Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w Erze Biznes

Nowe telefony w Erze Biznes

sirmark 20 Listopada 2008 11:56

0 0

Era wprowadziła cztery nowe telefony do oferty dla klientów biznesowych.

W cennikach telefonów dla klientów biznesowych pojawiły się: Nokia 8800 Carbon Arte, LG KC910, SonyEricsson XPERIA X1 oraz HTC Touch Pro (pod marką MDA Vario IV). Wszystkie z wyjątkiem Nokii dostępne będa od 27. listopada.
W cenniku obniżono także ceny telefonów: Samsung SGH-F210, Samsung SGH-U600, Nokia 6650 T-Mobile, Samsung SGH-U800 Soulb, Samsung SGH-U900 Soul, Samsung SGH-F480, Samsung SGH-P520 oraz Nokia 8600 Luna.






Zobacz: cennik telefonów - "Nowy pakiet biznes".
Zobacz: cennik telefonów - "Najtańsze telefony w Firmie"
Zobacz: cennik telefonów - "Najwięcej minut w Firmie".

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 9
  • 0

    2. ~lol  2008-11-20 12:42:46  host: abun38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    heh... tego mi trzeba... telefony po 2-3k... nic tylko sie rzucic na oferte ery... a moze by tak jakas promocja swiateczna?

  • 0

    3. ~m.  2008-11-20 12:43:35  host: fw1.k2.pl

    TAK! szkoda że tylko w Biznesie na razie...

  • 0

    4.  2008-11-20 12:58:34

    #3. spokojnie, znajac zycie, za jakies 2-3-5 dni pojawia sie w promo dla prywatnych

  • 0

    5. ~polek  2008-11-20 13:20:00  host: inet20908ni-2.eranet.pl

    no tak niby telefony drogie, ale sa to telefony ktore dopiero weszly na rynek, mowie np. o Xperi. Zas Arte 8800 cene tez ma bardzo dobra biorac pod uwage ile kosztuje na all... zreszta z takim telefonem, na spotkaniach biznesowych mozna sie pokazac:)

  • 0

    6. ~  2008-11-20 14:44:54  host: fw1.k2.pl

    4. jest już na stronie jako "wkrótce w ofercie" więc oby szybko. Słyszałam coś że na początku grudnia mają być już we wszystkich sieciach (informacja z SE podobno) 1. gdzie tam dokładnie jest informacja że za 2200 bez abonamentu można kupić? ja nie znalazłam tego w tych cennikach.

  • 0

    7. ~marco  2008-11-20 14:56:10  host: 115-123.echostar.pl

    Samsung Omnia wyleciał z oferty!!

  • 0

    8. ~marco  2008-11-20 14:58:29  host: 115-123.echostar.pl

    a MDA IV compact o 100zł netto w górę (n.p. Pakiet70)

  • 0

    9.  2008-11-20 17:09:34

    marco: gdzie niby wylecial?

  • 0

    10. ~marco  2008-11-20 18:13:58  host: 115-123.echostar.pl

    W ofercie, Nowy Pakiet Biznes - nie ma telefonu Samsung Omnia

Dodaj swoją opinię