Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w Era Biznes

Nowe telefony w Era Biznes

sirmark 4 Kwietnia 2008 02:07

0 0
Era w promocjach oferty Era Biznes wprowadza dwa nowe telefony, a ceny innych obniża.

Do cennika wprowadzono telefony: Giorgio Armani Samsung (SGH-P520) oraz Nokia 1208. Dodatkowo obniżono ceny kilkunastu telefonów.

Spodziewać sie należy także wprowadzenia dwóch kolejnych modeli. Na razie w ofercie wymiany telefonów dla klientów biznesowych, pojawią sie jeszcze w kwietniu SonyEricsson K660i oraz SonyEricsson K530i.

Zobacz: promocyjny cennik telefonów w Era Biznes.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~Templariusz  2008-04-04 06:25:47  host: staticline23090.toya.net.pl

    Pięknie :)

  • 0

    2. ~  2008-04-04 08:12:28  host: bostoaca.love.blondita.radzionkow.net

    czy ja wiem, czy pięknie... K530i? teraz dopiero go wprowadzają?

  • 0

    3. ~biznesmen  2008-04-04 09:25:58  host: px-ww.telsten.com

    oferta dla biznesmenów z targowiska, moim zdaniem w ofercie ery trochę brakuje naprawdę biznesowych kombajnów typu PDA, ale to chyba już taka specyfika naszego rynku....

  • 0

    4. ~kimis  2008-04-04 09:37:02  host: gbu2.internetdsl.tpnet.pl

    wszystko fajne ale kiedy era poda nowe taryfy biznes bo aktualne mają rok prawie i czas na zminy

  • 0

    5. ~tomas  2008-04-04 09:40:27  host: gbu2.internetdsl.tpnet.pl

    można przewidywać że nowe oferty już są ale czkają na konkurencje co ma w rękawie koniec maja i będzie odsłona nowych taryf hura. aktualna jest słab!!!

  • 0

    6. ~g  2008-04-04 09:49:55  host: public-gprs41196.centertel.pl

    nokia 1208... LOL

  • 0

    7. ~  2008-04-04 10:48:04  host: xt26f4.stansat.pl

    Większości klientów niż na gadżetach zależy na dobrym akumulatorze, mają najsłabsze modele

  • 0

    8. ~pytajnik  2008-04-04 12:33:09  host: fge218.internetdsl.tpnet.pl

    A kiedy będzie odświeżony pre paid??? Może Ktoś wie??? Chodzi o tak taka

  • 0

    9. ~gosc  2008-04-04 13:30:02  host: c61-15.icpnet.pl

    do ~biznesmen: Pracuje w firmie ktora zatrudnia kilka tysiecy pracownikow, telefony sa w plusie, menedzerowie korzystaja ze sluzbowych 1600 - przeciez mogl plus dac lepiej nie uwazasz?

  • 0

    10.  2008-04-04 14:10:41

    k530i nawet nie wprowadzili dla prywatnych? :/

  • 0

    11. ~Giorgio Armani  2008-04-04 20:45:15  host: atropos.tpi.pl

    Co Giorgio Armani? Wy wszyscy jesteście pojebani. A tak na marginesie telefon Giorgio Armani jest do bani.

  • 0

    12. ~czesio  2008-04-04 20:58:22  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    telefonik w ofercie niczego sobie stawki tez nbo i przede wszystki erka:D

  • 0

    13. ~biznesmen  2008-04-04 21:27:07  host: px-ww.telsten.com

    do ~gosc: nie złapałeś kontekstu, chodziło mi o to, że brak w ofercie czegoś biznesowego z sensie korzystania również z innych usług (głownie transmisja danych wspomagana przez dedykowane aplikacje, np. email), a nie tylko samo gadanie do małej plastikowej skrzynki. aktualnie mam służbowy K750i (generalnie tylko do gadania, jak w opisanym przez ciebie przypadku), ale bardzo chętnie zamieniłbym go na 6310 (nawet bez "i"), jednakże 1600 to już straszna kicha, walczyłem z nim przez rok (jako służbowy), tej klawy nie dało się w ogóle używać, chociaż czas stand-by był w porządku

  • 0

    14.  2008-04-04 22:38:51

    czesio: głupiś czy lubisz szukać zasięgu jeżdżąc po kraju?

Dodaj swoją opinię