Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w biznesowych promocjach Plusa

Nowe telefony w biznesowych promocjach Plusa

WitekT 14 Sierpnia 2006 14:57

0 0

Od 16. sierpnia w promocjach biznesowych w Plusie pojawią się 4 nowe telefony.



W promocjach Biznes Klasa Ekstra, Rozmawiaj Taniej w Biznes Klasie, Bezpłatna Piątka w Biznes Klasie VII oraz MaxProfit! XV pojawią się następujące telefony: Nokia 6233, Nokia E50, Samsung SGH-X820 oraz Samsung SGH-E900.


Więcej szczegółów w dziale Promocje.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 51
  • 0

    32. ~wlo  2006-08-15 14:32:30  host: aoe249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Z tymi bateriam też leciutko przesadzacie... 6310i ... dobry telefon, tylko powiedzcie - gdyby miał to wszystkoc o mają telefony dzisiaj traktowane jako biznesowe... na 2 dni ta bateria by wystarczyła? no - 3? pieprzenie :-D

  • 0

    33. ~Break  2006-08-15 15:17:09  host: dsd242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bardzo slaba oferta. teelfony drogie jak jasny gwint :) o ile jasny gwint mozna gdzies kupic. pozdrawiam

  • 0

    34.  2006-08-15 15:57:01

    *wlo- a cóż takiego niezbędnego mają dzisiaj telefony biznesowe, no z wyjątkiem EDGE, którego nie ma 6310i?? A tak wogóle to co ty z tym pieprzeniem?? Masz jakieś braki?? :)))

  • 0

    35. ~wlo  2006-08-15 16:03:42  host: aoe249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    :-)

  • 0

    36. ~wlo  2006-08-15 16:04:12  host: aoe249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jeśli więc 6310i jest wystarczająca, to po co dyskusja?

  • 0

    37. ~GhostDog  2006-08-15 16:54:40  host: p02-09.opera-mini.net

    Nokia powinna zastanowić się nad reaktywacją 6310i, nazwać ją 6311i dodać edge, umts, hsdpa,ptt,ekran z e70 i baterie 2000mha li-pol ;-)

  • 0

    38. ~GhostDog  2006-08-15 16:57:50  host: p02-09.opera-mini.net

    O mały włos bym schrzanił projekt dla noki, bo zapomniałem o WLAN :-p

  • 0

    39. ~titq  2006-08-15 17:48:33  host: apn-100-185.gprsbal.plusgsm.pl

    phi, ciekawe ile osob z tego UMTSa korzysta nawet jesli moze, pomijajac modemy, to moze z kilka tysiecy osob i wcale nie dlatego, ze nie ma zasiegu a dlatego, ze wiekszosci ludzi nie jest potrzebne. Tak samo jak wiekszosci ludzi nie sa potrzebne nokie n2543. Dla kilku maniakow gornej polki operator nie bedzie podpisywal kontraktow na zakup takich modeli, ktore pozniej zalegaja na magazynach.

  • 0

    40. ~titq  2006-08-15 17:54:43  host: apn-100-185.gprsbal.plusgsm.pl

    a z takimi klientami co to sie obrazaja i strasza rezygnacja to w ogole nie dyskutuje tylko od razu otwieram formularz wypowiedzenia umowy, jak widza ze szantaz nie przynosi efektu to sie rakiem wycofuja, zaczyna sie sensowna rozmowa i sie nagle okazuje, ze tak naprawde to co chcieli spokojnie mozna zastapic innymi tanszymi modelami.

  • 0

    41. ~D@rio  2006-08-15 19:42:06  host: host-108-128.wlan.plusgsm.pl

    UMTS Plus'a rulezzz :))

  • 0

    42. ~wlo  2006-08-15 20:02:10  host: aoe249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dokładnie jest jak mówisz titq ;-) Ciekawe dlaczego na stacji paliw nie szantażują sprzedawców? Dlaczego w banku ie szantażują konsultantów? Przecież w sumie jak się konto utrzymuje w banku przez dwa lata, to chyba bank powinien dać jakiś komputer do obsługi konta przez internet, nie?

  • 0

    43.  2006-08-15 23:54:16

    *titq- no to jak byś na mnie trafił, to bym ten formularz wypełnił "od ręki" :)

  • 0

    44. ~getITright  2006-08-16 03:43:46  host: phantom.teldom.pl

    @wlo - nie, nie potrzebuję 4G TERAZ, za to 3G by się przydało, cała europa już chula na UMTSie a my jesteśmy nadal głęboko w lesie. Mówiąc o Allegro mam na myśli oczywiście SKLEPY działające na Allegro, dające gwarancję itp. a co do stacji paliw - to tutaj sprawa jest bardzo prosta, jak mi się COKOLWIEK niespodoba na stacji benzynowej, więcej na niej nie zatankuję NIGDY @titq - dla kilku maniaków ??? jakoś w takich krajach jak GB operator daje takie telefony w promocjach i bynajmniej nie robi tego DLA KILKU MANIAKÓW, że leżą w Polsce na magazynach to nie dziwota skoro N70 jest w GB ZA DARMO, a w Polsce z podobną umową za 1000zł (!!!)a jak z takimi klientami co się "obrażają" (nie obrażają - poprostu dostają gó..ną ofertę więc mówią NARA) ty nie dyskutujesz, to powiem ci tylko tyle, że jak byś mi otworzył formularz, to postąpił bys prawidłowo, nie mając mi nic satysfakcjonującego do zaoferowania... więc bym go wypełnił i pożegnał się z plusem i tyle, niewiem z jakimi ty oszołomami masz do czynienia, jeśli najpierw grożą zerwaniem umowy, a potem jedak dają się zrobić w jajo i wcisnąć sobie jakiś badziew :D pozatym w ogóle słowo szantarz w tym kontekście wskazuje chyba na obłęd osoby która go używa, ja poprostu MÓWIE NA JAKICH WARUNKACH MOGĘ PRZEDŁUŻYĆ UMOWĘ, WYSŁUCHUJĘ CO MA MI OPERATOR DO ZAOFEROWANIA I DECYDUJĘ - w tym przypadku że nie przedłużę umowy - proste jak drut ! W tak taku mam niższe stawki niż w abo plusa, doładowywać mogę przez konto, a jak mi się coś lepszego pojawi, to w jeden dzień mogę zmienić ofertę i to zachowując numer za 50zł, więc wiesz, co sobie możesz ty i twój plus :D i jeszcze mam pytanie, powiedziałeś: "i wcale nie dlatego, ze nie ma zasiegu a dlatego, ze wiekszosci ludzi nie jest potrzebne." skąd wiesz ? przeprowadziłeś badania socjologiczne ?!?! bo ja mogę równie dobrze powiedzieć że jest na odwrót.

  • 0

    45. ~wlo  2006-08-16 11:53:07  host: asp25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    getITright - nie cała, nie cała... To nie oszołomy są - to są bardzo prości ludzie, którzy mam wrażenie środki czystości traktują jak zło konieczne, natomiast od operatora żądają Bóg wie czego, bo przecież 30 zlotych od dwóch lat płacą... Kiedyś pisałem gdzieś o "akcji" gdzie kobieta - naprawdę na mydło by raczej pieniądze wydała - chciała wymienić telefon bo już dwa lata minęły a ona jedzie za granicę na wczasy i chce coś "z aparatem" za złotówkę. To było kiedy telefony "z aparatem" powodowały mocne podniecenie u większości ludzi, więc tanie nie były. Zaoferowali jej coś, ale niestety nie za złotówkę. Jaką awanturę zrobiła, że co ona jest - jakeś g... dla operatora? Że płaci (właśnie ok. 30 zł ;-)), to i żąda! Że to co jej oferują to przecież wstydu sobie narobi za granicą kiedy by wyjęła taki telefon z torebki... Ludzie naprawdę są głupi...

  • 0

    46. ~dt  2006-08-16 12:13:41  host: wap.plusgsm.pl

    GhostDog- 6680 ma niestabilny soft? Masz ten telefon ze tak twierdzisz? Bo ja mam i jest ok. @Get- z tym Umts to trafiles ze hej. Mapki sa stare. Plus ma najwiekszy zasieg 3G. Kolejne miasta maja juz 3G chociaz nie ma wciaz oficjalnego info o tym.

  • 0

    47. ~  2006-08-16 15:08:31  host: p04-07.opera-mini.net

    Uzywam 6310i jako modemu na BT z laptopem. Bateria starcza na pare godzin ,moze 6. Jezeli korzystam tylk z komunikatora i sprawdzam poczte to wytrzymuje okolo 3 dni. Ale wystarczy intensywnie polazic po necie i co dzien trzeba ladowac. 6310i sprawdza sie tylko jako telefon.

  • 0

    48. ~getITright  2006-08-16 16:20:28  host: phantom.teldom.pl

    @wlo - właściwie to się mogę zgodzić z tą wypowiedzią w pełni, ktoś kto płaci 30zł/mc ciężko żeby dostawał niewiadomo co do abo, a już tym bardziej się zgadzam że coniektórzy lepiej żeby wydali te pieniądze na mydło i przedewszyskiem na dezodoranty, chociaż myślę że to nie kwestia braku pieniędzy, a mentalności. Tylko mnie denerwuje, że ja jestem wrzucany do jednego worka z nimi, przez np. takiego @titq, nazywany SZANTARZYSTĄ, bo co ? bo się targuję tak jak każdy normalny człowiek ? bo stawiam warunki poniżej których nie zejdę ? I jeżeli tym warunkom operator nie sprosta, ani nawet się do nich nie zbliży, to nie przedłużam umowy, gdzie tu szantarz ? Tak działa wolny rynek poprostu - kupujesz tam gdzie masz najkorzystniej. Uważam też że dosyć już jest obniżek cen minuty, teraz jak stanieje interconnect to powinni zwiększyć dodacje do telefonów (aczkolwiek wew. sieci i na stacjonarne jest jeszcze duże pole do obniżek) ja zostawiam u plusa co miesiąc od 80 do 100zł średnio, czasami więcej, to nie jest mało ale nawet gdybym zostawiał ponad 300zł to i tak nie mam takiego telefonu jak N70 za rozsądną cenę I TO jest dla mnie poprostu niezrozumiałe (nie dziwie się ze potem te telefony leżą na magazynie, bo nie ma chętnych za taką cene) Dziwię się operatorom, bo dla nich taki klient który ma abonament w wys. 300zł/mc to jest ZŁOTY KLIENT I CZYSTY ZYSK, więc że do telefonu dopłacą 800zł to im się zwraca w parę miesięcy...

  • 0

    49. ~gelu  2006-08-24 09:26:18  host: 195.85.249.110

    Czemu nie ma BenqSiemensów???

  • 0

    50. ~J  2007-05-14 11:10:35  host: inptr-68-2.comarch.com

    Ja poprosze 6310i z wyświetlaczem mono, tylko niech ma transfer danych z hsdpa bo chcę tel co może robić mi za modem bo to wygodne ale nie chcę gówienek z photo, mp3 czy radiem...

  • 0

    51. ~Justyna  2008-03-17 17:17:06  host: lan18.covernet.pl

    dlaczego w ofercie nie ma Sony Ericssona w580i skoro na rynku go widzimy już od ponad pół roku ? ;/

Dodaj swoją opinię