Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe telefony bez umowy w Erze

Nowe telefony bez umowy w Erze

sirmark 5 Października 2008 01:33

0 0
Era w ofercie "Telefony bez umowy" wprowadza trzy nowe telefony, w tym konkurenta dla iPhone’a.

Od 6. października dostępne będą:
Samsung SGH-i900 Omnia w cenie 2299 zł
SonyEricsson C702 w cenie 819 zł
BlackBerry Bold 9000 w cenie 2059 zł, .

Należy się spodziewać, że wkrótce telefony dostępne będą w promocjach (Bold jest już dostępny w ofercie dla biznesu).



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    15. ~  2008-10-05 12:15:17  host: f142-120.opera-mini.net

    Paranoja!!!

  • 0

    16. ~abramek92  2008-10-05 12:19:23  host: dnq238.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Omnia w Saturnie coś koło 1700 kosztuje ? Paranoja?

  • 0

    17. ~M. G.  2008-10-05 12:36:58  host: aast245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    piokuk To fakt pomyliłem trochę pojęcia. :) Chodziło o maksimum a nie minimum.

  • 0

    18. ~M. G.  2008-10-05 12:40:37  host: aast245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mateo Podobają mi się cechy tych telefonów i są przydatne, ale jeszcze na głowę nie upadłem, żeby kupować je za takie pieniądze.

  • 0

    19. ~papszmir  2008-10-05 12:49:35  host: 85.11.106.142

    rozumiem, że te fony bez umowy z sim lockiem ery?

  • 0

    20. ~x25  2008-10-05 13:09:49  host: 86-25-n1.aster.pl

    Ceny z kosmosu, jak zawsze. Omnia w normalnym sklepie kosztuje 1600 zł, zresztą co to za konkurent iPhona? Jedyną konkurencją jest Diamond Touch . Można kupić w Plusie w razie czego.

  • 0

    21.  2008-10-05 13:37:47

    Takie rzeczy tylko w Erze ;>

  • 0

    22. ~  2008-10-05 13:39:12  host: apn-77-113-200-151.gprs.plus.pl

    Chyba im sie cos pomylilo z Omnia. cena 1700 a oni ponad 2k dali. ciekawe ile w abo beda z niego chcieli pewnie cena bedzie taka jak w orange. heh

  • 0

    23.  2008-10-05 14:18:21

    W Saturnie Omnia 8GB kosztuje 1.599zł

  • 0

    24. ~cleev  2008-10-05 14:35:17  host: tpnet-to-u3d-gw.u3d.net

    Telefony kupowane w erze bez umowy mają wprawdzie sim-lock, ale można go zawsze bezpłatnie zdjąć - oczywiście bez utraty gwarancji. Fakt, iPhone nie jest żadną konkurencją dla Omnia. Zamiast Diamonda, któremu szybko ściera się tylna obudowa można zainwestować pieniążki w MDA IV z obudową z trwalszego tworzywa.

  • 0

    25. ~  2008-10-05 14:37:48  host: chello087207248245.chello.pl

    ludzie tacy z Was tu wszyscy specjalisci, jeszcze sie nie nauczyliscie ze tel u opa jest drozszy? nie umiecie sie z tym pogodzic?

  • 0

    26.  2008-10-05 15:13:47

    pierwszy lepszy sklep internetowy ma omnie za ok. 1500zl... era szaleje jak zwykle, dobrze, ze nie zrobili takiej ceny jak z n95 ;)

  • 0

    27.  2008-10-05 17:41:04

    Cóż wystarczy wrzucić hasło omnia w pierwszą lepszą porónywarkę cen i wyjdzie najniższa oferta w necie. I tak zapewne spuszczą ceny za chwilkę, nie mówiąc o promocjach, które pojawią się lada moment.

  • 0

    28. ~fila  2008-10-05 20:18:01  host: 81-179-2-196.dsl.pipex.com

    teraz trzeba czekać aż te telefony wejdą w promocje. pewnie będą atrakcyjne

  • 0

    29.  2008-10-05 21:20:30

    Nie rozumiem po co dyskusja? Jeśli jest taniej to się taniej kupuje... Czy ktoś już kupił?

  • 0

    30. ~Twix  2008-10-06 00:22:04  host: apn-77-113-108-233.gprs.plus.pl

    A nie łatwiej tak po prostu u dystrybutora lub wyszukać poprzez serwis wyszukiwawczy, gdzie jest najtaniej i bez blokad oraz modyfikowanego oprogramowania ? Operatorzy bezczelnie zdzierają zazwyczaj na telefonach bez umów.

  • 0

    31. ~turok  2008-10-06 09:57:20  host: edh66.internetdsl.tpnet.pl

    liczy się cena w promocjach wprowadzenie do cennika bez umowy ma raczej charakter formalny :) pamiętajcie też, że często operatorzy płacą więcej producentom za telefony niż sklepy, tak było choćby w przypadku iPhone'a, który dla polskich sieci było o 200 USD droższy u Apple

  • 0

    32. ~mudzin  2008-10-06 14:24:13  host: acqu210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Warto jeszcze zauwazyc ze omnia w tej cenie posiada pakiet nawigacyjny: mapy navigo, pewnie jakis uchwyt do samochodu i ladowarke samochodow, wiec cena chyba nie jest strasznie wygorowana.

  • 0

    33. ~mariusz  2008-10-06 15:36:47  host: 62.87.248.160

    W firmowym sklepie samsunga najdrozsza wersja omnii jest po 1799 zl, producent zawsze ma drozej bo sa to ceny sugerowane, w sklepach mozna taniej ale aby drozej jak era ? to jest niespotykane. Adres do oferty ze sklepu samsunga: http://sklep.samsungmobile.pl/index.php?g_view=details&pd_pi d=110923

  • 0

    34. ~Kapusta  2008-10-07 12:30:11  host: 83.220.102.82.dsl.dynamic.eranet.pl

    Chodzi o to, że Klienci którzy mają wysokie rachunki i przedłużają umowę z Erą, mogą dostać te telefony za 1/4 ceny detalicznej. Dlatego ceny są na takim poziomie.

Dodaj swoją opinię