01  host: dsd237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @15. Adres strony do sprawdzania numerów telefonów i ich sieci: http://is.eranet.pl/updir/

  • 0

    19. ~wielebny radziu  2007-07-15 14:24:57  host: host-ip1-108.crowley.pl

    co za żałosna oferta !!ceny telefonów ,przy umowie na 24 miesiące, wynoszą prawie tyle samo jakbyśmy je mieli kupić na ALLEGRO. I nie trzeba się wiązać umową dla telefony.

  • 0

    20. ~Legat  2007-07-25 11:55:43  host: dml232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zgodzę się z jedną z poprzednich wypowiedzi. MixPlus jest najciekawszy w tej chwili. jednak telefony muzyczne mają w sobie to coś. zresztą nie ma co ukrywać to jest kolejny krok w przyszłość. coraz mniej sprzętu trzeba już nosić ze sobą, bo wszystko jest w jednym urządzeniu.

  • 0

    21. ~taktakfon  2007-07-31 12:49:48  host: aaii7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a czy ktoś wie jak zakończyła się sprawa kary za zmianę regulaminu w erze, bo podoba mi się ich oferta ale nie za bardzo traktowanie klientów

  • 0

    22. ~  2007-08-02 11:31:58  host: aahw119.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wlecze się jak flaki w oleju, od sądu do sądu, odwołanie za odwołaniem. Niewiadomo kiedy i jak się zakończy.

Dodaj swoją opinię