Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w biznesowych promocjach Plusa

Nowe telefony w biznesowych promocjach Plusa

sirmark 28 Września 2009 16:57

0 0

Od 28. września Plus wprowadza nowe odsłony promocji w dla klientów biznesowych. W ofercie pojawiają się takżę nowe telefony.

Do oferty promocyjnej wprowadzono następujące telefony: HTC Touch2, Nokia 2330 classic, Nokia 2700 classic, Nokia 5530, Nokia E52, Samsung M3510 Beatb, Samsung B7300 Omnia Lite, Samsung GT-S3600, Samsung S3650, SonyEricsson W715, Samsung B3310, Samsung S7350.




Obniżono także ceny takich telefonów jak: Motorola VE66, Nokia 5800, Nokia E66, Samsung S5230, SonyEricsson W995.

Zobacz: regulamin promocji "Na lata"
Zobacz: regulamin promocji "Rozmowy ściśle tanie"
Zobacz: regulamin promocji "Rabat dla firm"
Zobacz: regulamin promocji "Rozmowna do wszystkich"

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1.  2009-09-28 17:06:28

    oni lepiej obniżyliby stawki za minute połączenia albo za esemesa a nie wymyślali jakieś dziwne promocje, no ale w sumie dobre i to...

  • 0

    2. ~Ta  2009-09-28 17:09:34  host: 77-253-145-31.adsl.inetia.pl

    "Od 28. sierpnia" ?

  • 0

    3.  2009-09-28 17:12:47

    Ta: września, września. ;-) Już poprawione - dzięki!

  • 0

    4. ~erew  2009-09-28 17:13:44  host: dov206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    właśnie - mogli by ceny obniżyć, albo coś zesponsorować jako gift za wzięcie biznesu...

  • 0

    5. ~  2009-09-28 17:17:21  host: p09-05.opera-mini.net

    Na gsmonline podawali tez samsunga omnia light

  • 0

    6. ~~  2009-09-28 17:34:04  host: 77-254-131-162.adsl.inetia.pl

    telelony ?

  • 0

    7. ~Kuba  2009-09-28 17:45:36  host: ip-213-17-201-42.netia.com.pl

    Polkomtel nie śpi ;)

  • 0

    8. ~  2009-09-28 17:53:37  host: chello089074153057.chello.pl

    Plus GSM jest bardzo drogi :P

  • 0

    9. ~,  2009-09-28 18:00:14  host: plus-96-101.polkomtel.com.pl

    a gdzie w abo jest minuta połączenia za 29gr ? w plusie, wiec do ilu chcecie obniżać? 20gr w taryfach biznesowych... najlepiej za darmo prawda? sieci komórkowe to nie instytucje charytatywne

  • 0

    10. ~  2009-09-28 18:38:21  host: v07-08.opera-mini.net

    @9 w biznesie jednak najelastyczniej wypada orange..plusowi i erze (o play nie wspomne)daleko do tego..od lat czytam regulaminy(promocje nie tylko dla biznesu)i plus i era najbardziej komplikuja oferte..w orange to banal-administruje 14 kontami 'znajomych' w orange..blisko 80% regonowcow z mojej 13tysiecznej gminy(wzialem pod uwage od najwiekszych do malych w liczbie 100) maja nr w orange,plus troche i szczatkowo era.ciekawe jak w skali kraju to wyglada-czemu nikt tego nie zbada?mirekb

  • 0

    11. ~  2009-09-28 19:03:00  host: v05-12.opera-mini.net

    zatkalo kakao fanom pleja geja ery frajera orecz porecz?

  • 0

    12.  2009-09-28 19:08:33

    takżę - ???

  • 0

    13. ~stz  2009-09-28 20:25:54  host: epe34.internetdsl.tpnet.pl

    Ja pracuję we firmie jako handlowiec i mam identyfikację numerów w telefonie stacjonarnym. Klienci dzwonią do mnie z całego kraju. Myślę, że około 50% wszystkich nr przychodzących jest z komórek Orange. Jak Plus nie będzie dawał tanich lub darmowych pakietów na stacjonarne w dzień to dalej będzie tracił klientów biznesowych. Przypomnę, że kilka lat temu był liderem wśród firm. Stracić pozycję można dosyć łatwo, ale odzyskać już bardzo trudno.

  • 0

    14.  2009-09-28 21:38:19

    ~stz - ja odbieram czasem jakieś 2-3 godziny na stacjonarnym dziennie... Kilka rozmów "biznesowych" - z firm do mnie dzwonią. Mogę powiedzieć, że prawie zawsze z numerów stacjonarnych. Wyjątkowo tylko z komórek. Na 30 ostatnich połączeń jakie są w rejestrze w suchawce, tylko jedno jest z numeru komórkowego. Prefiks... 605 ;-) Tak więc nie ma znaczenia czy dają czy nie - ogólnie oczywiście. Bo dla mnie to ważne, żebym miał tanią minutę na stacjnarne dlatego, ze dzwonię z komórki tylko. Z drugiej strony jeśli mam strefowe po 8 groszy za minutę i międzystrefowe po 10 groszy (netto) to nie wiem czy nie zacznę dzwonić ze stacjonarnego na stacjonarne jednak ;-)

  • 0

    15.  2009-09-28 22:12:47

    Jest B7300, a ma byc tez podobno B7610 i I8000. Czekamy, czekamy... aż przewędrują na allegro ;P

  • 0

    16. ~moe  2009-09-28 22:53:28  host: 87-205-131-143.adsl.inetia.pl

    O [cenzura] obnizyli cene Nokii 5800 z 2499 na 2449. O [cenzura], jak sie ciesze! A teraz niech im ktos powie, ze ten telefon w wolnej sprzedazy kosztuje 899 zlotych.

  • 0

    17. ~kirkor  2009-09-29 09:10:29  host: dpd18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na tle innych to oferta słabowita. w Erze 5000 minut w sieci za darmo/5pln czy 37.% miesięcznego rabatu na abo...a tu stagnacja...

  • 0

    18. ~plusiak  2009-09-29 13:33:13  host: plus-96-101.polkomtel.com.pl

    A ja tam mam satysfakcję, że jestem w Plusie. przynajmniej wiem, że sie dokładam do siatkówki i są wyniki. jestem w najwiekszej sieci. Stać mnie na to. Pozdrawiam wszystkich dusigroszy z Playa.

  • 0

    19. ~korek  2009-09-29 14:18:55  host: dqe72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja myslalem, ze odpowiedza jakos orange biznesowemu, ktore daje za przeniesienie numeru 120 zl do wygadania na start. Przeciez firmy najczesciej juz maja jakies telefony i bardziej interesuja je realne kwoty, a nie gadzety.

Dodaj swoją opinię