Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w Erze Biznes

Nowe telefony w Erze Biznes

sirmark 24 Października 2008 22:48

0 0
Era wprowadziła dwa nowe telefony do oferty dla klientów biznesowych.

W ofercie dla klientów biznesowych pojawiły się: Sony-Ericsson C702 oraz Nokia 8800 Sapphire Arte.

Zobacz: cennik telefonów - "Nowy pakiet biznes".
Zobacz: cennik telefonów - "Najtańsze telefony w Firmie"
Zobacz: cennik telefonów - "Najwięcej minut w Firmie".



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~  2008-10-25 08:53:23  host: 85.11.106.142

    aż 2 nowe telefony w erze? :D święto

  • 0

    2. ~polo  2008-10-25 09:46:07  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    Chyba chciałeś powiedzieć, kolejne dwa telefony w Erze:) Z tego co pamiętam to, kolejne info o wprowadzeniu nowych telefonów przez tego opa. Dobra wracając do telefonów, zawsze chciałem mieć N8800sirocco, tutaj widzę Era zaszalała i zaoferowała jeden z droższych i nowszych telefonów.

  • 0

    3. ~Boj  2008-10-25 10:32:51  host: ch100.internetdsl.tpnet.pl

    Mi sie nie podobaja te fony.Widział bym na ich miejscu Samsunga i550 lub U 900

  • 0

    4. ~  2008-10-25 13:01:31  host: chello089076156153.chello.pl

    @Boj U900 jest w Erze :P

  • 0

    5. ~rysirk  2008-10-25 17:05:15  host: user30.128.udn.pl

    Ja czekam na 6220 classic

  • 0

    6. ~biznes  2008-10-25 21:12:31  host: 093105147138.unknown.vectranet.pl

    I tak juz nic ich nie uratuje z ofertą dla biznesu pod względem cen są zdecydowanie najgorsi a ich bezprzewodowy internet to poprostu klęska.

  • 0

    7.  2008-10-26 08:04:31

    #6: popieram, Quo Vadis Ero? Myślicie panowie z Ery, że biznes to nie potrzebuje niczego poza dobrą słuchawką? Komunikuję wam, że słuchawka to tylko początek :-P

  • 0

    8. ~wer  2008-10-26 09:24:47  host: 107-dom-6.acn.waw.pl

    ostatnio dla kolegi sprawdzałem Plusa biznes - tam to jest dopiero porażka, pakiety kwotowe,a minuta za 49 gr. Czyli przy abo 50 masz 100 minut de facto. w Erze 115, a przez 12 miesięcy dodatkowo 200 do Ery i 85 do wszystkich miesięcznie. Zatem chyba lepsza oferta?

  • 0

    9. ~gekon  2008-10-26 14:50:31  host: apn-77-114-142-81.gprs.plus.pl

    w Plusie Nokia jest chyba już rok,a i SE od 2 m-cy

  • 0

    10. ~gekon  2008-10-26 14:54:26  host: apn-77-114-142-81.gprs.plus.pl

    do wer w Plusie w 50 zł jest ok 120 minut i dodatkowo na całe 2 lata numer dodatkowo otrzyma: - 30 minut do wszystkich - bezpłatną piątke w Erze po 12 m-cach jest akuku i bulimy niezle siano

  • 0

    11. ~wer  2008-10-26 16:11:42  host: 107-dom-6.acn.waw.pl

    @ gekon - jak to wyliczyłeś? jest pakiet kwotowy, minuta (po odjęciu VAT) za 49 gr. można zatem wydzwonić dokładnie 102 minuty (oczywiście zakładając nie wysłanie żadnego smsa). W Erze masz wspomniane 115 minut, więc nawet po utracie bonusów po roku, masz ich więcej. No i można mieć 10 numerów w sieci rozliczanych po 1 gr za minutę, skoro o dodatkach wspomniałeś.

  • 0

    12. ~  2008-10-26 18:26:50  host: user-89-108-235-49.mobile.playmobile.pl

    tylko Play dla firm!

  • 0

    13.  2008-10-26 21:52:42

    #12: dla tych, ktorzy pragna przeplacac ;)

  • 0

    14. ~gekon  2008-10-26 22:22:22  host: apn-77-113-125-200.gprs.plus.pl

    wer - zapewne wiesz że abonament dobiera sie do potrzeb,zatem w Erze klient musi wybrać na oko taki ,który będzie pasował na całe 2 lata.Zatem albo klient zabardzo nie skorzysta z dodatkowego pakietu przez pierwsze 12 m-cy bo abo mu wystarczy,zapewne wiesz że pakiety dodatkowe nie przechodzą na następne m-ce.albo wybierze taki z uwzględnieniem pakietów i w następnym roku słono przepłaci.

  • 0

    15. ~gekon  2008-10-26 22:25:44  host: apn-77-113-125-200.gprs.plus.pl

    wer- w Elastycznej klient ma za darmo 10% znżki do wszystkich. Nie wiem czy wiesz ale Plus daje do biznesu dla nowych jak i przedłuzających Kasperskiego na 2 lata

  • 0

    16. ~felix  2008-10-27 09:51:45  host: dqs92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jakoś "wer" mnie bardziej przekonuję, bo i tak przy tym samym abo jest więcej minut w Erze. A Kaspersky to bonus w stylu DVD czy aparatów w Erze :) wracając do meritum, czyli telefonów. 2 bardzo zaawansowane oraz rzeczywiście "prestiżowe" słuchawki, ale wykosztować się trzeba

  • 0

    17. ~artur  2008-10-27 14:09:59  host: nat-tar.aster.pl

    do mnie bardziej przemawiaja taryfy biznesowe w Plusie , zancznie bogatsza oferta no i to co było najwazneijsze na samym poczatku to Omnia w tej taryfie.

  • 0

    18. ~milki  2008-10-29 01:00:41  host: aawe113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Era biznes????????? nigdy w życiu. Zastanawialem sie nad play i plusem. W ostateczności wziąłem w plusie. Porównujac oferty najbardziej sie oplaca.

  • 0

    19. ~szeff  2008-10-29 13:56:39  host: aaxg16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A jaką oferte masz w plusie? Plus dla firm? Która opcje - na rozmowy, czy elastyczna?

  • 0

    20. ~artur  2008-10-29 14:47:03  host: nat-tar.aster.pl

    ja wybralem Na rozmowy ale to przeciez zalezy co komu jest potrzebne.Dla mnie wielka pociecha bylo i jest to ze mam 500 minut na rozmowy z numerem na stacjonarne.

Dodaj swoją opinię