Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony Nokii - 6267, 6121 classic, 3500 classic

Nowe telefony Nokii - 6267, 6121 classic, 3500 classic

sirmark 18 Czerwca 2007 23:58

0 0

Nokia zaprezentowała trzy nowe klasyczne telefony: Nokia 6267, Nokia 3500 classic oraz Nokia 6121 classic.

nokia 6267 Nokia 6267 to czterosystemowy "clamshell" średniej klasy, działający także w sieci 3G. Wyposażony jest w dwa wyświetlacze, jeden o 16 mln kolorów, a drugi 256 tys. , aparat cyfrowy 2 Mpix, radio FM, Bluetooth oraz złącze kart microSD obsługujące karty do 4GB. Telefon ma być dostępny w 3 kw. w orientacyjnej cenie 240 euro (bez podatków).

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 6267 w katalogu.

nokia 6121 classic Nokia 6121 classic to średniej klasy smartfon z systemem Symbian i interfejsem series60. Telefon działa w czterech systemach GSM oraz WCDMA z HSDPA 3,6 Mb/s. Model wyposażono w wyświetlacz o 16 mln kolorów, aparat cyfrowy 2 Mpix, radio FM oraz złącze kart microSD obsługujące karty do 2 GB. Dodatkowo telefon posiada złącze miniUSB oraz gniazdo jack 2,5 mm. Telefon ma być dostępny w 3 kw. w orientacyjnej cenie 260 euro (bez podatków).




Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 6121 classic w katalogu.

nokia 3500 classic Nokia 3500 classic to także średniej klasy telefon, choć po cyferkach pozycjonowałbym go jako lowend. Działa w trzech systemach GSM i posiada wyświetlacz z 256 tys. kolorów, aparat cyfrowy 2 Mpix, Bluetooth, radio FM i książkę adresową o pojemności 2000 wpisów. Telefon ma być dostępny w 3 kw. w orientacyjnej cenie 135 euro (bez podatków).

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 3500 classic w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1. ~Gnd  2007-06-19 00:13:03  host: p01-08.opera-mini.net

    Jeszcze nie wprowadzili zapowiadanej pół roku temu 6110, a już zapowiadają następne modele.Troche to niepotrzebnie podgrzewa emocje...

  • 0

    2. ~szalony  2007-06-19 00:18:51  host: wap.plusgsm.pl

    gnd- co ty piszesz ? Ja juz widzialem w zeszlym tygodniu w mm dla idiotow 6110navigator za jedyne 1999zl :)))

  • 0

    3. ~fokstrot  2007-06-19 00:51:36  host: mmfnfnfm1f1f1.net.autocom.pl

    kolejny chlam od nokii :ziew:

  • 0

    4. ~slk  2007-06-19 01:28:03  host: 088156097079.stk.vectranet.pl

    ciekawi mnie czy jest ktoś w Nokii kto zna całą numerację telefonów

  • 0

    5.  2007-06-19 01:32:02

    najpierw miala wyjsc Nokia 6120 a nie 6121... dziwne

  • 0

    6. ~hmm  2007-06-19 03:18:47  host: 212.122.214.139

    pamiętam jak ktoś niedawno pisał że SE robi telefony na jedno kopyto... widzę Nokia postanowiła ich prześcignąć i robi telefony na dwa kopyta... poza tym te plastiki w nokii są jakieś bleeee te "ramki ": te elementy które nie komponują się ze sobą a wręcz przeciwnie łączone są ze sobą na zasadzie kontrastu to wygląda tak kiczowato przecież... produkują tyle rożnych modeli ale wszystkie to jakieś kiczowate zabawki z wyglądu a nie klasyczny reprezentacyjny aparacik, głupi SE K510i ma lepszy design.

  • 0

    7.  2007-06-19 07:05:12

    @szalony masz racje , 6110 jest dostępna, ale 6120 nie ma, a zapowiadana byla w tym samym czasie... :( @hmm z telefonami jest jak z samochodami- wszystko już bylo, więc coraz trudniej wymyślić coś naprawdę innowacyjnego...

  • 0

    8.  2007-06-19 07:36:20

    GND - co Ty opowiadasz? Ta 6121 jest dla "średniaka" - teraz nie chodzi to żeby cos nowego wymyślać tylko, żeby tak jak z samochodami - Kowalski jeżdżący co drugą niedzielę do teściowej 8 km "za miasto" miał klimę, elektrykę i co tam jeszcze - 4 poduszki co najmniej ;-)

  • 0

    9.  2007-06-19 13:08:00

    Tej 6121 niema na zadnej stronie NOKII w EU...jest natomiast 6120 ktora chyba juz wyszla...na ebay sa pojedyncze egzemplarze..koszt to ok. 1000zl czyli tania jak na Symbiana....mnie sie poodba,mala i lekka.

  • 0

    10. ~hmm  2007-06-19 13:39:19  host: 212.122.214.139

    @wlo o Nokii mówisz ? ale za jakie pieniądze ? +100 Euro za znaczek ?? swoją drogą to to logo też powinni odświeżyć, te kwadratowe literki. No i 6121 dla średniaka ?? ciekawe :) może jeszcze w Plusie ha ha nie żartujmy lepiej :) na pewno nie dla polskiego "średniaka"

  • 0