Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony Sagema na CeBIT 2006

Nowe telefony Sagema na CeBIT 2006

sirmark 13 Marca 2006 01:28

0 0
Sagem zaprezentował na targach CeBIT 2006 nowe telefony: my405X, my500X and my800X oraz my900C.

sagem my405x sagem my500x sagem my800x sagem my900c

Zobacz:
Dane techniczne i zdjęcia telefonu Sagem my405X

Dane techniczne i zdjęcia telefonu Sagem my500X

Dane techniczne i zdjęcia telefonu Sagem my800X

Dane techniczne i zdjęcia telefonu Sagem my900C




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 7
  • 0

    1. ~rafal  2006-03-13 07:32:33  host: router.tvgawex.pl

    Jeśli ktoś uważa, że Sagem to dobry telefon, to albo nie miał nic innego oprócz Sagema, albo jest po prostu masochistą.

  • 0

    2.  2006-03-13 08:39:16

    ~rafal co ty gadasz !!!!!
    Ty pewnie siedzisz na nokiach - to jest dopiero masochizm !!!!
    Sagemy sa genialne a do tego sa za przystepna cene a nie to co nokie.
    Ile razy sie spotkalem ze jakas cienka nokia byla drozsza od 10raz lepszego sagema.
    A do tego sagem umacnia ostatnio swa pozycje na rynku - zobacz na model myX6-2 !! lub my700X to sa telefony - a takie nokie to cegly i to drobie,a nie kazdego stac na telefon za 1500zl.
    Sagem robi telefony dla zwyklych ludzi a nie dla biznesmenow ktorzy spia na kasie.

    Bo nie tylko funkcje sa wazne ale i kasa !!!! a sagemy maja kozystny stosunek funkcji do ceny !!! Przemysl to

  • 0

    3. ~leon  2006-03-13 11:20:41  host: 195.136.16.40

    *rafal Miłem N6230 zmieniłem na Sagema myx6-2 i żyję, mam się świetnie. Jakoś zdjęć nieporównywalna, jakość dźwięku również, o wyświetlaczy nawet nie warto porównywać, nawet laik zauważy różnicę. A soft Sagema jest może na początku ciężki ale do opanowania.

  • 0

    4. ~PiotrK  2006-03-13 14:01:41  host: gate1.dka.pl

    Sagemy mają beznadziejne menu, słabe wykończenie, są brzydkie. Ogólnie mówiąc beznadzieja dla dzieci, które się rajcują, że mają fona z aparatem za 200zł...

  • 0

    5. ~Rusi  2006-03-13 14:05:27  host: proxy.itcomp.pl

    Widac piotr nie ma co robic z pieniedzmi i wydaje po 1000zł za taka sama Nokie Sagem to naprawde dobry telefon

  • 0

    6.  2006-03-13 15:01:39

    Ludzie ktorzy pisza ze sagemy do nieczego sie nie nadaja to kretyni ktorzy nie mieli chyba nigdy zadnego sagema w reku !!!! Nokie sa dwa razy drozsze, a funkcje maja jakby z przed 5 lat!!!!!!! Dla mnie sagem to najlepsza marka na rynku !! Ma zawaliste fony i w odroznieniu od innych producentow nie chce za nie tysiecy zl !!!

  • 0

    7.  2006-03-13 21:58:27

    PiotrK ~ co ty gadasz o menu !!!!
    To zasluga orange menu ze jest beznadziejne
    zobacz stronke ta http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=3174

    Menu jest logiczne i satranne .!!!!
    A nokie to szkoda gadac - beznadzieja !!

Dodaj swoją opinię