Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony w biznesowych promocjach Ery

Nowe telefony w biznesowych promocjach Ery

sirmark 22 Października 2007 20:57

0 0

Era wprowadziła nowe odsłony promocji dla klientów biznesowych, a wraz z nimi nowe telefony.



W promocjach pojawiły się: MDA Vario III, Nokia 6500 classic, Motorola RAZR2 V8 oraz Samsung SGH-J600


Zobacz: szczegóły promocji 10 numerów za grosz.
Zobacz: szczegóły promocji Wyższa w cenie niższej.
Zobacz: szczegóły promocji Nowy Pakiet Biznes 10.
Zobacz: szczegóły promocji Witamy: 10 numerów za grosz.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1.  2007-10-22 21:48:59

    Kiedy sie w orange doczekam jakiegoś sensownego telefonu?

  • 0

    2. ~  2007-10-22 21:57:46  host: aaw9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Era, ja czekam na U700 !!!!

  • 0

    3. ~raf  2007-10-22 22:04:49  host: chello089077120066.chello.pl

    Ja czekam na Motorolę Z8, Nokię E65 lub SE K850.

  • 0

    4.  2007-10-22 22:41:59

    Raf jesli dobrze pamietam to motorola z8 jest juz dostepna w play :)

  • 0

    5. ~golfiarz  2007-10-22 23:21:38  host: systemy22.toya.net.pl

    Ale niektórzy cierpią na playofobię ;)

  • 0

    6. ~gekon  2007-10-23 00:09:01  host: chello089077065063.chello.pl

    w plusie to jest

  • 0

    7.  2007-10-23 01:07:47

    gekon: W Plusie E65? Gdzie? Chociaż głupot nie pisz. No chyba, że w cenniku:-)

  • 0

    8.  2007-10-23 09:51:45

    oferta jest skierowany do średniego przedsiębiorcy :) jest po prostu optymalna opcją :) 10 numerów za grosz - tak, stawiam na to :)

  • 0

    9. ~leo  2007-10-23 10:08:30  host: edh66.internetdsl.tpnet.pl

    telefonik V8 jest wyjątkowo trafiona i pewnie sam tel. dużą rzesze klientów przyciągnie.

  • 0

    10.  2007-10-23 13:18:02

    fajnie ze era pomyslala i nie przegapia V8 jak mialo to miejsce z V6

  • 0