telepolis.pl Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w Mix Plusie

Nowe telefony w Mix Plusie

sirmark 27 Stycznia 2009 01:25

0 0
Od 27. stycznia w Plusie dostępne są nowe odsłony promocji, w których wprowadzone zostają nowe telefony.

Do promocji "Wielka Wyprz w MixPlusie" oraz "Wielka Wyprz w Music Pack" wprowadzone zostają telefony: LG KS360, LG KP500, Nokia 2680 slide (tylko w tej pierwszej), Nokia 5610 oraz SonyEricsson W595.
W pierwszej promocji obniżono także ceny modeli: Nokia N95, LG KE970 Shine. W drugiej zaś ceny Nokii N95 oraz SonyEricssona W890i.

Dodatkowo w promocji "Wielka Wyprz w Taryfach Syberyjskich w Plusie" obniżona zostaje cena Samsunga SGH-F480 do 99zł w Taryfie Syberyjskiej 75.

Zobacz: szczegóły promocji "Wielka Wyprz w MixPlusie".
Zobacz: szczegóły promocji "Wielka Wyprz w Music Pack".

Źródło:


Dodaj do:
w sumie: 17
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    1. ~  2009-01-27 05:34:34  host: f142-053.opera-mini.net

    Zastanawia mnie cena f480 musi byc strasznie tani dla operatorow. Mysle ze 500zl na allegro bedzie a to calkiem mila cena

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    2. ~raf  2009-01-27 07:47:18  host: c35-26.icpnet.pl

    A spadła też cena F480 w taryfie syberyjskiej 55? Na stronie plusa nadal stary cennik.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    3. ~niezwiadek  2009-01-27 08:23:57  host: ip-62-69-216-222.globalconnect.pl

    W taryfie czas na rozmowy w abonamencie 85 zł Samsung F480 kosztuje 29 zł a w taryfie elastycznej za darmo w sieci dla firm kosztuje przy abonamencie 75 zł tylko 1 zł.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    4. ~zeb  2009-01-27 08:45:47  host: host8925215122.3s.pl

    Zmienili by zasady pakietow w mix-ie i cene do wszystkich to by wiecęj klientów zyskali. Gdy zobaczyłem oferte ich mix-a to wolę o 100 razy simplusa a telefon sobie saemu kupić.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    5. ~ed  2009-01-27 08:48:17  host: host-89-167-51-26.nplay.net.pl

    a zapomnieliście o new Samsung S3500 Marcel :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6. ~mi  2009-01-27 09:36:43  host: apn-77-115-145-109.gprs.plus.pl

    @5 cennik marzenie:min do wszystkich poza p4 50gr,do p4 70,sms 15 mms35,gprs moze zostac stawka z cennika,zas w pakietach powinna byc wymiennosc np za10pln 100MB po www wymienne na 10MB wap,z zastrzezeniem ze nie wiecej niz 10 takich pakietów mozna kupic na 720godzin ;-))w plusie to realne.wiekszy nacisk na transmisje danych powninni polozyc,ceny polaczen szybklo nie stanieja mimo 2 powaznych obnizek w tym roku,zobaczymy sami jak wyjdzie

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7. ~.,/[]#$%^*&*  2009-01-27 10:43:15  host: public8730.xdsl.centertel.pl

    ~mi : no to do play;p tam wychodzi jakieś 37gr do wszystkich w tym play 11gr sms mms ;p

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8. ~kamil  2009-01-27 11:01:47  host: public3527.xdsl.centertel.pl

    Kochani nie rozumiem was ..co mnie obchodzi za ile ktos do mnie dzwoniac, płaci za połaczenie Wazne ile ja płace za minute dzwoniąc do kogos I tak w Play mam 37 gr a nie 50 jak w Plusie

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9.  2009-01-27 11:22:59

    kamil: Wiadomo, każdy powinien wybierać ofertę, która najlepiej mu pasuje. Jednak nie można tak bagatelizować wyższej stawki do Play. Część osób zacznie mniej z Tobą rozmawiać, ze względu na wyższą stawkę (dla wielu może to być kilkukrotna podwyżka), a Ty więcej do nich dzwonić chcąc sobie gadać jak dawniej. W efekcie pozorne oszczędności mogą zamienić się w wyższe rachunki.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10.  2009-01-27 11:25:06

    @8: wszystko zależy gdzie dzwonisz. I to jest główny punkt odniesienia opłacalności oferty. Gdyby do wybranego numeru przyszło mi dzwonić za 37gr to uwierz mi że zbankrutowałbym w przeciągu miesiąca :-(

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11.  2009-01-27 11:28:31

    Poza tym zgadzam się całkowicie z tym co napisał biotyt. Niższa stawka nie zawsze oznacza niższe rachunki o czym pisałem nawet na forum...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~fil4r3x  2009-01-27 20:46:03  host: 91.207.202.224

    Samsung S3500 Marcel- co to za telefon? szukałem jakies info ale nic niema w google

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~jrz  2009-01-27 21:35:53  host: ip185-100.ghnet.pl

    Najprawdopodobniej ktoś walnął niezłą gafę - cenowo pasuje S3600, a nazwę "Marcel" pierwszy raz słyszę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~  2009-01-28 18:51:03  host: f142-042.opera-mini.net

    Witam Wie ktoś kiedy te telefony beda dostępne na stronie internetowej plusa? Mieszkam w spokojnej wsi i mam troszkę daleko do salonu plusa, zresztą jestem przyzwyczajony do zakupów przez internet ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~jrz  2009-01-28 20:39:43  host: ip185-100.ghnet.pl

    W sklepach i salonach tez ich nie ma :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16.  2009-02-03 16:40:23

    Ja sie zastanawiam nad nokia Wie ktos czy przechodzi kasa ze starego mixa na nowy ?