Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony Sony Ericssona

Nowe telefony Sony Ericssona

sirmark 14 Czerwca 2007 23:16

0 0

Sony Ericsson zaprezentował sześć nowych telefonów - W960i, W910i, K850i, K530i, Z320i oraz Z250i.

sonyericsson w960i Sony Ericsson W960i to telefon z systemem operacyjnym Symbian, działający w trzech systemach GSM/GPRS (900/1800/1900) oraz w WCDMA. Wyposażono go w aparat cyfrowy 3,2 Mpix, 2,6-calowy dotykowy wyświetlacz o 262 tys. kolorach, Bluetooth stereo, radio FM oraz wbudowaną pamięć o wielkości 8 GB. Telefon będzie dostępny w IV kwartale w kolorze czarnym.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Sony Ericsson W960i w katalogu.

sonyericsson w910i Sony Ericsson W910i to dość cienki (12,5mm) telefon, działający w czterech systemach GSM/GPRS/EDGE (850/900/1800/1900) oraz WCDMA/HSDPA (2100). Wyposażono go w aparat cyfrowy 2 Mpix, 2,4-calowy wyświetlacz o 262 tys. kolorach, Bluetooth stereo, radio FM oraz złącze kart pamięci Memory Stick Micro wraz z karta 1 GB w zestawie. Telefon będzie dostępny w IV kwartale w kolorze czerwonym i czarnym.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Sony Ericsson W910i w katalogu.

sonyericsson k850i Sony Ericsson K850i to telefon o klasycznej konstrukcji i bogatej specyfikacji, działający w czterech systemach GSM/GPRS/EDGE (850/900/1800/1900) oraz trzech systemach WCDMA/HSDPA (850/1900/2100). Wyposażony został w aparat cyfrowy 5 Mpix z autofocusem, 16-krotnym zoomem cyfrowym i fleszem, 2,2-calowy wyświetlacz o 262 tys. kolorach, Bluetooth stereo oraz radio FM. Całości dopełniają dwa złącza kart pamięci Memory Stick Micro oraz microSD wraz z karta 512 MB w zestawie. Wszystko to umieszczono w obudowie o grubości 17 milimetrów. Telefon będzie dostępny w IV kwartale w kolorze zielonym i niebieskim.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Sony Ericsson K850i w katalogu.




sonyericsson k530i Sony Ericsson K530i to trójsystemowy telefon GSM/GPRS (900/1800/1900) i 3G, w obudowie o grubości 14 milimetrów. Wyposażono go w aparat cyfrowy 2 Mpix, 2-calowy wyświetlacz o 262 tys. kolorach, Bluetooth stereo i złącze kart pamięci Memory Stick Micro. Telefon będzie dostępny w III kwartale w kolorze srebrnym i czarnym.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Sony Ericsson K530i w katalogu.

sonyericsson z250i Sony Ericsson Z250i to prosty, trójsystemowy (GSM/GPRS 900/1800/1900) "clamshell" o grubości 19,5 mm, wykończony metalicznymi wstawkami. Wyposażony jest w aparat cyfrowy VGA, 1,8-calowy wyświetlacz o 65 tys. kolorach i zewnętrzny panel wyświetlający ikony. Na rynku pojawi się w III kwartale i dostępny będzie w dwóch kolorach: białym i czarnym.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Sony Ericsson Z250i w katalogu.

sonyericsson z320i Sony Ericsson Z320 to bardzo podobny do poprzednika trójsystemowy (GSM/GPRS 900/1800/1900) "clamshell". Wyposażony jest w aparat cyfrowy 1,3 Mpix, 1,8-calowy wyświetlacz o 65 tys. kolorach i zewnętrzny panel wyświetlający ikony. Na rynku pojawi się w III kwartale i dostępny będzie w dwóch kolorach: białym i czarnym.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Sony Ericsson Z320i w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12.  2007-06-15 07:46:32

    ten W960 jest podobny do alcatela ot-e801 :D

  • 0

    13.  2007-06-15 08:43:49

    fajnie, że SE zacznie wreszcie używać kilkakrotnie tańszych kart microSD i WCDMA w paśmie USA też jest dużym plusem (w końcu już parę lat temu Japońce zapowiadali dual band także ze swoim PDC), porównując K850i z N95 to brak tu jeszcze GPS ;(

  • 0

    14. ~Ktos  2007-06-15 09:33:48  host: dud26.internetdsl.tpnet.pl

    Nie ma co porownywac 850i i N95. N95 to przenośny komputer na symbianie, a 850i to "zwykly" telefon. Jednak jak szanuje nokie to 850i naprawde bardzo ciekawie sie zapowiada !!

  • 0

    15.  2007-06-15 09:39:28

    k850i wydaje się być ciekawym następcą k800i, tylko większość użykowników przyzwyczaiła się do dżojstika... brak klapki na obiektywie to swoją drogą plus bo w k800i czasami w kieszeni otwiera się sama. Większy wyświetlacz przyda się jak najbardziej, podobnie jak złącze kart pamięci microSD, co mnie martwi? Cena... podobno ma kosztować 599 euro i ukazać się na rynku w 4 kwartale. I tak na koniec kolejna zaleta to, że telefon będzie sporo cieńszy. Tylko czy ten będzie tak wygodny w obsłudze jak k800i...

  • 0

    16.  2007-06-15 09:42:55

    świetny jest K850i jeśli chodzi i specyfikacje sprzętową, ale z zewnątrz już nie jest tak kolorowo, przynajmniej jesli chodzi o te małe klawisze.

  • 0

    17.  2007-06-15 10:06:46

    Widzę, że SE powoli bo powoli, ale przekonuje się, że wyposażanie multimedialnych telefonów w EDGE jest niezbędne. Lepiej późno niż wcale.

  • 0

    18. ~bartoldoo  2007-06-15 10:10:02  host: aaoc38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no nareszcie nastepca k810 :)) jupijup już nie moge się doczekać ;)

  • 0

    19.  2007-06-15 10:43:43

    K850i nie ma WiFi ale za to ma duzo innych przydatniejszych funkcji - dzieki temu np. bedzie tanszy niz N95 i na pewno bateria bedzie lepiej trzymala... Do tego zestaw sluchawkowy z GPS i wio!!! GPS Enabler HGE-100

  • 0

    20.  2007-06-15 11:12:36

    w katalogu telefonow jest napisane, ze W960i ma 8000 MB pamiec :D chyba sie komus pomylilo...

  • 0

    21.  2007-06-15 11:34:13

    W910 był do kupienia w Łodzi, no właściwie to był prototyp, ale był.

  • 0

    22.  2007-06-15 13:29:11

    Hehe nareszcie SE zaczyna robić telefony jednocześnie z EDGE i 3G

  • 0

    23. ~PLANET  2007-06-15 18:43:33  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    yagi: jako user SE dobrze powinienes wiedziec, ze ta firma MOCNO nadmuchuje dane dotyczace czasu dzialania baterii (zarowno trzymania, jak i rozmowy). Inne firmy tez maja to nadmuchane, ale juz nie tak bardzo (przynajmniej - nie Nokia ;)

  • 0

    24. ~PLANET  2007-06-15 18:45:04  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    yagi: aha, co ma K850i procz RDSu, czego nie ma N95 ? (BTW: do tego ostatniego dokupuje sie batke + kolyske i hulaj dusza...)

  • 0

    25.  2007-06-15 23:45:24

    Orientuje się ktoś czy w sprzedaży k850i będzie dopiero w 4 kwartale? Podobno cena ma wynieść 599 euro. Mam nadzieję, że uda się go dostać za 1500zł na aukcjach.

  • 0

    26.  2007-06-16 22:36:54

    PLANET, jaka kolyske?? :)

  • 0

    27. ~dt  2007-06-18 09:53:25  host: wap.plusgsm.pl

    Juz widzialem w W960 moj przyszly telefon ale brak edge to cos czego nie moge wybaczyc. Dlaczego k850 ma a smartfon nie? Nie rozumiem polityki SE.

  • 0

    28. ~flihtsuperfly  2007-06-18 13:01:49  host: bug116.internetdsl.tpnet.pl

    nokia to syf powiem jedno se nie do pobicia

  • 0

    29. ~Alex  2007-06-18 20:23:22  host: 80.51.255.178

    A mi się podoba W960, z wygłądu fajniejszy od W950 i ma aparacik.

  • 0

    30. ~  2007-11-03 13:24:49  host: apn-77-112-147-212.gprs.plus.pl

    najlepszy jest SE k530i mam go jest super polecam go innym :P

  • 0

    31. ~bardie  2008-01-17 16:50:39  host: cye218.internetdsl.tpnet.pl

    poje... cie? klawisze sa duze telefon zajerbisty.wszyscy sie na niego gapia!niesamowita gradfika i wyglad.obsluga jeszcze lepsza

Dodaj swoją opinię