Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony Samsunga z serii Ultra

Nowe telefony Samsunga z serii Ultra

sirmark 5 Grudnia 2006 22:28

0 0

Samsung podczas trwających targów ITU Telecom World - Hong Kong 2006 przedstawił trzy nowe pozycje w linii produktów Ultra: Ultra Music SGH-F300, Ultra Video SGH-F500 i Ultra Messaging SGH-i600.

samsung itu samsung itu samsung itu

samsung sgh f300 Samsung Ultra Music (SGH-F300) to połączenie telefonu i odtwarzacza MP3. Odtwarzacz został wyposażony w cyfrowy wzmacniacz ze specjalnym muzycznym interfejsem użytkownika, upraszczającym przeglądanie listy utworów. Dodatkowym wyposażeniem jest radio i mechanizm szybkiej synchronizacji plików z komputerem, pozwalający organizować biblioteki muzyczne i listy utworów. Ultra Music ma też 2-megapikselowy aparat fotograficzny i Bluetooth.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung SGH-F300 w katalogu.
samsung sgh f500 Samsung Ultra Video (SGH-F500) to wszechstronne urządzenie multimedialne. Pierwszy telefon obsługujący format DivX, dzięki czemu użytkownik zyskuje dostęp do szerszego zasobu materiałów takich jak MPEG-4, H.264, WMV i AVI. Urządzenie jest też wyposażone w panoramiczny ekran 2,4" i w 2-megapikselowy aparat fotograficzny. Rozbudowane funkcje odtwarzacza Ultra Video idą w parze z atrakcyjnym wzornictwem. Podobnie jak Ultra Music, odtwarzacz ten ma dwa panele: z jednej strony telefon, z drugiej duży ekran z zestawem intuicyjnych przycisków do przeglądania danych. Przy korzystaniu z multimediów przydatny jest obrotowy ekran. Można go obrócić w inną stronę niż przyciski sterujące. Urządzenie jest wyposażone w pamięć wewnętrzną o pojemności 400 MB, którą można rozszerzyć do 2 GB za pomocą kart microSD. W pamięci rozszerzonej do 2 GB mieszczą się na ogół 2 filmy (ok. 3 godz. dwóch godzin).

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung SGH-F500 w katalogu.

samsung sgh i600 Samsung Ultra Messaging (SGH-i600) to połączenie funkcjonalności systemu biurowego dla urządzeń przenośnych Windows Mobile 5.0 z możliwościami multimedialnymi. Ultra Messaging to pierwszy aparat telefon z Windows Mobile z obsługą szybkiej transmisji danych HSDPA. Jest to zarazem także pierwszy telefon z obsługą aplikacji typowo internetowych, jak podcasting i kanały RSS. Urządzenie wyposażono w szybkie interfejsy komunikacyjne WiFi i Bluetooth 2.0, odtwarzacz MP3 i moduł rozpoznawania głosu. Uzupełnieniem bogatego wyposażenia jest klawiatura QWERTY. SGH-i600 była prezentowany przez Samsunga także podczas V Kongresu Technologicznego w Warszawie.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung SGH-i600 w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1.  2006-12-06 10:31:20

  i600 mógłby więcej kolorów!

 • 0

  2. ~szumi  2006-12-06 21:51:28  host: dec15.neoplus.adsl.tpnet.pl

  w SGH-F500: (ok. 3 godz. dwóch godzin). o co chodzi...? :)

 • 0

  3. ~mądry  2007-01-13 18:39:54  host: abwh179.neoplus.adsl.tpnet.pl

  DO SZUMI oto baranie że film może trwać 3-2 godz. F500 zadygisty i 400mb pamięci !!!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-42-146.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet