Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w ofercie Orange dla Firm

Nowe telefony w ofercie Orange dla Firm

sirmark 21 Kwietnia 2009 13:12

0 0
Od 21. kwietnia Orange do oferty dla firm wprowadza dwa nowe telefony.

W ofercie dostępne są Nokia E63 oraz SonyEricsson C510. Parę dni temu w ofercie pojawił się także HTC Touch HD.

Zobacz: cennik telefon w ofercie Orange dla Firm - 24.
Zobacz: cennik telefon w ofercie Orange dla Firm - 30.

Źródło tekstu: wł     


Dodaj do:
w sumie: 12
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    1.  2009-04-21 13:14:37

    Kpina.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    2. ~mirekb  2009-04-21 13:17:06  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    patrzac na ceny fonów widac ze operatorzy,jak sami okreslaja w regulaminach promocyjnych raczą klientele bardzo duzymi ulgami(znizkami)przyznanymi w ofertach promocyjnych..fony praktycznie od 2 lat nie są dotowane,orange byl prekursorem tego trendu.tugeder łi ken du mor

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    3. ~doktor  2009-04-21 13:20:51  host: afi202.internetdsl.tpnet.pl

    Nowe telefony w ofercie Orange fla Firm ?? :)) error

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    4.  2009-04-21 13:24:51

    doktor: dzieki.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    5. ~mccat  2009-04-21 13:25:39  host: 088156127244.stk.vectranet.pl

    Minely 2 lata a n73 nadal po tej samej stawce... placisz 61 miesiecznie? Doplac za telefon jeszcze 4 stowki..sek w tym ze tyle kosztuje nowy poza orange xD Totalna porazka :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6.  2009-04-21 13:28:34

    farsa

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7.  2009-04-21 13:32:23

    ja tylko chcialbym zwrocic uwage, ze ze wzgledu na podniesienie cen u operatorow, na allegro wzrosly ceny nowych telefon z drugiej reki.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8.  2009-04-21 13:38:20

    O jakies 10,15 %. Dobrze liczę ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9. ~miro  2009-04-21 14:04:14  host: 199.67.203.143

    Ceny kosmiczne, nie chce nikogo obrażać ale chyba tylko idioci zawierają nowe umowy przy takich cenach słuchawek...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10. ~ads  2009-04-21 14:33:33  host: 212.160.172.70

    ~miro rozumiem chęć posiadania nowego HTC HD ale spójrzmy co lezy u podstaw ...otóż usługi komunikacyjne. Sam chciałbym mieć lepszego smartfona w niskiej cenie ale nie oszukujmy się , za najnowsze wynalazki trzeba wyłozyć kasę , tak naprawdę można mieć dobry abo/ tel z niskiej półki i korzystać ...coś za coś. Mi osobiście nie podoba się ten wyścig technologiczny który przekształca sieci komórkowe w bazary ze sprzętem , rzutując na podstawową misję w jakiej tworzono sieci komórkowe- komunikację