Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w Erze domowej

Nowe telefony w Erze domowej

sirmark 18 Grudnia 2007 02:31

0 0

Era do oferty Era domowa wprowadziła pięć nowych telefonów.



Użytkownik podpisując umowę w ofercie Era domowa może wybrać jeden z nowych telefonów: LG KG130, LG KG275, Samsung SGH-C140, Samsung SGH-C170, Samsung SGH-C260.


Zobacz: szczegóły promocji Promocyjna taryfa Era Domowa.
Zobacz: szczegóły promocji Promocyjna taryfa Era Domowa na dłużej.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~g  2007-12-18 06:37:39  host: apn-77-113-21-117.gprs.plus.pl

    linki nie są podpiete. dostaje page not found.

  • 0

    2. ~  2007-12-18 06:51:14  host: ip-89-174-83-19.multimo.gtsenergis.pl

    u mnie wsio charaszo

  • 0

    3.  2007-12-18 09:18:29

    patrze na te telefony i nasuwa mi sie konkretny wniosek-era oproznia magazyny to przeciez nie sa zadne nowosci

  • 0

    4. ~torture  2007-12-18 09:23:51  host: eeh248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No tak, do Ery domowej cudów przecież nie trzeba. Telefony z najniższej półki, coś jak te bonusowe na święta.

  • 0

    5.  2007-12-18 10:23:04

    bardziej sie oplaca miec domowa, niz byc przywiazanym do telepsa :(, przeciez, jest to nienormalne, zeby miec neostrade, to trzeba byc podlaczonym do tp :(, a tu mozna masz wybor. i taniej w erze domowej wychodzi

  • 0

    6. ~poznaniak  2007-12-18 10:35:52  host: 213-238-107-116.adsl.inetia.pl

    gdzie są ci, którzy twierdzili, że telefonia stacjonarna (jako oferta) dawno już umarła? Tu ED się rozwija, tam netia ma LLU...

  • 0

    7. ~djpi  2007-12-18 11:05:43  host: fdb170.internetdsl.tpnet.pl

    To wychodzi na to ze w tej promocji po nowym roku juz nie beda rozdawac DVD?

  • 0

    8. ~Lynch  2007-12-18 11:15:25  host: 64.197.201-77.rev.gaoland.net

    dla mnie to bedzie bardzo dobre rozwiazanie to przez dlugo czas mam duze rachunki w sieci bardzo duzej wiadomo jakiej ;) wiec moze po przejesciu na Ere Domową bedzie znacznie lepiej bo oplaty nie sa duze

  • 0

    9. ~Sb  2007-12-18 11:51:59  host: bug19.internetdsl.tpnet.pl

    Biorąc telefon płaci się 5zł więcej czyli nie 20 a 25zł. Przez 2 lata daje to 24x5 -> 120zł. Tymczasem ten LG w zestawie TakTak kosztuje 99zł. Nie lepiej kupić LG, płacić mniej i mieć jeden abonament gratis w ten sposób ?

  • 0

    10. ~mirss  2007-12-18 11:56:06  host: ip-83-2-86-64.static.xcore.pl

    czy w Erze domowej sa mms ?

  • 0

    11. ~kz1976  2007-12-18 12:42:56  host: gnr78.internetdsl.tpnet.pl

    @mirss nie,i sms też nie

  • 0

    12. ~Boczi  2007-12-18 13:25:05  host: p09-08.opera-mini.net

    Sms maja byc podobno niebawem. Swoja droga mam prosbe do administracji: uzywam E61, mam Adobe PDF. Nigdy nie moge otworzyc pdfow do ofert linkowanych przez Was. Zawsze jest not found.

  • 0

    13. ~misio  2007-12-18 13:58:31  host: youlot.org

    ceny u nich sa niezle jak na cos takiego a telefon nie musi byc niewiadomo jaki tu sie liczy kasa i ile mozna zaoszczedzic

  • 0

    14. ~elvis  2007-12-18 14:13:33  host: edh66.internetdsl.tpnet.pl

    u nich to mozna niezle teraz popombinowac to maja taki zasięg ze chyba w najdalszym zakadku mozna bez problemowo dzwonic

  • 0

    15.  2007-12-18 20:49:23

    hehe pamietam jak wszedlem podpisac nowy aneks, zobaczylem pudla z dvd, fajnie to wygladalo, w ogole era dobrze sobie radzi z oferta telefonu stacjonarnego, wkoncu porzadna konkurencja dla tepsy i innych, do tego maja niezly zasieg

  • 0

    16. ~bryś  2007-12-18 23:44:48  host: 41-107.unused.derbynet.waw.pl

    Po co komu telefon stacjonarny?? :-O? Miałem już trochę telefonów w swojej karierze, więc wiem co mówię. Najgorsza porażka była ze Sferią - stacjonarna. Jeżeli chodzi o operatora komórkowego to rozwala mnie Orange. Acha, nie jestem zwolennikiem przywiązywania się do sprzedawcy, idę tam gdzie jest po prostu taniej. I tyle. Teraz jest w Simplusie i póki co jestem zadowolony, tym bardziej, że mam fajną gwiazdkową ofertę...

  • 0

    17.  2007-12-19 01:39:14

    @16, człowieku, na razie ceny stacj-stacj są o wiele niższe niż na komórkowe numery (chyba że wybrane lub do macierzystej sieci...)

  • 0

    18. ~ukenamuniu  2007-12-19 22:48:48  host: nat-go2-1.aster.pl

    Era domowa to ma być telefonia stacjonarna. Jakie w niej więc mogą być MMS-y i GPRS? Niech cwaniaki dadzą faks!

Dodaj swoją opinię