Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony i ceny w ofercie Orange

Nowe telefony i ceny w ofercie Orange

WitekT 2 Czerwca 2006 15:29

0 0

Od 2. czerwca we wszystkich ofertach abonamentowych Orange dostępny jest telefon LG KG220. Dodatkowo, niektóre telefony mają nowe, niższe ceny.



W ofercie Orange dla Firm obniżeniu uległy ceny Nokii N70 oraz SPV M3000.


W ofercie Twój Plan i Twój Mix obniżono cenę SonyEriccsona J220.


W ofercie Orange Premium obniżono ceny LG U8210, SonyEriccsona K600i oraz Nokii N70.


Więcej szczegółów w dziale Promocje.




Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6.  2006-06-02 16:44:55

    Zresztą w E-Sklepie dla Twojego Planu 125zł cena nadal wynosi 799zł... Jeśli ktoś miał zamiar kupić, to niech się spieszy ;-)
    Zadziwiające. Sądziłem, że cena tego telefonu będzie spadać. Co więcej, nawet sobie pomyślałem, że warto go kupić w ramach przedłużania umowy: promocje na usługi są teraz marne, a tak to przynajmniej byłaby słuchawka z EDGE, UMTS i Symbianem. Liczyłem na punkty Profit + rabat, za 400zł wziąłbym go z umową na 2 lata. Ale skoro cena idzie do góry to raczej nie ma to sensu...

  • 0

    7.  2006-06-02 16:48:18

    Czasem zastanawiam sie nad oferta Orange. Jaki jest ich fenomen? Oni naprawde nie maja jakiejs dobrej oferty, a ceny telefonow tez nie sa zbyt ciekawe. Nic nie rozumiem. Nie wierze zeby w salonach tp konsultanci waciskali ludziom fony i to z abonamentem!! Teraz niby obnizka a jednak podwyzszka? Swiat jest dziwny!! Kto mi to wytlumaczy?

  • 0

    8.  2006-06-02 16:52:13

    witekT cenny sa z e sklepu orange a na stronie jest juz cennkik z 2 czerwca a co do obnizek to zerknij w cennik z 12 maj

  • 0

    9.  2006-06-02 16:57:58

    dpg17.neoplus.adsl.tpnet.pl nie czepiaj sie kogos ani czegos przed zapoznaniem sie z faktakia z tym paluszkiem to podajeszprzyklad ze swojego zycia bo to czyba tobie trzeba pokazywac wszyskto palcem

  • 0

    10. ~Demiurg  2006-06-02 17:13:39  host: publiczny110.sysnet.pl

    W tej sytuacji, czyli skoro nastąpiły podwyżki bardzo prosiłbym Was o opinię na temat wyboru wariantu przy przedłużaniu umowy (w czerwcu muszę podjąć decyzję):
    1.) oferta z tel. Nokia N70 (jedyny jaki mnie interesuje w tej badziewnej ofercie, już wolałbym N90) z planem premium 100 (200 nie potrzebuję bo tyle nie gadam, a poza tym po co mam deklarować 200 skoro przekroczę 100 do 200 i na to samo wyjdzie - jest tylko różnica 10 gr przy połączeniach w orange), z jednym numerem (tylko po to, zeby przekroczyć próg 116PLN) za 949PLN, czy
    2.) orange premium 100 plus 50% do orange i na stacjonarne na 2 lata - bez telefonu, a telefon kupie sobie na allegro: N70: 1000-1200PLN, N90: około 1400 do 1700PLN.
    Z góry dziękuję za porady, może ktoś ma jeszcze inne sugestie typu zmiana operatora?

  • 0

    11.  2006-06-02 17:16:25

    muddy: ja rowniez bylem pewny ze cena N70 spadnie, ale niestety sie pomylilem! A pozatym kto z orange ustala ceny fonow jesli na allegro stoja w przedziale cenowym 1100 do 1300 z gwarancja. Tak jak kiedys czytalem na telepolis, sieci podwyzszaja ceny fonow zeby inne mniej popularne lepiej sie sprzedawaly dobre co!!

  • 0

    12. ~agentTepsy  2006-06-02 17:57:32  host: 194.29.143.190

    w orange caly czas ceny telefonow naleza do najdrozszych (srednio od 100 do 300zl,np.LG KG220 w Twoj Plan 25 kosztuje 349zl, a w Plusie w taryfie Godziny 25 kosztuje tylko 199zl, wydaje mi sie, ze jedyna radosc z oferty Twoj Plan to darmowe numery, bo pozostale uslugi rowniez naleza do najdrozszych

  • 0

    13.  2006-06-02 19:30:48

    Jakiemu obniżenie?! Przecież N70 kosztowała w OrangePremium200 349zł.! A teraz kosztuje 399zł.! to ma być obniżka?! :/

  • 0

    14. ~lukasm  2006-06-02 20:53:49  host: 80.48.175.10

    Bo to jest "prawie" obniżka, a "prawie" to duża róznica, czy jakoś tak?

  • 0

    15. ~tosiek  2006-06-02 22:44:10  host: ecp1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Orange zapewnia klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Aby utrzymać ich maksymalnie wysoki poziom, musimy racjonalnie wykorzystywać własną sieć i uwzględniać możliwości innych operatorów. Znaczący wzrost ruchu, wynikający m.in. z ofert zawierających nieograniczoną liczbę darmowych połączeń, powoduje duże obciążenie sieci. Dotyczy to przede wszystkim dużych aglomeracji, gdzie możliwości rozbudowy są bardzo ograniczone.

    Nasza Firma zdecydowała się na pozostawienie nielimitowanych połączeń dla wszystkich klientów, którzy obecnie z nich korzystają. Natomiast od 5 czerwca 2006 klienci, którzy wybiorą ofertę Twój Plan z usługą Wieczory i Weekendy będą mogli wykorzystać 1200 minut miesięcznie na połączenia. Również po 1200 minut na każdy numer będą mieli do wykorzystania abonenci, którzy zdecydują się na usługę Wybrane Numery. Wysyłanie SMS i MMS będzie bez ograniczeń. Po wykorzystaniu darmowych minut klienci będą o tym informowani poprzez SMS. To pozwoli im w pełni kontrować wydatki.

  • 0

    16.  2006-06-02 23:13:39

    No nie jak przeczytałem o obniżkach N70 w Premium to się ucieszyłem, ale moja radośc nie trwała długo bo jak spojrzałem na cennik to... resztę pozostawię bez komentarza ;)

  • 0

    17.  2006-06-02 23:15:45

    aha no i kiedy wkońcu wprowadzą Nokie 6280 do oferty?!

  • 0

    18.  2006-06-03 00:43:25

    tosiek: skąd to masz??

  • 0

    19. ~  2006-06-03 13:01:28  host: zbro001.net.autocom.pl

    Ja na cale szczescie zalapalem sie na spv m3000 przed 'obnizka' dzieki czemu oszczedzilem 183 zl. Porownajcie sobie ceny spv m3000 w taryfie top firma 300.

  • 0

    20. ~Maku  2006-06-03 13:33:54  host: 194.9.223.113

    wygląda na to że redakcjia podała nie rzetelna i nie sprawdzona wiadomoś oj dziwi mnie ta nie uwaga a wystarczyło spojrzeć w tabelkie a nie wrzuca na stronę wszystko co operator podsumie pod nos bez sprawdzanie

  • 0

    21.  2006-06-03 13:40:35

    Maku: trudno się z Tobą nie zgodzić - tu daliśmy ciała. Przepraszamy, na przyszłość obiecujemy przykładać jeszcze większą uwagę do tego, co publikujemy. Tak to jest, jak czasem ostrożność zostanie lekko przytępiona...

  • 0

    22.  2006-06-03 13:44:39

    witkuT ma prosbe o przeslanie mojgo maila mtmak@neostrada.pl cennika fonow w premnium i twoim planie z 12 maja bo nie moge ich znales na waszej stronie z gory dziekuje

  • 0

    23.  2006-06-03 13:50:02

    Nvs: poszło.

  • 0

    24. ~Maku  2006-06-03 13:55:00  host: 194.9.223.113

    no ale potym można poznać najlepszych że potrafią przyznać się do błędu tylko mam jeszcze dwie uwagi jedna to prośbą o poprawienie błędu w wiadomości a druga to czemu usuwaćie stare cenniki telefon ze strony nie chodzi mi oto abyście trzymali wszystkie cenniki ale że dwa cenniki wstecz pozdrawiam

  • 0

    25.  2006-06-03 13:59:32

    Maku: do wieczora usiądę na spokojnie ze starymi cennikami i dokładnie się im przyjrzę - wtedy też poprawię tę wiadomość. Co do trzymania starszych cenników, to obiecujemy pomyślec o jakimś sposobie ich prezentowania, żeby nie zaciemniać sytuacji.

Dodaj swoją opinię