Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony i nowa oferta w Era Fun

Nowe telefony i nowa oferta w Era Fun

WitekT 7 Kwietnia 2006 12:35

0 0
Od 10. do 30. kwietnia w ofercie Era Fun pojawią się nowe, atrakcyjne telefony. Dodatkowo, w sklepach i salonach firmowych kupić można zestaw z telefonem z kontraktem na 30 bądź 36 miesięcy.

Nowe telefony w ofercie to: Motorola SLVR L6, Motorola SLVR L7, Motorola RAZR V3, Nokia 6020, Nokia 6021, Nokia 6101, Samsung SGH-X660, Siemens C75, Siemens ME75 oraz SonyEricsson K700i.

Więcej szczegółów w dziale Promocje - cenniki telefonów przy umowie na 24, 30 oraz 36 miesięcy.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9. ~m@Ti+)  2006-04-07 15:31:52  host: nat-gts-1.tcz.vectranet.pl

    Czysta kopia Plusowskiego mixa kontrakt na 24,30,36 takie kopie tylko w Erze mogli wymyśleć coś swojego żenada i co wy w tym opie widzicie już wole kretyńskiego orangutana ale najważniejszy dla mnie jest Plus zapraszam do punktu sprzedaży :P

  • 0

    10. ~  2006-04-07 15:40:23  host: 80.232.117.65

    Witek a czemu nic nie piszecie w newsach ze w era mozna kupic zestaw tak tak lub fon w promocji telefon bez umowy na 6-22 raty? Info na str www.era.pl

  • 0

    11. ~m@Ti  2006-04-07 15:48:04  host: nat-gts-1.tcz.vectranet.pl

    Panie Witku albo telepolis jest tak wolne albo jest antyPlusowskie bo jak narazie nic nie piszecie o nowej promocji wiosenny mixplus!!! GSMonline jest szybsze i chyba bardziej rzetelne...

  • 0

    12.  2006-04-07 16:09:10

    m@Ti: mamy, mamy - już wstawiamy. AntyPlusowi nie jesteśmy na pewno. ;) Co do GoLa - równie dobrze można napisać, że oni mieli dużo później niż my informacje o Bonusie w TT, a o 3 numerach w POP do tej pory nie napisali. ;)

  • 0

    13.  2006-04-07 16:30:59

    Plus to scierwo !!! - sam mam plusa od ponad 1,5 roku i sie zawiodlem - a te ich klopoty z platforma sa dobijajace - zaniedlugo sie zmywam jak reszta moich znajomych do NAJLEPSZEJ ERY !!!!! dosyc mam plusa, a w szczegolnosci mixa !!

  • 0

    14. ~klient  2006-04-07 16:41:06  host: aalx149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niezle, ale zobaczcie pierwsze trzy pozycje w wyszukiwarce onetu po wpisaniu hasła ERA

  • 0

    15. ~greg  2006-04-07 16:51:18  host: 82.160.190.57

    może ktoś mi powiedzieć, czy w Era Fun można wykupić pakiet erajednostek?

  • 0

    16.  2006-04-07 18:07:02

    Nie mozna w FUNie wykupić pakietu tanich minut tak jak w Tak Taku.

  • 0

    17. ~plusik  2006-04-07 18:08:39  host: gw2.ib.tcz.pl

    hahahaha Najlepszej Ery!!! Nikt z operatorów nie jest najlepszy nawet era a w Plusie jestem 5 lat i chyba to nie jest ścierwo

  • 0

    18. ~zakalec  2006-04-07 18:40:58  host: w3cache.tsk.trzebnica.pl

    m@Ti+)i plusik to jakieś pajace ?

  • 0

    19. ~  2006-04-07 19:18:05  host: 80.232.117.65

    Witak jakbys nie znalazl to http://www.era.pl/index.php?id=raty§ion=indy

  • 0

    20. ~r  2006-04-07 19:28:33  host: chello087207181093.chello.pl

    plus jest ścierwem. Orange też

  • 0

    21. ~  2006-04-07 20:05:25  host: chello084010018219.chello.pl

    Kopia Plusa, może. Ale tu miesięczne doładowanie to tylko 20 zł. A po dwóch latach, można doładować 200 zł i koniec umowy. Więc cała przygoda z Funem kosztuje tylko 600 zł, gdzie w Plusie by mieć tańsze słuchawki to koszt 1500 zł,a w Orange mniej więcej 1200. Porównując ceny suchawek do kwoty zobowiązania. Więc i tu Era zaczyna powoli rządzić. Niech tylko wprowadzą cennik z Tak Tak (nie długo) i nie będą mieli konkurencji.

  • 0

    22.  2006-04-07 20:12:22

    do ~klient

    napisz sobie orange przez zero www.0range.pl

    Era ma najlepsza oferte na rynku i tyle !!

  • 0

    23. ~ksad  2006-04-07 20:56:09  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    Do lukasz: W Orange w dalszym ciągu możesz dostać umowę na 12 miesięcy z nowym aparatem plus bonusy. I to już w sytuacji, gdy przeszedłeś do nich np. z Orange Go. Sam jestem tego przykładem i dowodem: po trzech miesiącach od przejścia nowy fon za zeta plus 70 proc. zniżki na 9 miesięcy na wybrane usługi. Umowa tylko na rok (9+3 m-ce).

  • 0

    24. ~maciejd  2006-04-07 21:27:01  host: abqt48.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak patrze na te ceny to mnie skreca. szkoa ze ma takich okazji jak w UK :( www.dialaphonepp.co.uk

  • 0

    25. ~maciejd  2006-04-07 21:27:20  host: abqt48.neoplus.adsl.tpnet.pl

    http://www.dial aphonepp.co.uk/pplink/dap/

  • 0

    26. ~nico  2006-04-10 16:03:37  host: dpu32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Era fun to najlepszy mix. prawda, że nie każdemu oferta typu mix nie pasuje, ja też bym wolał albo abo albo prepaid. Ale mix ma swoje mocne strony i w era fun najlepiej je widać

  • 0

    27. ~koniq  2006-04-22 18:56:50  host: cqd104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To prawda czepialscy porównują mixy z abonamentami lub z prepaidami a to wszystko są całkiem różne rozwiązania telefoniczne :] Fun Rulez

  • 0

    28. ~MnIh911  2006-10-24 17:51:38  host: btf159.neoplus.adsl.tpnet.pl

    koniq ma racje

Dodaj swoją opinię