Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w ofercie Tak Tak fon

Nowe telefony w ofercie Tak Tak fon

sirmark 1 Września 2008 11:33

0 0
Era wprowadziła nowe odsłony promocji w ofercie Tak tak fon oraz Era Mix.

W ofercie Tak Tak fon wprowadzono nowe telefony: Nokia 1209, Sagem my721X, Samsung SGH-U600, SonyEricsson K660i oraz SonyEricsson W880i.

Zobacz: regulamin promocji "Tak Tak fon".

W ofercie "Jedyny Mix na piątkę" w systemie Mix obniżono ceny telefonów Samsung SGH-U600, SonyEricsson K660i oraz SonyEricsson W350i

Zobacz: regulamin promocji "jedyny taki mix na piątkę"



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5.  2008-09-01 13:11:29

    TT i tak jest za dobry. Doskonałych rzeczy się nie zmienia ;-)

  • 0

    6. ~get  2008-09-01 13:25:05  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    horrendalna drożyzna...

  • 0

    7. ~get  2008-09-01 13:26:02  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    r - to sprawdź sobie ofertę play, to zobaczysz jak bardzo, bardzo, baaaaaaardzo daleko brakuje TT do doskonałości

  • 0

    8. ~  2008-09-01 13:32:59  host: h82-143-175-205-static.e-wro.net.pl

    a co z cennikiem?

  • 0

    9. ~  2008-09-01 14:17:49  host: 87-205-240-77.adsl.inetia.pl

    #8 kliknij w regulamin tam jest cennik podany

  • 0

    10. ~  2008-09-01 14:30:14  host: dvk98.internetdsl.tpnet.pl

    5 doskonały to chyba fanatyk z ciebie TT doskonały?? większej głupoty nie słyszałem :D

  • 0

    11. ~smart  2008-09-01 15:53:44  host: inet20909nj-3.eranet.pl

    iPhone 8GB to po byku ma cenę 1399 zł, bez umowy można go dostać za te same pieniądze.

  • 0

    12.  2008-09-01 16:29:48

    UWAGA,UWAGA!!!W ofercie Tak-Tak Fon NIE JEST DOSTĘPNY PAKIET LOJALNOŚCIOWY!!!Ponadto Era kłamie i świadomie wprowadza w błąd potencjalnych nabywców informując w"najczęściej zadawanych pytaniach",że w Tak-Tak Fonie są dostępne WSZYSTKIE(!)usługi dostępne w Tak-Taku.Dopiero analiza wstępu do regulaminu "Pakietu 30 minut"(dostępnego dla klientów TT,TTFona,Era Fun),oraz"Pakietu Lojalnościowego"(wymienia sie tylko użytkowników TT),pozwala wychwycic subtelną aczkolwiek istotną różnicę,a to stoi w sprzeczności ze stwierdzeniem o identycznym dostępie WSZYSTKICH usług w obu taryfach.

  • 0

    13.  2008-09-01 16:34:12

    #7: no sprawdziłem ofertę Play. Moim zdaniem się nie umywa do ideału jakim jest Taktak. Play moim zdaniem zaniknie tak jak Sami Swoi. Zostanie tylko jedna dobra oferta jaką jest mój ukochany TT. TT rules, TT de best and ferever.

  • 0

    14.  2008-09-01 16:36:49

    #10: jaki fanatyk? Po prostu wiem co dobre i tylko tego używam. Ty też kiedyś zrozumiesz, że nie ma lepszej oferty niż TT. Wiwat TT najsłuszniejsza oferta ze słusznych. ;-)

  • 0

    15. ~jojo  2008-09-01 16:45:34  host: efe137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    toms (120) - wiesz powiem Ci szczerze, że odkąd wszedł do oferty "Pakiet Lojalnościowy", to do razu sprawdziłem regulamin i ofertę TT Fon-a i wiem od dawna, że ten pakiet nie jest dostępny. Naprawdę żadna nowość. Co prawda wdziałem, ten zapis o "wszystkich usługach z TT", ale naprawdę, to nie powstrzymało mnie od dokładnego sprawdzenia oferty. Ja nie opieram się jedynie na "najczęściej zadawanych pytaniach". ;-)

  • 0

    16.  2008-09-01 17:04:44

    OK,to też zadzwoniłem pod 9602 i zapytałem o dostępność w TTF Pakietu Lojalnościowego.Zgadnij,jaka była odpowiedź?? Oooooczywiście ,pakiet jest dostepny!I co,żaden sąd mi tego nie uzna,a klient ma prawo szczegółówo wiedzieć jakich usług jest pozbawiony po zmianie oferty.Tylko skąd jak konsultanci kłamią,a na www.era.pl są sprzeczne informacje,a w salonach to szkoda w ogóle gadać.Pozdrawiam:)

  • 0

    17.  2008-09-01 17:11:54

    I jeszcze jedno.Szkoda że konkurencja nie wyciągnęła wniosków z lekcji pt."Nowe Orange Go"-zero pakietów,sms z czasem i kosztem rozmów.Zauważcie,że erajednostki ,czy minuty z pakietów są podawane z dokładnością do 15 sekund,co daje pole do nadużyć i manipulacji.Jedna(a właściwie dwie wady w w/w taryfie Orange:żeby tanio rozmawiać trzeba ładować konto 100zł co 5 miesięcy,brak sumowania ważności konta.Ale za to jest Program Profit,a to to bardzo dużo.Puki co korzystam i z Ery i z Orange.Pozdrawiam.

  • 0

    18. ~jojo  2008-09-01 17:55:08  host: efe137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    toms - na BOU często nawet nie wiedzą, że jeszcze żyją - choć fakt faktem nieładnie z ich strony, że wprowadzają klienta w błąd. Co do naliczania Erajednostek. Sprawdzałem kilka razy czy Era rozlicza mnie poprawnie, sprawdzałem stan konta głównego, "Pakietu minut i SMS-ów", "Pakietu 30 minut / 120 SMS-ów" i nie zauważyłem żadnych nadużyć.

  • 0

    19. ~bolek  2008-09-01 19:51:09  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    U600 bardzo fajny telefon, K660i tez niezly ale osobiscie wole K550i :P co do iphona cena jest uwazam nawet dobra, jak w tt taki telefon to bardzo dobra cena jak i oferta

  • 0

    20. ~bla  2008-09-02 10:32:01  host: cxm106.internetdsl.tpnet.pl

    NO ja bym jednak tak łatwo nie przechodził do porządku dziennego nad stwierdzeniem że rzekomo BOU w PTC wprowadza w błąd ?!? A wprowadza? Qrcze to się kiedyś nazywało z tego co pamiętam niekompetencją no i nie było raczej pożądane czy mile widziane u firm współpracujących! Jeżeli tak jest w rzeczywistości no to dla mnie osobiście to jest SZOK!!!!

  • 0

    21.  2008-09-03 14:09:20

    teefony sa super w TT, teraz tylko niech znow wpprowadza jakas fajna promocje po wakacjach i bedzie si

  • 0

    22. ~bolek  2008-09-03 22:04:07  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    osobiscie ja nie mialem nigdy zadnego problemu z obsluga, era bardzo poprawila to, co do ofert TT pewnie i wprowadze tylko czekac az znowu powroca podwojne doladowania:)

  • 0

    23.  2008-09-05 10:20:42

    taaaa,Era bardzo się poprawiła xD,szczególnie wprowadzając limity na ilość zakupionych pakietów-teraz max 10 na 30 dni,wcześniej BEZ OGRANICZEŃ.Wzorem konkurencji "polepszyła" zasady korzystania z nich ustalając termin ważności na 30 dni.Na szczęście nie są tak bezczelni jak Plus,więc łaskawie niewykorzystaną ich część można łaskawie przedłużyć,oprócz pakietu"sms-y i mms-y za grosze",który trzeba wykorzystać w całości w ciągu 30 dni.Podwójne doładawania???Nie wiem jak długo Bolek jest w TT,być może nie pamięta,że kiedyś: 1).w celu aktywacji usługi na pierwsze zasilenie wystarczyło 20 zł.Obecnie to 25 zł. 2).Podwajano kwotę nawet do 500 zł.Obecnie limit wynosił 150 zł. To tak w ramach znacznej poprawy jakości obsługi:)Na koniec mała prośba.Rozumiem,że firma potrzebuje reklamy,ale myślę że rzetelnej.Dlatego gorąco Was proszę:nie piszcie głupot i nie liczcie na krótką pamięć czytających.Zapewniam,że wytknę każdą bzdurę na tym forum,w miarę rzecz jasna czasu i możliwości.I nie uważam,że wiem wszystko.Gdyby tak było nie dał bym się wpuścić w Tak Tak Fona.Ale i tak,pomimo kilku zastrzeżeń będę dalej wierny Erze:)))Pozdrawiam.

  • 0

    24.  2008-09-05 14:43:44

    czyli co? wychodzi ze kiedys w erze bylo lepiej tak? no ja krotko jestem w TT ok 2 miechow i nie narzekam, a mam rozumiem ze nie ma sie z czego cieszyc o.o mnie tam ich oferta baardzo odpowiada,tanio i konkretnie, lepiej niz w plusie ;]

Dodaj swoją opinię