Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w Erze dla prywatnych

Nowe telefony w Erze dla prywatnych

sirmark 22 Listopada 2008 14:44

0 0
Od 25. listopada Era wprowadzi do oferty dla klientów indywidualnych cztery nowe telefony.

W ofercie pojawią się następujące telefony: LG KC910, SonyEricsson XPERIA X1, SonyEricsson C905 oraz HTC Touch Pro (pod marką MDA Vario IV). Prawdopodobnie jednak, tak jak w przypadku cennika biznesowego, telefony te będą dostępne od 27. listopada. W cenniku obniżona zostanie także cena telefonu Sagem my721X.

era promo od 25 11 2008.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 55
  • 0

    36.  2008-11-23 15:22:57

    @35 jedynym podsuwowaniem jest cytat 'ciemny lud i tak to kupi'...

  • 0

    37.  2008-11-23 16:43:00

    29. - nie mówimy chyba to o oczywistym kontekście - kiedy ktoś potrzebuje telefon do dzwonienia a nie do szpanowania?

  • 0

    38.  2008-11-23 17:56:28

    Przykład Nokia 3110 w Orange cena 599 zl bez zobowiązań a w sklepie Nokia 349.

  • 0

    39.  2008-11-23 18:00:57

    Jeśli operator sprzedaje telefon bez umowy i podaje jakąś cenę to nie powinna być chyba wyższa niż bezpośrednio w sklepie producenta a podobne cyrki są i w Erze i w Plusie. Ceny bez umowy znacznie wyższe niż u dostawców nie wspominając o Allegro.

  • 0

    40. ~era  2008-11-23 18:46:57  host: 87-205-235-85.adsl.inetia.pl

    era jest dziwna. Kończy mi się umowa. Jestem u nich już 4 lata. Rachunki 80-100zł Dzwonią do mnie ze "specjalną" ofertą specjalnie przygotowaną dla mnie - i co - 220 minut za 70 zł bez telefonu. Patrze na stronę - klikam oferta dla stałych klientów - a tam to samo- jaki stąd wniosek? Dla ery każdy klient jest tak samo wyjątkowy i dlatego każdemu dają takie same ceny - tylko po co wmawiają że oferta jest przygotowana indywidualnie... PS. pytam się czy może dałoby się obniżyć kwotę abo, bo będę brał jeszcze pakiet internetowy 50 albo 500 a tu: Nie ma takiej możliwości... Chyba spadam do Playa.

  • 0

    41. ~skalarek  2008-11-23 19:01:13  host: nat10.siec.alfa.pl

    #40 to normalne w Erze: dzwonią do Ciebie ze standardową ofertą sugerując jaka jest wspaniała, klient myśli że jest traktowany wyjątkowo, kupuje to a później zdziwienie. Przy Twojej wysokości rachunków masz szansę na dobre przedłużenie (tzn. w miarę korzystna oferta na aparat + pakiet minut wewnątrzsieciowy) ale musisz sam zadzwonić pogadać z konsultantem a później niezadowolony poprosić z "działem w którym możesz złożyć rezygnację" ;) W tym "dziale" dopiero pojawiają się korzystne oferty ;) A jak się nie pojawią to witaj w Playu ;)

  • 0

    42. ~era  2008-11-23 21:38:55  host: 87-205-235-85.adsl.inetia.pl

    #41 oni do mnie już 2 razy dzwonili, potem ja z 2 razy - zawsze to samo. PS. ja nie potrzebuje telefonu, po prostu przydałaby się jakaś obniżka na abonament. Tym bardziej powinni coś zaproponować, a nie w kółko to samo. Co więcej dotychczas miałem lepsza ofertę z telefonem, niż teraz proponują bez..to jest śmieszne zamiast polepszyć ofertę to pogarszają. Era chyba sądzi że maja już wystarczająca liczbę klientów. Trudno ich strata, ja płakać nie będę :)

  • 0

    43. ~zbych  2008-11-23 21:40:21  host: tor-exit.aof.su

    no ale tak jest u każdego opa, że trzeba się trochę z nimi podroczyć i zaraz jakaś promocja indywidualna się znajdzie. ale się znajduje.

  • 0

    44. ~wer  2008-11-24 09:56:40  host: 107-dom-6.acn.waw.pl

    Zawsze w Polsce nowe modele przy wprowadzaniu są dosyć drogie. Teraz trzeba poczekać z miesiąc, zmienią cenniki, promocje i będzie ok. Grunt, że jest Xperia

  • 0

    45.  2008-11-24 10:08:09

    tylko dlaczego nie można z tych wspaniałych zagranicznych ofert korzystać w Polsce ? Bo operator UK rżnie za roaming tak samo dużo jak Polski ? Niezła unijna komitywa. Dla tak dobrych ofert są substytuty w Polsce. Zawsze można poszukać startera starej Play Karty i za 150 zł. mamy 600 minut. Do tego Play Online Extra za 45 zł. 10 GB. Tylko nie dostaniemy telefonu i zasięg internetu ograniczony. Globastar też oferował albo i oferuje za 150 zł. nielimitowne rozmowy plus jakiś internet ale telefon za 2000 zł. i mało komfortowy zasięg. Tak jak operator robi na szaro użytkownia to i użytkownicy mogą się odwdzięczyć rezygnując z jego usług ale na szeroką skale. Tylko to może wpłynąć na działania operatora.

  • 0

    46. ~  2008-11-24 10:32:58  host: f142-134.opera-mini.net

    do 45: w play niby jest ok. tylko wczoraj by sprawdzic ile darmowych smsow mi zostalo pomyliłem sobie kod i zamiast wpisać *109# wpisalem przez pomylke *107# i jak sie wkurzylem jak dostalem zaraz informacje ''witamy w nowym play na karte'' wrr. zostalo mi jeszcze 2zl na koncie i 90 smsow. czas kupic znowu stary starter play. wrr

  • 0

    47.  2008-11-24 10:43:33

    ~era - bo jak sądzę nie dzwoni ERA a jakiś konsultant z jakiegoś punktu Ery, który chce spobie wyniki i premię podciągnąc i kit żeni ;-)

  • 0

    48.  2008-11-24 11:25:34

    #46 należałoby się zorientować czy z takiej usługi zawartej na odległość można zrezygnować ? Chyba jest 10 dni ale nie wiem czy to dotyczy tego typu usług ?

  • 0

    49. ~  2008-11-24 12:06:45  host: nat-01-033.rtk.net.pl

    do (48) Tomek0: a mam to gdzieś bawienie się w pisanie do Play - bo z komentarzy w telepolis użytkowników wnioskuje że Play ma tylko dobre stawki połączeń a kiepską bardzo obsługę (dla tego nie mam u nich abonamentu - nie chce się denerwować) Kupiłem wcześniej starter stary play na kartę za 9zł - włączyłem sobie te smsy i 10zł za 5zł (pakiet 9zł = 30 min do wszystkich mi nie zadziałał bo pisało że mam za mało środków na koncie bym doładował konto) Miałem to gdzieś - chciałem poczekać aż mi się będzie kończył czas lub środki na koncie. Ale skoro stało się jak stało to karta zostanie do 7grudnia - a potem wyląduje w koszu. Już sobie kupiłem nową kartę za 9zł - gdzie rozmowy są możliwe przez 30dni (czyli do 7 stycznia 2009r) a w styczniu zdecyduje co dalej. Czy doładować za 50zł czy będą lepsze oferty.. w Play jest ten minus że łatwo można się "rąbnąć" i przez pomyłkę zamiast sprawdzić stan dostępnych smsów zmienić sobie taryfę na nową.. PS - ja z nikim nigdzie umowy nie zawierałem. To nie podlega chyba pod umowe na odległość. Nic nie podpisywałem. Ja tylko kod sobie zły wbiłem. A jeśli się pomyliłem to już operator pewnie by stwierdził że to mój problem - bo nikt mnie nie zmuszał do zmieniania taryfy - a jak sobie kody pomyliłem to jak kiedyś ktoś mi powiedział "za głupotę się płaci" moim zdaniem to Play co najwyżej mniej zarobi na mnie bo zamiast 50zł wydam 9zł...

  • 0

    50.  2008-11-24 14:28:54

    różne rzeczy dla ludzi są ważne. Robisz jak uważasz. Umowę napewno zawarłeś i zgodnie z nią świadczone są Ci usługi. Jestem w Play od 20 miesięcy i jestem zadowolony. Play ma wpadki ale na szczęście mnie to nie dotyczy.

  • 0

    51.  2008-11-25 15:13:42

    takie rzeczy tylko w erze...... Niech poprawia zasięg i jakość usług..... No i cennik jest do weryfikacji....

  • 0

    52. ~ms  2008-11-25 16:19:45  host: fw1.k2.pl

    Pojawiła się Xperia bez umowy dla prywatnych - 2439 zł (co zabawniejsze, w najniższym abonamencie na 3 lata jest droższa...) Do szanownej redakcji: czy wiadomo w jakiej wersji językowej jest Xperia w Erze? Chodzą słuchy że polski OS będzie w marcu a teraz wyszły w wersji ENG...

  • 0

    53. ~dzet  2008-11-26 21:20:03  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    Telefony nowe, zawsze troche kosztuja. Dobrze ze jest w czym wybierac, jest duzo nowosci. A ceny i tak spadna niedlugo. Co do jakosci i zasiegu, nigdy nie zdarzylo mi sie narzekac na ich uslugi.

  • 0

    54. ~maciej  2008-11-27 20:11:12  host: ije18.internetdsl.tpnet.pl

    Pierwsze x1 wyjdą w Erze tylko z językiem angielskim. pzdr

  • 0

    55. ~maciej  2008-11-27 20:12:56  host: ije18.internetdsl.tpnet.pl

    ale dla chcącego nic trudnego-windows mobile 6.1!!!

Dodaj swoją opinię